Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Sany51
David Sanytrak
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
215
Od nejnovějších
Zabijákova žena & bodyguard
(2021)
9. 2. 2022
8
Spider-Man: Bez domova
(2021)
18. 12. 2021
9
Duna
(2021)
12. 11. 2021
10
Spravedlnost podle Spensera
(2020)
12. 11. 2021
7
Palm Springs
(2020)
12. 11. 2021
8
Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená
(2018)
12. 12. 2019
7
John Wick 3
(2019)
10. 12. 2019
8
Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw
(2019)
10. 12. 2019
7.5
Toy Story 4: Příběh hraček
(2019)
10. 12. 2019
8
Rambo: Poslední krev
(2019)
10. 12. 2019
7
Jumanji: Další level
(2019)
8. 12. 2019
8.5
Joker
(2019)
4. 10. 2019
9
Spider-Man: Daleko od domova
(2019)
19. 9. 2019
9
Enderova hra
(2013)
8. 9. 2019
7
Avengers: Endgame
(2019)
30. 7. 2019
9
Plážový povaleč
(2019)
19. 7. 2019
7.5
I dva jsou rodina
(2016)
18. 7. 2019
8.5
Temné síly
(2018)
17. 7. 2019
6
Hellboy
(2019)
15. 7. 2019
4.5
Beze stop
(2018)
10. 7. 2019
6.5
Solo: Star Wars Story
(2018)
9. 7. 2019
8
Shazam!
(2019)
7. 7. 2019
7.5
The Dirt
(2019)
6. 7. 2019
8
Captain Marvel
(2019)
6. 7. 2019
7.5
RoboCop
(2014)
30. 6. 2019
7.5
CHiPs
(2017)
27. 6. 2019
6.5
Úžasňákovi 2
(2018)
27. 6. 2019
7.5
Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny
(2018)
31. 5. 2019
7.5
Matrix
(1999)
14. 4. 2019
9.5
Návrat do budoucnosti
(1985)
14. 4. 2019
10
Spider-Man: Paralelní světy
(2018)
14. 4. 2019
9
Zrodila se hvězda
(2018)
7. 4. 2019
8
Bohemian Rhapsody
(2018)
7. 4. 2019
9
Zelená kniha
(2018)
6. 4. 2019
10
Bumblebee
(2018)
6. 4. 2019
7.5
Need for Speed
(2014)
6. 4. 2019
8
Jak vycvičit draka 3
(2019)
2. 4. 2019
8.5
Aquaman
(2018)
10. 3. 2019
8
Raubíř Ralf a internet
(2018)
18. 2. 2019
7.5
Raubíř Ralf
(2012)
18. 2. 2019
8
1
2
3
4
5
6