"How I Met Your Mother" (USA)
« další názvy »
USA USA
22 minut

Žánry

:
Komedie, Romantický

Obsah

:
Kultovní seriál o skupince přátel, která hledá lásky, životní pravdy, prožívá trapasy a šílené situace a to vše ve vyprávění tatínka Teda, který svým dětem více »« méně

Režie

:
Pamela Fryman Rob Greenberg Michael J. Shea Neil Patrick Harris

Scénář

:
Carter Bays Craig Thomas Chuck Tatham Greg Malins Jonathan Groff Phil Lord Chris Miller (II) David Hemingson Eric Falconer Chris Romano Barbara Feldman

Herci

:
Josh Radnor Neil Patrick Harris Alyson Hannigan Jason Segel Cobie Smulders ...
Přístupnost: Mládeži přístupno

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 85%
  0
  0
  7. 5. 2017
  Brenan88 (39466 bodů)

  Jak jsem poznal vaši matku je pro mne takovou náhradou za dnes již kultovní seriál Přátelé. Ono se to vlastně tak trochu i nabízí. Opět je tu partička mladých lidí a různých charakterů,kteří zažívají neuvěřitelné příhody. Seriál si nakonec ukradl pro sebe Neil Patrick Harris jakožto věčný sukničkář Barney.

 • 20%
  0
  0
  25. 6. 2016
  squirrelpool (6668 bodů)

  V postatě blbější a infantilnější Přátelé.
  Barney/Joey - neustále něco balící, potrhlý kámoš.
  Marshall a Lily/Chandler a Monica - všem je jasné, že patří k sobě.
  Ted a Robin/Ross a Rachel - motají se kolem sebe a všichni vědí, že nakonec stejně skončí spolu.
  Akorát chybí Phoebe, no.

 • 85%
  0
  0
  26. 12. 2012
  Standa. (6152 bodů)

  Spolu s Teorií velkého třesku je seriál Jak jsem poznal vaši matku je bezpochyby to nejlepší, co bylo v televizi odvysíláno za posledních několik let. Jasně, že všechno to nadšení po několika sériích trochu opadne, ale pořád je na co koukat. Říkejte si co chcete, pro mě je to lepší, než Přátelé.

 • 85%
  0
  0
  30. 11. 2012
  VitvarJane (4463 bodů)

  Když How I met your mother začínal, byl to takový nadčasový seriál, který mě opravdu pobavil při každém díle. Nechtěla jsem však tvrdit, že dokáže překonat přátele, což opravdu nejde. Poslední dobou se mi ale zdá, že seriál už tak nějak dojel a scénáristům tak nějak došly nápady, ale točí dál kvůli popularitě. Uvidíme, co z toho nakonec vzejde...

 • 65%
  0
  0
  22. 9. 2010
  Tom Hardy (4358 bodů)

  Po genilních dvou sezónách, které fascinovaly mimo jiné propracovanými návraty k již viděným situacím a odkrýváním nových pravd, se tvůrci vyčerpali a začali stát na místě. Roztomilá Stella to ještě ve trojce zachránila, se čtyřkou ale přišel definitivní úpadek. Přiznám se, že jsem to někdy v polovině čtvrté sezóny vzdal. Nikdy není fajn vidět oblíbence, jak si užil 15 minut slávy a i když už nemá s čím dál hrát, odmítá odejít ze září reflektorů...

 • 45%
  0
  0
  14. 9. 2016
  evismaior (3765 bodů)

  Pořád to bylo někde na očích a srovnávalo se to s kdečím, co mám ráda, a tak jsem tomu docela dost dílů dávala šanci. Musím ale říct, že mě tenhle seriál zkrátka nechytl. Vůbec. Dokonce si vzpomínám, že jsem se jednou v jakési epizodě čemusi zasmála a úplně jsem se sama sebe lekla, protože to bylo poprvé za celou dobu. Tohle mě prostě míjí.

 • 100%
  0
  0
  6. 2. 2013
  výfuk (2962 bodů)

  Tento seriál je ze života - jako podle skutečných událostí. Některé jsou trochu vrtkavé, i přesto by si seriál zasloužil seriálového Oscara (nebo Emmy, no :-)). Začátek byl celkem normální, později se to začalo rozjíždět a později opět klesat. Novou (myslim 7.) řadu jsem neviděl, každopádně kámoši tvrdí, že je super. Asi se máme na co těšit. Shrnu: Nejlepší sit-com v historii (možná protože, jsem neviděl Přátelé), každopádně slova mluví za vše.

 • 100%
  0
  0
  31. 1. 2016
  Elizabett (2671 bodů)

  Miluju tento seriál :-)

 • 60%
  0
  0
  23. 11. 2012
  farb (2056 bodů)

  Ne, tohle zkrátka není můj šálek čaje. A to srovnání s Přáteli, beru jako urážku, protože jim to nesahá ani po kolena.

 • 70%
  0
  0
  5. 5. 2013
  karlik4801 (1937 bodů)

  How I Met Your Mother má ode mě stále pět jen ze soucitu. Krásných pět sérií, opravdu skvělé komediální i emociální dílo. Když nepočítám neuvěřitelně časté kopírování Přátel. Barney je vtipná a zajímavá postava. Neil Patrick Harris dokáže Barneyho bravurně zahrát. Potkat ho na ulici, tak si beru podpis od Barneyho a ne od Neila. Opravdu v každém díle se najde kus dobrého vkusu. Kolikrát jsem se nemohl přestat smát. Všechny postavy jsem dokázal snést. Každá postava měla svůj prostor. Šestá série už útočí spíš jako emociálně vypjatý sitcom. Od sedmé série začíná kvalita upadat, opakované vtipy, nepřehledné scény. To je za tři hvězdičky. A ta osmá? To je vyloženě ostuda, smát se dá u dvou dílu. Snad každá scéna je předvídatelná a nejde vidět žádná snaha o nějakou originalitu. Postavy mi už začínají lézt na nervy. Celou dobu trvání seriálu mě štval Ted, teď je ale nejmíň otravná postava. Změna chování postav brání hercům se do role vžít a začíná s nimi být nuda, řeč je o Barneym. Jde nádherně vidět kam až dokáží sáhnout peníze, v nejlepším se má přestat, jak to bylo u Přátel, tohle je ale jako čtvrtá a nejvíce zbytečná série Útěku z vězení. Už toho je dost, nebaví mě čekat na Tedovu manželku, při jeho vyprávění už si neopakuji, když se to už dozvím, začalo mu to být jedno. A co je nejhorší, devátá série je ohlášena. Pět hvězdiček tedy zůstává ze soucitu k prvním pěti řadám.

 • 65%
  0
  0
  4. 12. 2012
  psico (1664 bodů)

  První dvě série jsem zhlédl za rekordně krátký čas, třetí už byla lehce laciná a začala nudit. Ze čtvrté jsem neviděl ani díl. Není to špatný seriál, ale čekal jsem víc. Přátelé jsou Přátelé ..

 • 80%
  0
  0
  25. 1. 2016
  Pajmen (1084 bodů)

  Bravurně zvládnutý seriál. Má svou formu a zároveň nepředvídatelnost, odlehčený humor i serióznost. Nejdřív jsem měl pocit, že seriál vykrádá Přátele, ale nakonec jsem přesvědčen, že si jede po své vlastní koleji. Spousta scén či frází se již staly doslova legendárními. Každá epizoda je nabitá fórky a vtipnými situacemi, vyjma poslední série, neboť konečně poznáváme Matku. Výkony herců jsou vesměs parádní a musím také velice ocenit český dabing, ten mě snad baví víc než originální znění, především díky Davidu Novotnému.

 • 90%
  0
  0
  22. 9. 2010
  Angelus (815 bodů)

  První dvě série HIMYM, jsou nekompromisně to nejlepší co v sitcomu za poslední dobu vzniklo pak ale nastal pomalí úpadek, což je veliká škoda. Postavy jsou ale i tak hodně zajímavé, Barney je skoro vždy doslova legendární!

 • 75%
  0
  0
  15. 7. 2016
  martin-kubista (767 bodů)

  Komentovat tenhle seriál je skoro zbytečné. Praktický neznám nikoho kdo by ho neznal a neviděl žádnou epizodu. Jedná se o další seriál typu Přátelé o partě kamarádů a jejich vstazích. Některé série jsou výborné některé slabší. Ke konci už bylo vidět, že jim dochází dech. Vlastně jsem ani neviděl posledních pár dílů, kde konečně poznal jejich matku :) Ale jako oddechovka je to určitě jedna z nejlepších volem vzhledem k nenáročnosti a krátké stopáži.

  • relativně konstatní kvalita (až na poslední série)
  • vtipné
  • někdy se opakující vtipy
 • 90%
  0
  0
  20. 1. 2015
  Kick077 (594 bodů)

  Jak jsem poznal vaši matku ještě společně s Teorií velkého třesku patří k mým nejoblíbenějším seriálům. Po Přátelích. V podstatě podobné jako Přátelé, akorát jiná forma vyprávění a víceméně i udržování napětí v průběhu seriálu, jestli nakonec tu matku poznáme. Celkově je to fungující parta, která na sebe dokáže přitáhnout pozornost a donutit nás trávit hodiny času sledovánim.

 • 80%
  0
  0
  16. 3. 2017
  Liki12 (445 bodů)

  O vztazích a přátelích vážně i nevážně, tahle by se tento sitcom dal shrnout. Ve srovnání si Big Bang Theory se bavím méně, i když je tento seriál o něčem jiném, přesto je to kvalitní sitcom. Poslední řadě určitě uškodilo to, že se celá odehrává před svatbou v rozpětí jednoho prodlouženého víkendu (čtvrtek až neděle), ale zakončení v podobě dvojdílu je parádní a odkazuje na první díl - kruh se uzavře.

 • 100%
  0
  0
  1. 4. 2014
  sisisi (439 bodů)

  How I met your mother je povedený americký seriál, který stojí za shlédnutí. Je pravda, že má 9 sérií a někdy se děj hodně táhne a nás může naštvat dlouhé čekání na odhalení, kdo vlastně bude matka Tedových dvou dětí, ale i tak to stojí za to. Je tam spousta vtipů a hezkých momentů :)

 • 80%
  0
  0
  20. 1. 2013
  Dzany (407 bodů)

  Tohle jsou novodobí "Přátelé". Tenhle seriál rozhodně zařazuji do těch nejlepších a připadá mi, že jeho kvalita se stále stupňuje. Jsou mi jasné trhliny ve scénáři, ale u mě všechno zachraňuje NPH a jeho skvěle napsaný charakter a hlavně hlášky : "Suit up", "Legen - wait for it - dary" a "Chalenge acctepted". Je skoro zločin koukat na to s dabingem, originál opravdu doporučuju. Druhá má nejoblíbenější postava je nejspíše Marshall / Jason Segel, který mě pomalu jako jediný rozesmívá v posledních dílech (respektive 6. série). Stručně řečeno : 1 season : 90%, 2 season : 85%, 3 season : 90%, 4 season : 95%, 5 season: 100%, 6 season : 80%, hrozné zakolísání, předvídatelný scénář a "zvraty", přesto velmi zábavné , 7 season : 75% z pěti měním na čtyři hvězdy, seriál mi, ale pořád zůstává v oblíbených. 8 season : Katastrofa. několik úsměvných momentů, ale seriál se hroutí. Když se zaměřuje na romantické pletky, tak je pořád velmi slušný, ale vtip jako by už naprosto ztratil.

 • 80%
  0
  0
  13. 8. 2015
  Markovel (250 bodů)

  Na začátku výborný seriál, který se ale postupně zhoršoval až se dostal do průměru

 • 80%
  0
  0
  29. 7. 2018
  Bori02 (241 bodů)

  Hodnotit celý seriál nikdy není snadný. Kdybych hodnotil podle první série, tak bych šel s hodnocením ještě výš, kdyby podle poslední, tak zase níž. Nakonec tedy volím kompromis. V rámci prvních sérií je to jeden z nejlepších sitcomů a rozhodně stojí za to ho vidět. Skvěle napsané postavy, výborný humor, celkově spokojenost. Dlouhé prodlužování seriálu ale způsobilo, že kvalita šla hodně dolů. Pořád to ale byl lehce nadprůměrný seriál. Celkově podle mě stojí za to ho vidět

 • 100%
  0
  0
  23. 3. 2015
  ja_majka (200 bodů)

  LEGEN


  WAIT FOR IT.


  DARY!

 • 100%
  0
  0
  17. 4. 2016
  catherineduboise (185 bodů)

  První dvě řady jsou úžasné, člověk je může vidět znova a znova i po letech. Pak se to trochu pokazí, konec bych udělala jinak. Ale přesto stojí za to seriál vidět, spousta skvělých hlášek a hrdinové vám prostě musí přirůst k srdci, ať už chcete nebo ne.

 • 90%
  0
  0
  8. 4. 2016
  Heart (174 bodů)

  Legen....počkejte si....dární seriál...

 • 0
  0
  17. 3. 2015
  Host
  Host

  tenhle seriál je opsazen tak jak to v zivote chodi. moc rada ho leduju a nikdy neprestanu

80 ? ?
jak hlasovat?
 • FilipusMuff 85%
 • elišákkulišák 100%
 • zaandulee 85%
 • martie 95%
 • ViolettaS 100%
 • Pajmen 80%
 • Meky 75%
 • Rabadi 75%
 • loudaxxx 85%
 • Cipinho 65%
všechna hodnocení (161)

V žebříčcích uživatelů

1. místo z 3 v žebříčku uživatele Janninna
1. místo z 4 v žebříčku uživatele Pajmen
2. místo z 5 v žebříčku uživatele onovak
2. místo z 4 v žebříčku uživatele guestka
2. místo z 5 v žebříčku uživatele HappyPiere
2. místo z 18 v žebříčku uživatele loudaxxx
3. místo z 9 v žebříčku uživatele filip-stich
3. místo z 12 v žebříčku uživatele NextOne
3. místo z 12 v žebříčku uživatele jana-jordanova
3. místo z 7 v žebříčku uživatele STL
Sdílet tuto stránku:

Partneři: