Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
martin-kubista
Martin Kubišta
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
166
Od nejnovějších
Spider-Man: Paralelní světy
(2018)
3. 9. 2019
9
Spider-Man: Daleko od domova
(2019)
3. 9. 2019
8
Tenkrát v Hollywoodu
(2019)
3. 9. 2019
8
John Wick 3
(2019)
17. 5. 2019
8.5
Captain Marvel
(2019)
14. 5. 2019
8
Avengers: Endgame
(2019)
14. 5. 2019
8.5
Avengers: Infinity War
(2018)
14. 5. 2019
9
Román pro ženy
(2005)
14. 11. 2017
6
To
(2017)
14. 11. 2017
8
Thor: Ragnarok
(2017)
14. 11. 2017
9
Logan: Wolverine
(2017)
19. 3. 2017
9.5
John Wick 2
(2017)
19. 3. 2017
9
Kong: Ostrov lebek
(2017)
19. 3. 2017
7
Wolverine
(2013)
6. 3. 2017
7.5
Trpaslík
(2017)
6. 3. 2017
7
Svět pod hlavou
(2017)
6. 3. 2017
8
Učitelka
(2016)
9. 8. 2016
7
Sabotage
(2014)
9. 8. 2016
6
Sebevražedný oddíl
(2016)
9. 8. 2016
6.5
Vzhůru do oblak
(2009)
29. 7. 2016
7.5
Shrek 2
(2004)
29. 7. 2016
8
Batman začíná
(2005)
29. 7. 2016
8
Velký Gatsby
(2013)
29. 7. 2016
7
Jak jsem poznal vaši matku
(2005)
14. 7. 2016
7.5
Případy 1. oddělení
(2014)
14. 7. 2016
8.5
Warcraft: První střet
(2016)
14. 7. 2016
8
Agents of S.H.I.E.L.D.
(2013)
27. 4. 2016
7
Hardcore Henry
(2015)
27. 4. 2016
7.5
Ohnivý kuře
(2016)
17. 4. 2016
6.5
Já, Olga Hepnarová
(2016)
17. 4. 2016
7
Gravitace
(2013)
6. 4. 2016
8
Hunger Games: Síla vzdoru - 1. část
(2014)
6. 4. 2016
7
Captain America: Návrat prvního Avengera
(2014)
6. 4. 2016
8
Transformers: Zánik
(2014)
6. 4. 2016
6
Interstellar
(2014)
6. 4. 2016
8.5
Hobit: Bitva pěti armád
(2014)
6. 4. 2016
8
Kick-Ass 2
(2013)
3. 4. 2016
5.5
Kick-Ass
(2010)
3. 4. 2016
8.5
Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti
(2016)
3. 4. 2016
6.5
Rudý kapitán
(2016)
15. 3. 2016
7.5
Načíst další
1
2
3
4
5