Lost (USA)
« další názvy »
42 minut

Žánry

:
Dobrodružný, Drama, Fantasy, Mysteriozní, Sci-fi, Thriller

Obsah

:
Stroskotanci, ktorí prežili haváriu lietadla na mysterióznom ostrove uprostred oceánu tisíce míľ od civilizácie, nemajú nádej na záchranu - sú stratení! více »« méně

Režie

:
Jack Bender Stephen Williams Paul A. Edwards Tucker Gates Eric Laneuville Greg Yaitanes Bobby Roth Kevin Hooks J.J. Abrams Daniel Attias Rod Holcomb Karen Gaviola Stephen Semel Paris Barclay Adam Davidson Roxann Dawson Michael Zinberg Marita Grabiak Robert Mandel David Grossman Alan Taylor (I) Deran Sarafian Fred Toye Mark Goldman Mario Van Peebles

Scénář

:
Paul Dini Damon Lindelof Carlton Cuse Edward Kitsis Adam Horowitz Elizabeth Sarnoff Drew Goddard Javier Grillo-Marxuach Leonard Dick Paul Zbyszewski David Fury Jeff Pinkner Melinda Hsu Taylor J.J. Abrams Jennifer Johnson Craig Wright Christian Taylor Brent Fletcher Janet Tamaro Alison Schapker Monica Breen Jordan Rosenberg

Herci

:
Jorge Garcia Naveen Andrews Matthew Fox Josh Holloway Dariush Kashani ...
Přístupnost: Mládeži přístupno
Jste na stránce seriálu Ztraceni. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou seriály hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily seriálů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o seriálu Ztraceni myslíte! K 13. srpnu 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28097 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Ztraceni


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 65%
  0
  0
  3. 9. 2017
  Brenan88 (45573 bodů)

  Ztracení hlavně v prvních sériích výborně klapali a diktovali prim v seriálovém světě. Jenže veškerá ta snaha být za každou cenu originální a šokovat diváky se postupem času tvůrcům vymstila. Vše začalo být příliš překombinované a matoucí. Samotné finále bylo pro mne obrovským zklamáním.

 • 95%
  0
  0
  10. 12. 2017
  Pete69 (20657 bodů)

  Tento seriál jsem zčal sledovat vlažně a v pohodě. Poté se české TV nějak nedohodly s produucentem a seriál zmizel z mého světa. A rok poté, co seriál skončil mě bůh ví proč napadlo, že se na to podívám od tačátku a to jsem něměl dělat :) Byl jsem celé večry a pár víkkendů doslova upoután na lůžko s tímto seriálem. Bylo to jako droga, ( ješě poslední a pak jdu spát ) často jsem vypínal v 5 ráno. 5% dolů dám za ukončení seriálů. Kdo viděl, tak ví, že konec zklamal spoustu lidí. Celkově musím dát 95%

 • 60%
  0
  0
  26. 1. 2018
  Danny F. (11147 bodů)

  Dobře sledovatelné, ale podle mého stále se opakující koloběh děje bez výraznější inovace.

 • 80%
  1
  0
  22. 1. 2013
  Tom Hardy (5251 bodů)

  Začalo to úžasně, pokračovalo možná ještě lépe a skončilo způsobem, že jsem ten konec raději z paměti vytěsnil. Úchvatný koncept, kterým si tvůrci ukousli příliš velké sousto. To nic nemění na tuně dobře odvedené práce. A famózním obsazení, které propálilo nejednoho nadějného herce. Obří fenomén skončil jako prskavka bez většího efektu, přesto si své místo v srdcích zaslouží. Toho dobrého přeci jen zůstalo víc a vždycky bude zajímavé o tom všem přemýšlet.

 • 80%
  0
  0
  11. 12. 2013
  saboter (3560 bodů)

  tak to je dnes již klasika a jeden z nejlepších serialu své doby mne se film ze začátju líbil ale pozdějc zašmodrchanej příběh a už přidavájcí se nudní herci neboly postavy dost znuděly celej film a i tak má džungle svou atmosféru a můžete se smi rozhodnou je si to zkusíte.

 • 80%
  0
  0
  4. 4. 2016
  Petr Kocfelda (2914 bodů)

  Skvělý seriál Lost je kultovním seriálem.Má dobrodružné prvky,což se mi docela líbí.Tento seriál je impozantní.Odehrává se na ostrově,což je zajímavé.Tento seriál je však místy trochu slabší.Děj trochu upadá.Scény mimo ostrov nejsou až tak dobré.Jinak to je vynikající a působyvý seriál.Prostředí je docela atraktivní a seriál po této stránce vcelku dobrý.

 • 100%
  0
  0
  22. 1. 2013
  karlik4801 (1941 bodů)

  Losti? To je kult, kultovní seriál, který posunul sci-fi žánr na špičku. S Lostama jsem vyrůstal, s napětím sledoval každý týden nový díl. Poté přišla éra stahování a já se prostě nemohl dočkat dalších dílů a od čtvrté série jsem měl celý seriál dokoukaný za necelý měsíc. A najedou..konec. To nejhorší co se mohlo stát, od čtvrté série to s Losty začalo jít z kopce, ale oni se vždy vyšplhali nahoru. Zabavili řadu let, každým dílem, každou scénou. Jsou to dva roky co jsem je dokoukal a furt cítím to napětí v každém díle, když si celý seriál opakuji. Nic takového tu ještě nebylo. A myslím si že tento seriál dlouho nikdo nepřekoná jeho výjimečností. Hlavní postavy okamžitě přirostou k srdci, hlavně Sawyer a to jsem chlap. :D Všechny postavy byli více než zajímavé a zamotané, že ve mě vždy pulzovalo, když se flashbacky prolínali. Chvála tomu!

 • 50%
  0
  0
  5. 8. 2019
  Farin (56 bodů)

  Když něco začne být předvídatelné, je něco špatně a když se něco natahuje jenom kvůli penězům, tvůrci tvrdí že co si myslí všichni tak nebude a nakonec to tak je, to už je hodně špatně. Být to kratší a s koncem který by nebyl dlouho dopředu jasný... takhle jen promarněná šance, ale hlavně že to vydělalo dost.

  • Začátek
  • Zakončení
 • 1
  0
  15. 1. 2015
  NIKOLAS2610 (10 bodů)

  Můj nejoblíbenější seriál neznám lepší v tomto seriálu je všechno emoce,láska,strach,bolest,nenávist,radost,smutek,atd já dávám 100% (doporučuji shlédnout)

Hodnocení a recenze Ztraceni

78 ? ?
jak hlasovat?
 • samuela93 100%
 • Lucy Lu 60%
 • Pyrkh86 70%
 • mims 100%
 • lenka-fojtova 65%
 • Farin 50%
 • jan-fero-fabera 45%
 • Antrilm16 100%
 • Tedysak100 100%
 • Tedysak 100%
všechna hodnocení (73)

V žebříčcích uživatelů

1. místo z 1 v žebříčku uživatele Tedysak1
1. místo z 1 v žebříčku uživatele Tedysak100
1. místo z 1 v žebříčku uživatele Tedysak
1. místo z 1 v žebříčku uživatele Antrilm16
2. místo z 10 v žebříčku uživatele suprfotr
5. místo z 6 v žebříčku uživatele mims
6. místo z 12 v žebříčku uživatele Filmokolik
6. místo z 9 v žebříčku uživatele Dellanir
9. místo z 22 v žebříčku uživatele Pete69
10. místo z 13 v žebříčku uživatele dddddaviddddd