Tajný život mazlíčků 2

64%
Tajný život mazlíčků 2

Víme, co naši zvířecí kamarádi dělají, když nejsme doma. Jestli vás to vykolejilo, tak se připravte na další překvapení. V pokračování zjistíte, jak se vaši vícenozí miláčci vyrovnávají s velkými emocemi. A že to jsou často dramata!

Teriér Max se horko těžko vyrovnal se skutečností, že není jediným oblíbencem své paničky Katie, a už jsou na obzoru další nečekané změny. Nejdřív se k nim nastěhoval ten chlap, pak Katie začala tloustnout, na nějaký čas odjela, a když se vrátila, přivezla s sebou miminko. Jelikož bylo naprosto bezbranné a neschopné, začal ho Max na každém kroku hlídat a chránit. Z ustavičných starostí si vytvořil nervový tik, na který veterinář Maxovi naordinoval pobyt na venkově. Veliká chyba! Pobyt v přírodě znamená pro každé městské zvíře doslova peklo, tvořené nepřátelskými venkovany (nejhorší jsou krocani). Ani Maxovi kamarádi z prvního dílu nezažívají zrovna dobré časy. Jeho psí láska Brigitte dostane na hlídání Maxovu nejoblíbenější hračku, která jí spadne do bytu plného vzteklých koček, a ona se pro ni musí v přestrojení právě za kočku vydat. Panička bílého králíka Snížka se zase zhlédla v superhrdinech, a tak ho obléká do směšných oblečků. To by Snížkovi až tak nevadilo, kdyby za ním kvůli jeho superhrdinské pověsti nepřišla fenka Daisy a nepožádala ho o pomoc s misí, na kterou králík nemůže stačit. Jestli mají obstát, musí se Max, Brigitte a Snížek postavit svým vlastním strachům a obavám. V první řadě ale zažijí kupu psí, kočičí, křeččí a ptačí srandy v příběhu, po němž se už nikdy na své chlupaté parťáky nebudete dívat stejnýma očima. (Cinemart)
Pete69
Pete69
28 848 bodů
6.5
Druhý díl už nepůsobí tak přirozeně, jako ten první. Zde jsou 3 hlavní příběhy, které se pravidelně střídají, aby se na konci lehce spojily. Oproti prvnímu dílu cítím trošku tlak na pilu stran humoru, přesto je to pro mně nadprůměrný animák pro malé i velké, který dokáže pobavit.
hanys_
hanys_
18 771 bodů
6
První díl jsem musel několikrát přetrpět, takže tohle pokračování nebolelo. Víc než blbnutí bílého králíka baví pobyt Maxe na statku, který je dost poučný a navíc nabízí asi nejzajímavější postavu obou dílů (Ford).
filmfanouch6
filmfanouch6
12 644 bodů
8
Jestli by mi někdo dal za úkol abych si vzpomněl na nějaký opravdu povedený animák z posledních let, který není ani od Disney Animation ani od Pixaru vzpomněl bych si pravděpodobně na první Tajný život mazlíčků.... Chytře a mile zpracovaný animák plný krásných barev a půvabné animace, roztomilých zvířat, zajímavých postav a dokáže fungovat i v dabingu. Jednička nastavila laťku příliš vysoko a jisté pokračování to tedy nemohlo mít jednoduché. Jak dvojka obstála? Jsem rád, že je vidět, že nápady tvůrcům očividně nedošli a tudíž se nedá označit zbytečným pokračováním. Dvojka se vydá trochu jiným směrem, trošku pohne charaktery postav a především přehodí několik skvělých vtipů. Stejně jako u jedničky jsem se často pousmál nebo zasmál. A nebylo to takové zasmál jsem se, protože mi bylo trapně. Zasmál jsem se, protože mi to přišlo vtipné. Musí se říct, že Tajný život mazlíčků 2 není nějak revoluční, průlomový a na originální svěží dech jedničky jednoduše ztrácí. Přesto zabaví od začátku do konce, pořád se tam něco děje, králík Snížek si opět krade většinu pro sebe a takový pes Max si projde zajímavým charakterním vývojem spojený především s výchovou malého dítěte. Celá tahle linka je jinak velmi zajímavá a zajímavě se s ní naštěstí pracuje. Max už není takový nafoukanec jako v jedničce a dokonce na konci doslova vyroste v psa, který se nebojí překonat překážky. Animace je opět podařená, zvířata jsou opět pestrobarevná a zajímavá a je tam opravdu vidět práce v detailech což se cení a není to v animované tvorbě samozřejmostí. Soundtrack jinak jako v případě jedničky obstaral Alexandre Desplat a opět se to neskutečně hezký poslouchá především při akčních scénách. Desplat je skladatel, který je výjimečný v dodávání hudby do akčních scén a tedy nezklamal. Ve výsledku důstojné pokračování jedničky a zdařilý animák sám o sobě, kterému láme vaz jenom fakt, že se člověk netratí pocitu, že to napoprvé bylo přece jen originálnější, ucelenější, zajímavější a především lepší. Ve výsledku ale povedený animák pro celou rodinu ve kterém si každý najde svoje... PS: Film je ve většině Republiky promítán v češtině, jen ve Slovanském domě a na Chodově v pobočkách Cinema City dávají film v originálním znění ovšem bez titulků. Pokud jste tedy doufali, že uslyšíte Harrisona Forda jako psa Kohouta v jeho první mluvené roli máte smůlu. Ladislav Županič ale na Fordův bručounský hlas sedí jak ulitý a jinak se v rámci dabingu vrací veškeré obsazení z jedničky- především Martin Dejdar dabuje králíka Snížka (v originále Kevin Hart) a Kryštof Hádek dabuje psa Maxe (v originále Patton Oswalt nahradil Louise C.K. z jedničky, která má po kauze MeToo jednoduše doslova po ptákách...)


Dodatečné informace

Původní název:
The Secret Life of Pets 2 (více)
  • USA Tajný život mazlíčků 2
  • USA The Secret Life of Pets 2
  • USA Tajný život maznáčikov 2
Premiéra v ČR:
20. 6. 2019
Distributor:
CinemArt
Země původu:
USA
Rozpočet:
80 mil. USD
Tržby:
155,15 mil. USD (celosvětově)
Čeština:
Tajný život mazlíčků 2 je dostupný s českými titulky a českým dabingem
Ocenění:
Žádná ocenění

Další z kolekce Tajný život mazlíčků 2


Podobné


Powered byJustWatch