Palm Springs (Velká Británie)
« další názvy »
USA USA
90 minut

Žánry

:
Komedie, Romantický
Motto: Bude to krásný den. A zas. A znova.

Obsah

:
Bezstarostný pohodář Nyles (Andy Samberg) se na opulentní kalifornské svatbě kouše nudou. Stejně jako nevázaná a mírně cynická sestra nevěsty Sarah (Cristin více »« méně

Režie

:
Max Barbakow

Scénář

:
Andrew Siara

Herci

:
Andy Samberg Cristin Milioti J.K. Simmons Peter Gallagher Meredith Hagner ...
Premiéra: 13. 8. 2020
Distributor: Aerofilms
Jste na stránce filmu Palm Springs. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Palm Springs myslíte! K 26. říjnu 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27788 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 80%
  0
  0
  20. 7. 2020
  Brenan88 (43962 bodů)

  Pro mne zatím největší filmové překvapení letošního roku. Už podle traileru jsem věděl,že budu spokojený a to jsem ještě netušil jak moc spokojený nakonec budu. Andy je pro mne zárukou smíchu a i tentokrát nezklamal. Vlastně celkově se obsazení nadmíru povedlo. Jak píše JosefTomas Palm Springs je nejpohodovější film letošního roku a tento status si s největší pravděpodobností udrží až do samého konce. O ději se ani rozepisovat,ten ať si každý užije sám.

 • 75%
  0
  0
  12. 7. 2020
  JosefTomas (7665 bodů)

  Nejpohodovější film léta (zatím). Ze začátku to jede opravdu velmi solidně a nápady se jen hrnou. Jen škoda, že tvůrci v takovém tempu nedokázali dávkovat i zbytek filmu a cca od 40 minuty filmu se až netypicky přepne na obyčejnou romantiku se vším všudy, co k ní patří. Je to škoda, takhle vyměknout, ale to bude dáno i tím, že jsem čekal něco jiného (ono vidět Andyho Samberga v něčem... normálnějším, je skoro zázrak). Jako film na páteční večer to funguje velmi dobře a zaručuji vám, že se budete určitě bavit. Jen bych očekával s časovou smyčkou daleko větší dávku absurdity, vytěženou do extrému a ne jen ok film, co sice funguje v rámci možností dobře, ale nenabízí nic moc na víc. Škoda promarněné šance.

 • 80%
  0
  0
  30. 12. 2020
  Blackhand47XD (2125 bodů)

  Palm Springs jsou takovými Hromnicemi pro novou generaci diváků, kdy máme jako hlavního hrdinu opět namyšleného chlápka, který se během časové smyčky zamiluje do jedné z dívek. Zvrat zde však přichází v tom, že se ve smyčce ocitnou ještě další dva lidi, z nichž jeden hrdinovi pomáhá a druhý jej z toho viní a chce jej zabít. Filmů s časovou smyčkou tu máme samozřejmě kromě mnou dvou zmíněných několik, ale tahle látka je zatím tolik nevyužitá, že s ní Palm Springs pracuje opět originálně. Vše je navíc zasazené v netypický den, kdy to člověku prostě musí začít lézt na nervy. 80%

 • 75%
  0
  0
  3. 8. 2021
  Martrix (2002 bodů)

  Na Hromnice o den více v jiném a modernějším kabátku. Takže žádné sci-fi, ale drobná scénáristická fintička s časovou smyčkou. Tohle není příběh o fyzice, ale o týpkovi který potkal dívku za poněkud zvláštních okolností. Nyles v mých očích představuje poměrně vysoké procento mileniálů, kteří by v podobné situaci stejně jako on, prostě rezignovali. Kdežto Sarah je typická mladá žena, která muže pro přežití nepotřebuje...ale když je zábavný, stojí za to vyměnit ho za vibrátor. Přestože byly postavy velmi sympatické a občas se objevila vtipná scéna, nepovažuji Palm Springs za čistou komedii (jako zmiňované Hromnice). Je to pohodový příběh o mladých lidech a rozdílech v uvažování, o ztrátách, nálezech, lásce... . Jiné ambice než pobavit z toho nekoukají a nelze než konstatovat, že i když jde v případě scénáře i režie o filmové nováčky, tak to tvůrci zvládli velmi slušně.

 • 75%
  0
  0
  26. 8. 2020
  Bemiurg (1329 bodů)

  Film mně mile překvapil, čekal jsem jen další průměrnou romantickou komedii. Ale nakonec jsem dostal něco, co není ani moc romantické, ani moc komediální, za to však nadupané dobrými nápady i dialogy a moc pěknou hudbou. Jsem spokojen a rád se na to někdy podívám znovu.

 • 70%
  0
  0
  5. 8. 2020
  LucylaEwing (518 bodů)

  Hrátky s časem snad nikdy nebyly zábavnější :-) Neobjevuje se to Amerika a k popukání to sice má daleko, ale je to hravé a příjemné se správnou dávkou romantiky. V této době, kdy se člověk nemůže vydat do kina užít si pár radostných chvil s přáteli, je něco takového jako dar z nebes.

 • 30%
  0
  0
  26. 8. 2020
  mil78 (384 bodů)

  Romantický? Ale jděte.Film, který ze začátku možná zaujme nápadem, s postupujícím dějem je to už jen vulgární,otupující a otravné.Přeceněný kousek na který zapomenete sotva naskočí titulky.Hlavní protagonistéjsou sice neokoukaní, ale sympatičtějši dvojici by jste našli takřka všude.

72 73 ?
jak hlasovat?
 • viktoriaplzen 65%
 • Martrix 75%
 • karel-servus 65%
 • Siddharta 60%
 • homedo 90%
 • kathren212 80%
 • Blackhand47XD 80%
 • Yancl 75%
 • fido68 85%
 • tayten39 80%
všechna hodnocení (29)

V TV

 • 29. 10.
 • 21:50 Paramount Network
  Paramount Network

V žebříčcích uživatelů

309. místo z 386 v žebříčku uživatele homedo
309. místo z 386 v žebříčku uživatele homedo
309. místo z 386 v žebříčku uživatele homedo