A Star Is Born (USA)
USA USA
136 minut

Žánry

:
Drama, Hudební, Romantický

Obsah

:
Hlavní roli v dechberoucím romantickém dramatu Zrodila se hvězda hrají Bradley Cooper a Stefani Germanotta, kterou ovšem celý svět lépe zná pod jejím uměleckým více »« méně

Režie

:
Bradley Cooper

Scénář

:
Eric Roth Bradley Cooper Will Fetters William A. Wellman Robert Carson

Herci

:
Lady Gaga Bradley Cooper Sam Elliott Dave Chappelle Anthony Ramos ...
Premiéra: 4. 10. 2018
Distributor: Vertical Ent.
Přístupnost: MP-12

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 85%
  5
  1
  30. 12. 2018
  Brenan88 (39398 bodů)

  Viděl jsem spoustu hudebních dramat a přesto všechno mne Zrodila se hvězda naprosto odzbrojila. Nádherný,přenádherný film. Už od úvodní rockové scény jsem byl filmu zcela odevzdaný. Coopera jsem měl vždycky rád,ale po tomhle filmu ho miluju. Naprosto geniální herecký výkon podtržený výborným zpěvem. Na tohle můžu jenom říct: dejte mu toho Oscara! Co se týče Lady Gaga, tak ta jako neherečka předvedla skvělý výkon,kterým strčí do kapsy kde jakou čistokrevnou herečku. Vztah mezi Cooperem a Gagou působil přirozeným dojmem a navíc jím to nádherně ladilo. Kromě romantické linky nabídl film i tu dramatickou a ta do mne nacpala tolik smutných,depresivních a krásných okamžiků,že jsem jen těžko udržoval slzu. Jako režisér obstál Cooper na jedničku a moc mu nějakého Oscara přeji.

 • 50%
  1
  2
  8. 1. 2019
  Sheldon (12963 bodů)

  Lady Gaga se do role Popelky z gay clubu sice vžila a jako zpěvačka svou roli bez potíží uspívá, jenže v momentě, kdy má hrát, je to tragédie. Její herecký výkon je krajně nepřesvědčivý a pokud vzpomeneme na herecký výkon Whitney Houston v o třídu lepším filmu Osobní strážce, který sice odpálila kritika, ale diváci jej zahrnují neutuchajícím zájmem, pak srovnáváme nesrovnatelné. Pokud se má Lady Gaga postavit vedle Barbary Streisand ve třetím filmovém zpracování, tak to není vítězství na body, ale těžké KO a odvoz sanitkou na Jipku.
  V Hollywoodu by se už měl někdo konečně probrat a Bradley Cooper by se měl držet svého hereckého kopyta, protože nato aby byl druhým Eastwoodem, Gibsonem nebo Redfordem ještě nemá ani zdaleka.

 • 65%
  1
  1
  21. 1. 2019
  lamps (12865 bodů)

  Věděl jsem, že vstoupím na víceméně nepřátelskou diváckou půdu, ale převážně nadšené ohlasy a oscarová šeptanda mě nakonec přemohly - jen abych je teď musel vyvracet. Hezky natočený a nadstandardně zahraný slaďáček s velkým příběhovým potenciálem, který se ale jaksi utopil v chlastu společně s Bradleyho postavou. Rozjezd a seznámení aktérů funguje, první společná pódiová scéna i díky krásné písni pocitově zahřeje, zbytek nastavuje motivačně rozháraný vypravěčský mód, v němž dostává prostor hafo naťuknutých témat, ale žádné v takové míře, v jaké by si bývalo zasloužilo. Nikdo si jaksi nestihl rozmyslet, o čem má tenhle příběh hlavně být - jestli o vzestupu "ošklivého káčátka" mezi hudební elitu nebo o prohlubování komplikovaného vztahu dvou nadaných lidí s důrazem na alkoholické a zdravotní problémy jednoho z nich - a ve finále to scénář střelí někam mezi a závěr vytouženou katarzi ani zdaleka nenabídne. Škoda, už jen hudební stránka a netuctové postavy si o zásadní biják roku hlasitě říkaly...

 • 70%
  0
  0
  18. 3. 2019
  leafroller (2393 bodů)

  Ač skalní odpůrce romantiky, přitáhla mě osobnost Lady Gaga k tomuto filmu. Po vynikajícím debutovém albu Fame, spojujícím retro sound 80. let s moderními přístupy, se tato diva vydala na oslnivou cestu ke slávě. A po 5 studiových albech byla návštěva filmového průmyslu zcela logická. Ocenění jen prší, davy šílí, ale za sebe musím říct, že jsem docela zklamaný. Porušil jsem totiž jedno ze základních pravidel a řídil se domněnkami. Film jsem si tedy pouštěl s očekáváním dospělého hudebního zážitku, který se však nekonal a to i navzdory úžasným výkonům Lady G. Nebýt fenomenální pecky Shalow, za niž přidávám filmu 20% hodnocení, nedostal bych se nad 50%. Vata spojující jednotlivá hudební vystoupení je totiž natolik prvoplánově příšerná, že by to odradilo i zkušené romatikofily. Vše dokonal odklon od country tématu, který je ovšem - vzhledem k tomu, že G. napsala všechny své písničky - asi pochopitelný. Domněnky a velká očekávání mi zkrátka zkazily první promítání a já už jen doufám, že to druhé dopadne lépe.

 • 75%
  3
  0
  29. 11. 2018
  stantheman (2289 bodů)

  Čím film překvapil ....? I když víme že Lady Gaga umí zpívat , byl jsem překvapen pěveckým výkonem . Pokud jde o film , jeho předchůdce s B.S. v hlavní roli byl skvělý , takže neměl ustláno na růžích , ale myslím , že celkem obstojně obstál....

 • 45%
  2
  1
  12. 1. 2019
  Eva_S (40 bodů)

  Jak tento film může mít tak vysoké hodnocení? Děj je předvídatelný tak, že už jen dle traileru jsem znala celou dějovou linku i konec. Rozhodně mě nevzal za srdce, ani jsem u něj nebrečela. Pro mě to byla zkrátka jedna velká nuda a jediné, co film má, je dokonalý soundtrack.

78 79 ?
jak hlasovat?
 • ferry-farka 80%
 • Sany51 80%
 • TomasZboril 100%
 • Fxxx 80%
 • kubi.sarka 85%
 • martie 80%
 • barumichalkovaa 70%
 • leafroller 70%
 • Yancl 70%
 • Kattbysm 100%
všechna hodnocení (68)

V žebříčcích uživatelů

1. místo z 22 v žebříčku uživatele Adelas213
4. místo z 14 v žebříčku uživatele LaAbejaLoca
Sdílet tuto stránku:

Partneři: