Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Fxxx
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
126
Od nejnovějších
Joker
(2019)
12. 11. 2019
8
Zombieland: Rána jistoty
(2019)
12. 11. 2019
8
Le Mans '66
(2019)
12. 11. 2019
9.5
To Kapitola 2
(2019)
1. 10. 2019
8
Nabarvené ptáče
(2019)
1. 10. 2019
7.5
Ad Astra
(2019)
1. 10. 2019
7
Lví král 2: Simbův příběh
(1998)
3. 9. 2019
8
Lví král
(1994)
3. 9. 2019
9.5
Lví král
(2019)
3. 9. 2019
7.5
Nevědomí
(2013)
25. 6. 2019
8
Tajný život mazlíčků
(2016)
25. 6. 2019
7.5
Tajný život mazlíčků 2
(2019)
25. 6. 2019
7.5
Co jsme komu udělali?
(2014)
18. 5. 2019
0
Captain Marvel
(2019)
14. 5. 2019
7.5
Pokémon: Detektiv Pikachu
(2019)
14. 5. 2019
7
Avengers: Endgame
(2019)
14. 5. 2019
9.5
Bohemian Rhapsody
(2018)
26. 3. 2019
8
Zelená kniha
(2018)
26. 3. 2019
8.5
Ready Player One: Hra začíná
(2018)
26. 3. 2019
9
Aquaman
(2018)
26. 3. 2019
6.5
Úžasňákovi 2
(2018)
26. 3. 2019
8.5
Mission: Impossible - Fallout
(2018)
26. 3. 2019
9.5
Zrodila se hvězda
(2018)
26. 3. 2019
8
Venom
(2018)
26. 3. 2019
6
Ant-Man a Wasp
(2018)
26. 3. 2019
7.5
Já, Simon
(2018)
26. 3. 2019
8
Favoritka
(2018)
26. 3. 2019
4
Black Panther
(2018)
26. 3. 2019
6.5
Spider-Man: Paralelní světy
(2018)
26. 3. 2019
10
Jurský park
(1993)
27. 6. 2018
10
Jurský svět (4)
(2015)
27. 6. 2018
7.5
Jurský svět: Zánik říše (5)
(2018)
27. 6. 2018
6.5
Solo: Star Wars Story
(2018)
6. 6. 2018
8
Avengers: Infinity War
(2018)
6. 6. 2018
10
Deadpool 2
(2018)
6. 6. 2018
10
Kingsman: Zlatý kruh
(2017)
28. 11. 2017
7
Liga spravedlnosti
(2017)
28. 11. 2017
6.5
120 BPM
(2017)
28. 11. 2017
7
Dokud nás svatba nerozdělí
(2017)
14. 11. 2017
7
Vražda v Orient expresu
(1974)
14. 11. 2017
7
1
2
3
4