Raubíř Ralf a internet

74%
Raubíř Ralf a internet
Film Raubíř Ralf a internet je pokračováním oblíbené animované komedie Raubíř Ralf. Ralf a jeho nejlepší kamarádka Vanilopka von Šmak tentokrát opustí pohodlí starých arkádových her a vydají se do nekonečného a dynamického světa internetu ve snaze najít náhradní díl, který by zachránil Vanilopčinu hru, Cukrkáry. Na své cestě internetem narazí na nové technologie, algoritmy a ikonické postavy z populární kultury jako třeba princezny od Disneyho.Recenze: Raubíř Ralf a internet

Kinobox.cz
70%

Nový Raubíř Ralf také většinou úžasně vypadá. Přijde si na své každý fanoušek algoritmů pro simulaci davu, pamětník počátků internetu (na strašidelné "skládce starých odložených věcí", kde je logo AOL nebo staré lodní kormidlo), a vůbec fanoušci špičkové animace, nejprofesionálnější, jaká může existovat.


Brenan88
Brenan88
47 099 bodů
8
Trvalo to sice pár dlouhých let,ale Ralf se vrátil a navíc v plné síle. Animace je opět kouzelná a k tomu přibyla i obrovská spousta Easter eggů. Internet otevřel tvůrcům vrátka do obřího světa a oni toho do posledního kousku využili. Dlouho jsem se u animáku tak nezasmál a hlavně nepobavil. Nějaké to klišé jsem schopen odpustit,protože je Ralf ultra sympaťák. Spokojenost.
Pete69
Pete69
31 146 bodů
6
Zajímavý animák hlavně pro "pařany".. spoileruje několik známých her a uvádí je do novodobého hávu pro dnešního..zejména mladého diváka zajímavého. Za mě je to ale po příběhové stránce obyčejný průměr. Nechybí klasické přátelské drama s happyandem.. solidně rozjetý kousek zapadnul do šedého průměru.. celkově u mě za 60%
hanys_
hanys_
18 771 bodů
8
Napodruhé už za 4. Jedničcce se to dějově asi nevyrovná, tohle pokračování ale boduje hlavně těmi skrytými fórky a tunou nápadů (princezny, závod v masakrech!). Boží potitulková scénka.

Dodatečné informace

Původní název:
Ralph Breaks the Internet (více)
  • USA Raubíř Ralf a internet
  • USA Ralph Breaks the Internet
  • USA Chaos im Netz
  • USA Ralph 2.0
  • USA Ralph búra internet
  • USA Ralph rompe Internet
  • USA Ralph spacca Internet
  • USA Raubíř Ralf 2
  • USA Wreck-It Ralph 2
Premiéra v ČR:
10. 1. 2019
Distributor:
Falcon
Země původu:
USA
Rozpočet:
175 mil. USD
Tržby:
529,32 mil. USD (celosvětově)
Čeština:
Raubíř Ralf a internet je dostupný s českými titulky a českým dabingem

Další z kolekce Raubíř Ralf a internet


Powered byJustWatch