Rambo: Last Blood (USA)
« další názvy »
USA USA
100 minut
Motto: Zbývá ještě jedna bitva

Obsah

:
Ještě jednou, naposled a osudově přichází do kin John Rambo v podání Sylvestra Stalloneho. Pátým dílem „Rambo: Poslední krev“ uzavře svůj téměř čtyřicet více »« méně

Režie

:
Adrian Grunberg

Scénář

:
Matthew Cirulnick Sylvester Stallone Dan Gordon David Morrell

Herci

:
Sylvester Stallone Paz Vega Yvette Monreal Louis Mandylor Joaquín Cosio ...
Premiéra: 19. 9. 2019
Distributor: Bontonfilm
Přístupnost: MP-15

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 85%
  0
  0
  19. 9. 2019
  p.a.douch (4705 bodů)

  Tak 85 procent je úplně zasloužených (vzhledem k zbytečně roztahaný první hodince). Takže první část filmu by zasloužila pokrátit, ale dá se snést. A závěr? Ten je luxusní od návratu do Mexika až po vietnamský tunely. Bomba. Titulky luxusní. Spokojenost.
  Co mě taky baví jsou recenzenti. U některých nevím jestli film vůbec viděli.
  Viz.: "silná ženská postava, nezávislá sexy mexická novinářka" "vyprázdněnému a generickému finále" (wtf), "podivnost Get the Gringo"??, "hlubší smysl i časoprostorová logika". A taky nevím co furt má valná část recenzentů za fobii z filmu Taken? To je teda tenhle film (Taken) jen kopií The Missing, nebo jakéhokoli filmu o únosu mladý holky a pomstě? Musím ovšem také říci, že s tím že mexický gangsteři se chovají jak banda hovad, je nutné souhlasit. Ale co by kdo chtěl za uvažování od "kanónenfutru" a hňupa co naštval Ramba.

 • 60%
  0
  0
  20. 9. 2019
  Tom Hardy (4444 bodů)

  Jsem rozhodně rád, že to nedopadlo jako Smrtonosná past: Opět v akci. Ale to je upřímně to nejlepší, co mě na adresu nového Ramba napadá. Očekával jsem ledacos, ale rozhodně ne generický gorefest (finální třetina v až strašidelně vynalézavém Saw stylu), rozběhnutý miliontou variací na 96 hodin (první dvě třetiny). Rambo bez dlouhých vlasů, džungle a vojenského mundůru navíc ztrácí většinu ze svého charakterového podhoubí a najednou je tam "jen Stallone". Není to ale tak, že by byl Rambo: Poslední krev přímo špatný film. Jako zástupce svého žánru ("někoho unesou a to neměli dělat") funguje celkem obstojně. Ale na Ramba - dvakrát tolik na finále - je to zkrátka málo. Namísto pamětihodného loučení jsme dostali úplně obyčejné béčko, které je v podstatě Plánem útěku 3 v bledě modrém, jen má vyšší produkční kvality. Johnem prolitá poslední krev si zasloužila víc. Takhle se divák po otupující (leč zcela bez debat koukatelné) vybíjené nakonec dojme až u závěrečných titulků, které vzpomínají na celou sérii. A to je, slovy klasika, příliš pozdě a příliš málo.

62 54 ?
jak hlasovat?
 • p.a.douch 85%
 • lukasopicasso 40%
 • Tom Hardy 60%
všechna hodnocení (3)
Sdílet tuto stránku:

Partneři: