Hunger Games: Síla vzdoru - 1. část

67%
Hunger Games: Síla vzdoru - 1. část
Katniss Everdeenová prožívá nejtěžší období svého života. Ačkoli z Her čtvrtstoletí jakžtakž vyvázla se zdravou kůží a máma se sestrou jsou v bezpečí, její starosti ještě neskončily. Capitol srovnal se zemí Dvanáctý obvod, zahynuly tisíce lidí a Katniss pronásleduje pocit viny. Navíc Peeta Mellark, její partner z Her, zůstal v rukou nepřátel. Na čelo odboje se postavil Třináctý obvod, i když jen donedávna se o jeho existenci téměř nic nevědělo. Válka přináší oběti na obou stranách, rozdíly mezi dobrem a zlem se stále více stírají. Vítězství se sice přiklání na stranu rebelů, ale konec je stále v nedohlednu. Krveprolití může zastavit pouze Katniss. Pokud chce zachránit Peetu, zabránit dalšímu maření životů, porazit Sídlo a nenáviděného prezidenta Snowa, musí se znovu chopit symbolu Reprodrozda. Opět zjišťuje, že o svém osudu nerozhoduje sama, ale do jisté míry se stává nástrojem v mocenském souboji. A stále nevyřešila dilema, kterému ze dvou nejbližších přátel patří její city... (Forum Film CZ)Pete69
Pete69
29 697 bodů
7
Stále ještě dobrá podívaná.. scénář se nám už mírně komplikuje, je to ale stále akční, navíc tedy i trocha romantiky. 13. obvod je za mě dobrý tah. Stále je to rebelské, boj proti drsné vládní garnituře.. U Hunger games jsem se nikdy nenudil, byť to není žádná velká filmařina..
xxmartinxx
xxmartinxx
22 280 bodů
4
Kdy se stalo, že hloupé filmy naprosto přestaly chtít být zábavné? Kdy se nám to takhle vymklo z rukou? Děje je v tomhle dílu Hunger Games sotva na desetiminutový prolog, hlavní hrdinka v důsledku svou "pasivní aktivitou" nevysílá jiné signály než Bella ze Stmívání a primitivní kritika médií a jakési legračně přetažené megatotality se za tři filmy a šest hodin neposunula ani o píď od premisy. Když vám po hodině sledování dojde, že ten film prostě nezačne a bude jen převážnělou a vtipně povrchní hromadou špatně napsaných slov, je to problém.
hanys_
hanys_
18 771 bodů
2
Plno nějakých propagandistických keců a chvilka akce. Navíc se všichni pořád tváří jako by hráli v prvotřídním dramatu. Tahle série je definitivně v kopru.


Dodatečné informace

Původní název:
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 (více)
  • USA Hunger Games: Síla vzdoru - 1. část
  • USA The Hunger Games: Mockingjay - Part 1
  • USA Hry o život: Drozdajka 1
  • USA Hunger Games - Il canto della rivolta: parte 1
  • USA Jogos Vorazes: A Esperança - Parte 1
Premiéra v ČR:
20. 11. 2014
Distributor:
Apple TV+
Země původu:
USA
Přístupnost:
12+
Čeština:
Hunger Games: Síla vzdoru - 1. část je dostupný s českými titulky a českým dabingem

Další z kolekce Hunger Games: Síla vzdoru - 1. část


Podobné


Powered byJustWatch