Ralph Breaks the Internet (USA)
USA USA
113 minut

Žánry

:
Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Rodinný, Sci-fi
Motto: Ralf rozbil internet

Obsah

:
Walt Disney Animation Studios uvádí akcí nabité dobrodružství Raubíř Ralf a internet. Známý videoherní záporák Ralf a jeho malá rošťácká kamarádka Vanilopka více »« méně

Režie

:
Phil Johnston Rich Moore

Scénář

:
Phil Johnston Pamela Ribon

Herci

:
Alan Tudyk John C. Reilly James Corden Sarah Silverman Jack McBrayer ...
Premiéra: 10. 1. 2019
Distributor: Falcon
Jste na stránce filmu Raubíř Ralf a internet. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Raubíř Ralf a internet myslíte! K 12. srpnu 2020 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 26707 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 80%
  6
  0
  14. 1. 2019
  Brenan88 (40360 bodů)

  Trvalo to sice pár dlouhých let,ale Ralf se vrátil a navíc v plné síle. Animace je opět kouzelná a k tomu přibyla i obrovská spousta Easter eggů. Internet otevřel tvůrcům vrátka do obřího světa a oni toho do posledního kousku využili. Dlouho jsem se u animáku tak nezasmál a hlavně nepobavil. Nějaké to klišé jsem schopen odpustit,protože je Ralf ultra sympaťák. Spokojenost.

 • 75%
  1
  0
  12. 2. 2019
  lamps (14176 bodů)

  Co na tom, že jde v podstatě o obří product placement disneyovské značky, když příběh tak drží pohromadě a vyjma závěru neupadá k povrchním dílčím hrátkám s nevyčerpatelně plodným prostředím. Mohlo se z toho asi vytřískat ještě více internetových domén a je škoda, že závěr se sníží od dalšího objevování světa a jeho možností k morálním klišé, ale velká část filmu právě možnosti alternativní reality, kam se dnes lidé dobrovolně uchylují, seznamují se, nakupují i vydělávají peníze, skvěle a nápaditě využívá - a nezapomíná přitom budovat dobrý příběh, který hrdiny k putování novým neznámým vesmírem srozumitelně motivuje. Navíc se dočkáme i velmi zábavné automobilové honičky v prostředí jak z GTA a vše zpříjemňuje jako vždy vynikající dabing Johna C. Reillyho...

 • 70%
  0
  0
  14. 2. 2019
  JosefTomas (6635 bodů)

  Přes neduhy způsobené převážně vysokou laťkou, kterou nastavil první díl, jsem se nakonec dobře bavil a dokázal jsem se překousnout i přes zbytečně delší stopáž, která může u někoho způsobit nudu. Jenže prostřední pasáž jede jak má a vyrovnává kvality dílu prvního, včetně bombardováním easter eggů jak o život, jen ke konci film trošičku ztratí dech, ale nahradí to fantastickým finálem, jako v prvním díle. Proto s dalším dílem nemám sebemenší problém a rozhodně bych neřekl, že by tento díl prvnímu dělal ostudu.

 • 70%
  1
  0
  9. 4. 2019
  leafroller (2583 bodů)

  Znám jen dva filmy, jejichž dvojky předčily jedničku, jsou to Terminátor a Vetřelec. Ostatní většinou jen využívají prostředí a postavy. A stejně jako Shrek nebo Blesk McQueen upadá i Ralf ve svém pokračování do zbytečných vztahových klišé a temnější nálady. Pryč je hravost a radost, zůstává jen poněkud kostrbatá motivace. Navíc jsem asi nepochopil, komu je film především určen, protože mění spád a dobré akční scény prostupují romanticky laděné vložky (ano, pro holky). Skóre zachraňuje snad jen vynikající prostředí internetu s desítkami různých v současnosti tak oblíbených odkazů. První shlédnutí zkrátka provázely smíšené pocity a já v Ralfově zájmu doufám, že ta další dopadnou lépe.

 • 80%
  0
  0
  20. 4. 2019
  Blackhand47XD (1969 bodů)

  Každý může udělat film založený na popkultuře, ale jen málokdo se asi odváží být v něm i sebekritický, jako to v tomhle případě udělalo Disney. Princezny vytahující klišé? Ano. Mezititulková scéna, jež si dělá legraci z propagačních materiálů? Žádný problém. Ale i když film obsahuje milion odkazů na všechno možné, nedaří se mu zakrýt hlavní příběh, který až tak zajímavý není. Dějová linka se záchranou videohry navíc skončí vlastně v půlce filmu a následně naskočí další, v níž Ralf pochybuje o svém přátelství s Vanilopkou. Jelikož jsem se však náramně bavil všemi těmi narážkami, nemůžu se na film vůbec zlobit. Tvůrci ty scénky prostě nějak dohromady poslepovat museli. 80%

 • 95%
  2
  0
  13. 1. 2019
  sugi (647 bodů)

  ... a příběh pokračuje .... tvůrci úspěšně navázali tam , kde skončili a vytvořili novou dimenzi - internet ... vizualizace internetu je zábavná ....

 • 55%
  0
  0
  14. 5. 2019
  sari.jurikova (103 bodů)

  Prvním dílem jsem byla opravdu unešená, skvělé zpracování jak animovaných postav, tak děje. Avšak druhý díl ve mně probudil velké zklamání. Hromada Ralphů jako king kong a pro děti si myslím velmi smutný děj, a především konec. Místy mi tento druhý díl připadal až nudný.

 • 75%
  0
  0
  28. 5. 2019

  Před tím než sme s přítelem šli na tento animovaný film do kina jsem nikdy neviděla první díl musela jsem si ho pustit. A lituji že jsem to dřív neviděla fakt super je to zábava a krásně udělané. Je to dost na emoce a i přes to že mi je 18 let mám ráda animaky fakt super a doporučuji si stáhnout.

77 68 ?
jak hlasovat?
 • Mrmystery 40%
 • anderiv 70%
 • LimCZ 90%
 • Lucy Lu 100%
 • Pyrkh86 85%
 • tereza-kankova 70%
 • pa-lo 95%
 • Frankiena 75%
 • paly 80%
 • klara-gebauerova 100%
všechna hodnocení (74)