Ad Astra (USA)
« další názvy »
USA USA
Brazílie Brazílie
124 minut

Žánry

:
Dobrodružný, Drama, Mysteriozní, Sci-fi
Motto: Odpovědi, které hledáme, máme téměř na dosah

Obsah

:
Brad Pitt putuje na vnější okraj sluneční soustavy, aby zastavil hrozbu pro veškerý život na Zemi. Objevuje zde tajemství, která zpochybňují povahu lidské více »« méně

Režie

:
James Gray

Scénář

:
James Gray Ethan Gross

Herci

:
Brad Pitt Liv Tyler Tommy Lee Jones Ruth Negga Donald Sutherland ...
Premiéra: 19. 9. 2019
Distributor: Cinemart
Přístupnost: MP-12

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 100%
  1
  0
  13. 9. 2019
  Sheldon (13220 bodů)

  Zřejmě shoda náhod, že někdo posvětil výrobu filmu jako je tento. Krásně napsaný, výborně natočený a brilantně zahraný film, který bude klasikou. Viděl jsem v IMAX a pecka!

 • 95%
  0
  0
  19. 9. 2019
  lamps (13121 bodů)

  James Gray dovršil, podtrhl a vynesl do nebeských výšin to, co tak působivě načal už ve Ztraceném městě Z. Osudový vztah otce a syna a dokonale starosvětský, uvědomělý vývoj hlavní postavy zabalený v nejvíce strhující vesmírné kulise od dob.... Interstellaru? Hmmm, ne, Vesmírné odysey. Každý záběr je skvostný, sekvence z Měsíce a závěrečná pouť skrze hmotnou prázdnotu a morální naplnění jsou přímo hypnotické. Každé gesto soustředěně hrajícího Brada Pitta má své podstatné a neoddiskutovatelné postavení, stejně jako každý tón jemné podbarvující muziky. Zbožňuji Graye za to, jak kašle na mainstream a buduje si takhle epicky rozměrnou story kolem jediné postavy, jejíž daleká cesta z povrchu zemského tak promyšleně symbolizuje pouť do vlastní minulosti, vyrovnávání se s vlastním odkazem a statečné vytyčení směru pro nový životní kurz, osvobozený od osudného stínu svého otce. Audiovizuálně bombastická poezie o vesmíru, která ctí odkaz Vesmírné odysey zdaleka nejlépe a nejkrásněji ze všech nástupců. A s osobním jádrem, které mě nehorázně dojalo a oslovilo. Ukončil bych to detailem na vymodlené podání ruky a poslední minutku nechal na divákovi. Jinak nádhera.

98 76 ?
jak hlasovat?
 • lamps 95%
 • Sheldon 100%
všechna hodnocení (2)
Sdílet tuto stránku:

Partneři: