Hunger Games: Síla vzdoru - 2. část

65%
Hunger Games: Síla vzdoru - 2. část

V poslední kapitole nepůjde jen o přežití, ale bude se bojovat o budoucnost obyvatel celého Panemu. Konečné zúčtování s nenáviděným prezidentem Snowem (Donald Sutherland) se blíží. Reprodrozd Katniss spolu se skupinou nejbližších přátel, včetně Gala (Liam Hemsworth), Finnicka (Sam Claflin) a Peety (Josh Hutcherson), povede rebely v jejich boji za svobodou. Jednotka z 13. kraje se vydává na misi, jejímž cílem je zničit prezidenta a skoncovat s jeho tyranií. Na Katniss však tentokrát čeká mnohem nebezpečnější nepřítel, než ten s jakým se dosud setkala v aréně Hladových her. (Forum Film CZ)
xxmartinxx
xxmartinxx
22 078 bodů
6
Je to prostě úmorná nuda, kde jsou na hrdiny z nějakého důvodu neustále nastražovány pasti tak, aby z nich šlo uniknout (ačkoliv by se nabízelo mnoho efektnějších a smysluplnějších řešení) a veškeré přesahy jsou tak in your face, že se mi tomu nechce říkat "přesahy". Logika čehokoliv každopádně nulová a pocit o sebedůležitosti maximální. Určitě je ale fajn, že se holky nabalily tentokrát na něco, co jde brát vážně, i když je těžké neusnout. 2 a 1/2
Sheldon
Sheldon
16 048 bodů
7
Proboha, proč to rozdělovat a rozmělňovat. Toho děje tam zdaleka není tolik, aby se mohla ospravedlnit tak ukrutná stopáž a ani herci to v žádném případě nedokážou zachránit, natož režisér, kterému u obou Sil vzdoru nečekaně vyschl pramen invence. Na druhou stranu je tahle show pořád o třídu kvalitnější než Labyrint nebo nedejbože Divergence.
filmfanouch6
filmfanouch6
12 634 bodů
10
Jo jo tak to končí. Katniss tu zas bojuje se zlým Kapitolem a rozhoduje se jestli přijde o panenctví s Peetou nebo Hurikánem. Francis Lawrence už vlastně nemá dělat co nového ale přesto je ta uchcaná série navždy v mém srdci.


Dodatečné informace

Původní název:
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2 (více)
  • USA Hunger Games: Síla vzdoru - 2. část
  • USA The Hunger Games: Mockingjay - Part 2
  • USA Hry o život: Drozdajka 2
  • USA Hunger Games - Il canto della rivolta: parte 2
  • USA Jogos Vorazes: A Esperança - Parte 2
Premiéra v ČR:
19. 11. 2015
Distributor:
EEAP
Země původu:
USA
Rozpočet:
160 mil. USD
Tržby:
653,43 mil. USD (celosvětově)
Čeština:
Hunger Games: Síla vzdoru - 2. část je dostupný s českými titulky a českým dabingem
Ocenění:
Žádná ocenění

Další z kolekce Hunger Games: Síla vzdoru - 2. část


Podobné


Powered byJustWatch