Spenser Confidential (USA)
USA USA
110 minut

Žánry

:
Akční, Drama, Komedie, Krimi

Obsah

:
Bývalý polda a kriminálník Spenser se spolčí s ambiciózním rváčem Hawkem, aby odhalili zlověstné intriky, které obklopují smrt dvou bostonských policajtů. (Netflix)

Režie

:
Peter Berg

Scénář

:
Sean O'Keefe Brian Helgeland Robert B. Parker Ace Atkins

Herci

:
Mark Wahlberg Winston Duke Alan Arkin Iliza Shlesinger Michael Gaston ...
Jste na stránce filmu Spravedlnost podle Spensera. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Spravedlnost podle Spensera myslíte! K 28. říjnu 2020 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27106 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 70%
  0
  0
  9. 3. 2020
  Tom Hardy (4893 bodů)

  Fajnová žánrovka, která se pokouší o podobně oldschoolovou stylizovanou kriminálku jako Jack Reacher, ale málomluvnému hrdinovi staví do cesty křivé policajty. I když se všichni klíčoví "hoši v modrém" znají, trochu tu chybí přirozenější osobní dotek, jaký dokázali před pár lety tváří v tvář rozehrát Bruce Willis a David Morse v 16 blocích. Akce je na Berga překvapivě skromná, Hawk kdyby tam nebyl, tak by se moc nestalo a Arkin s Shlesinger měli dostat víc prostoru. ALE pokud jsem celé to divadlo na poctivé staré kriminální časy Reacherovi nevěřil, částečně pro Toma Cruise, Spenser na mě naopak téměř pořád fungoval. Brian Helgeland tyhle postavy zbité životem, co si jdou za svým, zkrátka umí. Neříkám, že se Wahlberg v roli Spensera našel, ale odehrál to způsobem, že bych se nějakému tomu sequelu vůbec nebránil.

 • 75%
  0
  0
  27. 4. 2020
  mikysrba (348 bodů)

  Sliboval jsem si od dua Berg - Wahlberg nadstandardní akční podívanou, ale radši jsem po diváckých ohlasech svá očekávaní trošičku snížil. A to se ve výsledku vyplatilo. Možná by to široké obecenstvo lépe přijalo, kdyby film vznikl zhruba pětadvacet let zpátky. Dneska se totiž buddy komedie již skoro netočí, je jich jako šafránu. Bývalý policista Wahlberg společně s "hodným obrem" Dukem začnou potírat policejní korupci v ulicích Bostonu.......fakticky to zní na papíře dost stupidně, ono hlavní zápletku a její vyústění divák dokáže odhadnout po chvilce, o to tady ale nejde. Když se totiž zamyslím nad dialogy, tak to skoro nemá chybu. Chemie mezi hlavní dvojkou postupně gradovala, fakticky film dokázal z hlavního hereckého dua vyždímat maximum, co se týče potenciálu. Překvapilo mě, že dost vtipů by se dalo považovat jako trefa do černého. Pokud mám být ale upřímný, tak i malinké rozpaky se taktéž dostavily, když na plátně začala vyšilovat Wahlbergova ex...........tam se její pokusy o rádoby humorné narážky skoro nikdy nepovedlo dovést do zdárného konce. Konec s truckem pobavil, stejně tak jako možnost druhého dílu....Ono proč taky ne, že ? Za mě dávám 76 %

59 55 ?
jak hlasovat?
 • mikysrba 75%
 • puposlav 65%
 • Brenan88 60%
 • Tom Hardy 70%
 • lukasopicasso 60%
 • VasaFlasa 25%
všechna hodnocení (6)