Zombieland 2: Double Tap (USA)
« další názvy »
USA USA
97 minut

Žánry

:
Akční, Horor, Komedie, Série/Franchise, Teenagerský

Obsah

:
Deset let poté, co se Zombieland stal hitem a kultovní klasikou, se hlavní protagonisté (Woody Harrelson, Jesse Eisenberg, Abigail Breslinová a Emma Stoneová) více »« méně

Režie

:
Ruben Fleischer

Scénář

:
Dave Callaham Rhett Reese Paul Wernick

Herci

:
Emma Stone Abigail Breslin Zoey Deutch Bill Murray Rosario Dawson ...
Premiéra: 24. 10. 2019
Distributor: Falcon
Přístupnost: MP-15
Jste na stránce filmu Zombieland: Rána jistoty. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Zombieland: Rána jistoty myslíte! K 9. prosinci 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28237 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Zombieland: Rána jistoty


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 80%
  0
  0
  19. 12. 2019
  Brenan88 (46226 bodů)

  Tentokrát to název vystihl naprosto přesně. Zombieland jede na jistotu,ale není to vůbec na škodu. Ve výsledku jsme dostali v podstatě to samé jako v prvním dílu,jen ve větším měřítku. Nakonec je to logické,proč měnit něco co funguje. Chemie mezi herci je až hmatatelná a humor stále funguje na 100%. Nové postavy do party zapadly a jsou zábavně napsané i zahrané. V podstatě si není na co ani stěžovat. Za mne spokojenost.

 • 70%
  0
  0
  13. 3. 2021
  Pete69 (22069 bodů)

  Druhý díl se nese ve velmi podobné duchu, jako ten první, jen mě baví o trošku více. Stejná zombie řežba, více humoru, je to trošku více roadmovie.. Více zajímavých postav a o kapku lepší scénář, než u prvního dílu. Dobrá oddychová podívaná. Ve filmu opět dominuje Woody Herrelson - 70%.

 • 90%
  0
  0
  29. 12. 2019
  Sheldon (16038 bodů)

  Zombieland: Rána jistoty je opět explozí drsného humoru, je v něm spoustu tvrdé muziky, zbraní a nabušených velkých plechových amerických kár všeho druhu. Cílová skupina Zombielandu je pravý opak levičáckého Hollywoodu, takže nečekejte žádnou vyměklou podívanou, ale bude se střílet a dojde samozřejmě i na početné vsuvky se zombie vraždami. Absolutní hvězda je samozřejmě Matteo z Pisy! Film je naprosto stejný jako jednička a upřímně, kdyby tomu tak nebylo, nebylo by to ono. Tohle je Rána jistoty pro všechny, kdo mají tento žánr rádi.

 • 70%
  0
  0
  24. 12. 2019
  lamps (14913 bodů)

  Vlastně totéž co jednička. Zábavný námět a pár dobrých formálních nápadů rozvedených do handrkování čtyř (pěti) sympatických postav, které vlastně do ničeho originálního nevyústí. Skvěle obsazení herci to zkrátka opět táhnou na svých bedrech, Fleischer dodá pár funkčních nápadů nad rámec a pár cameo rolí pro zpestření a divák dostane oddechovku jak lusk. A přestože se postavy ani svět ve finále zase nikam neposunou, mně vlastně znovu nezbývá než uznat, že tohle nevinné zombie blbnutí překvapivě funguje.

 • 70%
  0
  0
  28. 12. 2019
  JosefTomas (8770 bodů)

  Už to psali jiní, takže to jen utvrdím: Zombiland 2 je jako jednička, jen... (skoro) stejná. Není větší a hlasitější, je prostě svá. Čili, fanoušci to už viděli a ti ostatní to neuvidí. Jednoduchá matika, co? Oproti prvnímu dílu mi ale přijde, že tvůrci skáčou sem a tam, ale nikam to moc nevede. Druhý díl tak působí jako na sebe nabalená smršť gagů, které někdo sestříhal do hromady. A (hlavní) zápletka tu funguje jen jakýsi odrazový můstek k již zmíněným gagům. Jednička byla více o postavách a o jejich nekonečné rozepři, ale i o hledání sebe sama. Dvojka už tenhle trumf nemá a proměna postav je tak spíš vynucená, než aby vyplynula z příběhu. Je to trochu škoda, ale zřejmě jsme dostali to nejlepší, co mohlo vzniknout, ostatně, všichni jsme ten druhý díl chtěli, tak ho tu máme, no ne?

 • 80%
  1
  0
  29. 10. 2019
  p.a.douch (5859 bodů)

  Tak to jo, zasloužených 80 procent. Film je úplně v pohodě, nové postavy pěkně doplňují svět (a některé se zase moc nezdrží). Pěkně to odsejpá, žádný zbytečný zdržovačky. Vztahy mezi hlavními postavami fungují. Deutchová a její postava je velmi příjemným překvapením, to platí i pro Wilsona a Middleditche. Dawsonová trochu navíc, ale nakonec se dá taky snést. Takže kdo máte rád komedie a relax u filmu, palte do kina.

 • 45%
  0
  0
  3. 1. 2020
  VasaFlasa (2811 bodů)

  Rána jistoty byla až tak velká, že vše pro jistotu tvůrci zkopírovali. Takže opět ve filmu řešíme pravidla/přikázání, opět někdo zdrhne, opět zabití zombíka roku a opět Bill Murray. Osobně jsem od tohoto filmu čekal mnohem více než pár povedených vtipů, které jsem viděl už v upoutávce.

 • 65%
  0
  0
  26. 1. 2021
  Martrix (2569 bodů)

  Pokračování údajně kultovní jedničky, se nese v podobném duchu. Tzn. na pozadí zombieapokalypsy se někam jede, u toho se vtipkuje, občas se to zpestří nějakým tím zabíjením a ...to je asi tak všechno. Zatímco jednička měla Murraye, tentokrát dostanete růžovku blonďatou, která jakoby z oka vypadla vzhledem i projevem Zuzaně Norissové před deseti lety. Zajímalo by mě, jestli se neozvaly nějaké odbory sdružující blondýny, kvůli genderovému týrání a prohlubování schématického vnímání blondýn ve společnosti. Taky dostanete trochu podivnou pasáž s Lukem Wilsonem a vše se zakončí poněkud fofrscénáristicky, jako by to už chtěli mít tvůrci za sebou. Stejně jako jednička, ani tento počin určitě neurazí a má potenciál pobavit, ale musíte být trochu vstřícní a nečekat zázraky a zvraty...Zombieland 2 je totiž i scénáristická Rána jistoty.

 • 85%
  2
  0
  23. 10. 2019
  Blackhand47XD (2324 bodů)

  Málokdy se stává, že by si fanoušci po mnoha letech vybojovali pokračování svého oblíbeného filmu, ale v případě Zombielandu se to opravdu stalo skutečností. Stejně nepravděpodobné také je, že by sequel komedie překonal první díl. Rána jistoty jede opravdu na jistotu a servíruje milovníkům jedničky jeden povedený vtip za druhým. Původně jsem byl skeptický k tomu, že se na scéně objeví tolik přeživších, ale nakonec z nich bylo prominentních jen pár a celé to dávalo smysl. Zápletka je samozřejmě o něco předvídatelnější a plná amerických klišé, ale přeci jen je to komedie, takže to filmu můžu odpustit a dávám mu tak s klidným srdcem čtyři blbé blondýny z pěti. 85%

 • 90%
  1
  0
  12. 4. 2020
  tomlery (2141 bodů)

  Druhý díky bývají většinou nepovedené, ale zde musím konstatovat, že jsem se vážně bavil mnohem víc než u předchozího dílu. Už samotná reklama na tvůrce je vtipně pojatá. Horor, u kterého se smějete od začátku až do konce. Hlavní postavy i po tolika letech jsou naprosto stejné, a proto chválím nové herecké obsazení, které atmosféru hororové komedie povzneslo.

 • 70%
  0
  0
  27. 12. 2019
  Vurhor (2019 bodů)

  V podstatě stejná odreagovačka jako díl předešlý. Humor tu funguje skvěle, postavy sympatický (hlavně ten Harrelson je boží), plus je tam i pár vcelku originálních nápadů. Ale stejně jako u předešlého dílu z toho je tak nějak cítit určité nedotažení. Je to dobrý film, ale nemohl jsem se celou dobu zbavit pocitu, že do toho tvůrci nedávají všechno, co by správná komediální zombie řezničina měla mít (V tomto ohledu i nadále sedí na trůnu Soumrak mrtvých). Ovšem mnoho věcí tam fungovalo náramně - nerdovské odkazy na slavné filmy a hry, dělání si prdel z celého zombie žánru, plus Zoey Deutch je jedna z nejvtipnějších "tupých sexy bárbín", co jsem za poslední dobu ve filmu viděl. Ovšem na rozdíl od prvního dílu ona finálová zombie bitka už neměla takové koule, což je škoda. Ve výsledku je druhý Zombieland dost dobrá vtipná konverzačka, která ale postrádá švih a pořádnou krvavou šťávu starších a lepších zombie komedií. Velká škoda, že na tomhle ztrácí, jinak by se jednalo o fakt dost dobrou podívanou. Stejně ale bylo fajn vidět všechny ty čtyři plantážníky opět pohromadě.

 • 80%
  0
  0
  5. 8. 2020
  Nevka (1492 bodů)

  Bylo mi až stydno, jak hloupým vtipům jsem se místy smál, ale pravdou je, že Double Tap zdatně sekunduje prvnímu dílu a rozhodně mu nedělá ostudu. S příchodem Madison jsou sice některé vtípky trochu jednodušší a "příběh" o chlup předvídatelnější, ale i tak je to pecka, kterou jsem po hodně slabém traileru ani v nejmenším nečekal. Herci mezi sebou mají úžasnou chemii a referencí na ostatní filmy je tady taky dost - což já naprosto miluji. Vůbec bych se nebránil tomu, kdyby Emma Stone dostála svému slovu a Zombieland se točil každých 10 let. Stárnout vedle těchto postav by bylo fajn.

 • 80%
  0
  0
  13. 11. 2019
  Fxxx (1411 bodů)

  Double Tap zdatně sekunduje prvnímu dílu a rozhodně mu nedělá ostudu. S příchodem Madison jsou sice některé vtípky trochu jednodušší a "příběh" o chlup předvídatelnější, ale i tak je to pecka, kterou jsem po hodně slabém traileru ani v nejmenším nečekal. Herci mezi sebou mají úžasnou chemii a referencí na ostatní filmy je tady taky dost - což já naprosto miluji. Vůbec bych se nebránil tomu, kdyby Emma Stone dostála svému slovu a Zombieland se točil každých 10 let. Stárnout vedle těchto postav by bylo fajn.

 • 0%
  0
  2
  14. 3. 2020
  sugi (742 bodů)

  … prý to musíš vidět , že je to pecka , lepší , nežli první Zombieland …. jak se tohle někomu může líbit , vždyť v tom není nic vtipné a to ani Bill Murray na konci... celé je to jen pytel trapnosti

 • 90%
  0
  0
  31. 7. 2021
  naineko (657 bodů)

  Bavil jsem se rozhodně víc než u jedničky.

 • 80%
  0
  0
  12. 2. 2020
  mikysrba (493 bodů)

  Jedna z nejvydařenějších komedií roku. Nikdy bych nečekal, že se může pokračování tak šílené řežby tak podařit a ve výsledku mile překvapit. Druhý díl se zejména opírá o rukopis stejného režiséra a hlavně o hlavní hereckou tetrádu, jenž se za těch deset let nezměnila, tudíž opět divák vidí již známé tváře (Eisenberg se jako jediný může pochlubit tím faktem, že těch deset let ho nezměnilo ani o kousek - jak charakterově, tak i po fyzické vnější stránce). Zejména interakce Woody - Jesse stály za to, taká kadence vtipů úctyhodná. Přibyly i nové charaktery, ale každého diváka si získala trhlá bloncka Zoey Dutch, ta dvojce dodala neskutečné grády. Po stránce příběhové takový ničím nevyčnívající žánrový průměr, neurazí ani nenadchne. Ale vizuál opět na úrovni, pár scén mě opět zaujalo svou stylizací. Suma sumárum, pobavil jsem se, herecky film jednoduše nadstandard, najdou se zde samozřejmě chyby, ale i tak povedené dílko. 80 % P.S. Scéna s Columbia Pictures nemá chybu, scénáristicky úžasná záležitost :D

 • 90%
  0
  0
  1. 11. 2019
  ondrej-sladky (258 bodů)

  Tenhle film je naprostá pecka. Hlavní čtveřice postav [Woody Harrelson, Jesse Eisenberg, Emma Stone a Abigail Breslin] jsou naprosto úžasní. Je mezi nimi skvělá chemie, hlavně mezi Harrelsonem a Eisenbergem, kteří tvoří skvělou dvojici. Přibyla tu také spousta nových postav, které taky určitě stojí za řeč. Film je plný vtipů a akce, takže se u něj určitě nudit nebudete. Samozřejmě je tu stejně jako u jedničky dost jednoduchý příběh, ale to filmu vůbec neškodí. Za mě bomba a stoprocentně doporučuji.

Hodnocení a recenze Zombieland: Rána jistoty

74 68 ?
jak hlasovat?
 • nikola-voznikova 50%
 • IDWWW 35%
 • dominik11 100%
 • Mikik4444 75%
 • mirek-siml 55%
 • Sejby 0%
 • Liška77 50%
 • Lovecour69 65%
 • what is in the box 70%
 • naineko 90%
všechna hodnocení (121)