Toy Story 4 (mezinárodní název)
« další názvy »
USA USA
100 minut

Žánry

:
Animovaný, Dobrodružný, Rodinný, Blockbuster, Dětský, Oscarový, Série/Franchise
Motto: Dobrodružství na každém kroku

Obsah

:
Kovboj Woody vždycky dobře věděl, co je smyslem jeho života. A tím bylo starat se a chránit jeho dítě, ať už to byl chlapeček Andy nebo holčička Bonnie. více »« méně

Režie

:
John Lasseter Josh Cooley

Scénář

:
John Lasseter Andrew Stanton Pete Docter Josh Cooley Lee Unkrich Rashida Jones Will McCormack Martin Hynes Stephany Folsom

Herci

:
Tom Hanks Tim Allen Annie Potts Tony Hale Keegan Michael Key ...
Premiéra: 8. 8. 2019
Distributor: Falcon
Jste na stránce filmu Toy Story 4: Příběh hraček. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Toy Story 4: Příběh hraček myslíte! K 27. září 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28160 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Toy Story 4: Příběh hraček


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 90%
  1
  0
  20. 12. 2019
  Brenan88 (45817 bodů)

  Měl by být tento díl už poslední,tak to bylo rozloučení na které se bude dlouho vzpomínat. Tento díl krásně shrnul celou sérii a připomněl mi proč tuto značku tak miluji. Animaci nechám stranou,protože ta byla jako vždy úžasná. Mluvím zde o příběhu,který mejvá Toy Story vždy nejlepší. Vždy je nabitý emocemi a dokáži diváka zahřát u srdce. Nádherná a dojemná záležitost.

 • 70%
  0
  0
  23. 1. 2022
  Pete69 (21186 bodů)

  Celou sérii považuji za velmi zdařilou. Animace je luxusní, akce výborná, napětí a vždy kousek citu. Protože považuji všechny díly za podobné a to jak kvalitou, tak dějem, tak vyzdvihnu třetí díl, který mi přišel nejjímavější a nejvíce mi kápnul do noty a nejvíce jsem se sním dokázal ztotožnit. Toy Story 4 - 70%

 • 90%
  3
  0
  12. 8. 2019
  lamps (14894 bodů)

  Jestliže předchozí díly Toy Story nesly především náklad chytré zábavy, čtyřka je náloží emocionální ... Jakože fakt. Plnohodnotný sequel, který po bezchybné trojce budil dojmy nadbytečnosti, ale nakonec zvládl bravurně završit vývoj titulní postavy Woodyho, bavit žánrovými úskoky (když se ve starožitnictví spustila hudba z Osvícení, popadla mě cinefilní extáze), smysluplně zapojit nové aktéry v rámci rozvíjení myšlenek minulých filmů a přijít s finále, které mi svou citovou uvěřitelností vyrazilo dech. Přestože jsem trochu skuhral nad paběrkováním oblíbených vedlejších postav, Příběh hraček tímto považuji za definitivně zkompletovaný a nejkrásnější v celé animované historii. A že se k němu budu opakovaně vracet, o tom není žádných pochyb.

 • 90%
  0
  0
  19. 8. 2019
  JosefTomas (8689 bodů)

  Dostal jsem ten samý pocit, co jsem měl před skoro 10 lety. Pixar mě měl v hrsti a dal mi to, co jsem ani nedoufal, že mohu dostat. Pocit malého kluka, kterému očka září blahem. Bál jsem se opravdu zbytečně a Pixar je tímto filmem králem všech animáků. Pokud by se mělo točit další pokračování a bude s ním zacházeno s takovou pílí, jako v tomto případě, nebudu mít sebemenší problém s pětkou. A zřejmě za mě mluví ten malý kluk v mém nitru, u kterého jsem nedoufal, že ho opět uvidím, ale méně jak 90% dát nemohu. Už jen pro ten pocit, být zase malým.

 • 80%
  1
  0
  6. 10. 2019
  kknk2 (2329 bodů)

  Po dlouhé době se Toy Story vrátilo rozloučit a možná i ta pauza zavinila, že mi film připadá tak originální. Po „emočním“ třetím díle jsem nečekala pokračování, ale budu ráda, pokud Pixar s Toy Story bude nadále pracovat. I když děj místy neměl konce a staré postavy měly až žalostně málo prostoru, je tento snímek nadčasový a nápaditý, vyobrazení „poslání“ hraček a krásný závěr je nejen uspokojivé.

 • 80%
  0
  0
  10. 11. 2019
  Blackhand47XD (2288 bodů)

  Když bylo oznámeno, že se po třetím díle Příběhu hraček, který sérii tak krásně uzavřel, chystá ještě čtyřka, byl jsem trochu v rozpacích. U mnoha sérií se jim tohle pokračování přes trilogii vymstilo, ale jsem rád, že alespoň první počítačově animovaná série si dokázala udržet kvalitu. Zatímco trojka nám ukázala, jak děti dospívají, tohle pokračování na to jde zase jinak a říká nám, že hračkou může být vlastně cokoliv a samozřejmě i to, že si každý zaslouží další šanci. Můžeme jen doufat, že tentokrát jde opravdu už o epilog, jinak buď budeme sledovat neúplnou partu nebo se dají zase nějak nesmyslně dohromady. 80%

 • 70%
  1
  0
  30. 9. 2019
  Vurhor (2018 bodů)

  Zatímco Disney si ničí duši tvořením dalších a dalších viteálů v podobě life-action předělávek, Pixar se aspoň snaží o něco originálního v podobě pokračování svých nejúspěšnějších sérií. Z Toy Story 4 mám ovšem poněkud rozporuplné pocity. Vizuálně je to vyložená slast pro oko, v porovnání s prvním dílem je opravdu poznat, že počítačová animace udělala fakt nesmírný pokrok kupředu. Dále se musí nechat to, že Pixaři stále umí docela dobře pobavit a vymýšlet s onou interakcí mezi hračkami a světem lidí vcelku originální koniny se zábavnou nadsázkou. Na druhou stranu mám ale trochu problém s tím, kterak film nakládá s postavami. Snímek se totiž především zaměřuje na Woodyho a onu pastýřku, ze které se zde stane (na můj vkus docela votravná) slečna dokonalá. Buzz zde má opravdu jen vedlejší roli a staří veteráni jako Jessie, dinosaur, pan Brambora, atd. téměř žádnou. Prostě tam jen tak nějak jsou. Film si dává větší práci s novými hračkami, které sice jsou vcelku dobře vymyšlené, ale vývoj jejich charakterů se jaksi zasekne nebo nepůsobí věrohodně. Nemluvě o tom, že Toy Story 4 nemá žádného pořádného záporáka, což oproti předešlým dílům bylo hořký zklamání. A konec mě nasral. Hlavně z toho důvodu, že jedna z hlavních postav tam učiní rozhodnutí, které jde zcela proti filosofii, které se v předešlých dílech pevně držela a dobře ji charakterizovala. Celkově ale docela milej fajn film. Ale na geniální Toy Story 2 to nemá ani náhodou.

 • 85%
  1
  0
  3. 11. 2019
  Reacherjack2016 (1785 bodů)

  Nádhera, tohle jsou přesně ty série, kdy každý díl je lepší a lepší. Takhle má vypadat pohádka. Nejvíce se mi líbilo, že tvůrci do filmu zakomponovali jak zábavu pro děti, tak i pro dospělé. Není to film, u kterého byste se nudili. Dále oceňuji úžasnou animaci a děj, který nekončí pro nikoho špatně. Za mě 85%.

 • 70%
  1
  0
  23. 8. 2019
  lukasopicasso (889 bodů)

  S Toy Story mám jednoduchý vztah… je to má srdcovka, se kterou jsem prožil ta nejradostnější dětská léta a zůstala se mnou i během dospívání, tudíž má očekávání byla na maximu a popravdě řečeno, jsem malinko v rozpacích. Úroveň animace je samozřejmě dechberoucí a vidět po letech své staré oblíbence je fajn, ale tentokrát se tvůrčí tým vydal poněkud odlišnou cestou, než bych já osobně čekal a ocenil a ne vše nyní funguje na 100%. Nejnovější přírůstek série hraje s existenciálními rozvahami na vážnější notu a nové postavičky v čele se záporačkou Gábinkou nejsou zdaleka tak zábavné jako Woodyho stará parta, která je tentokrát vesměs upozadněna vůči příběhu našeho oblíbeného kovboje a Pastýřky, a to mě upřímně mrzí ze všeho nejvíc. Jediný, kdo dostal nezanedbatelné místo v příběhu, je Buzz, který se ale chová nezvykle podivně… Přestože jsem z toho během sledování neměl nejlepší pocity, závěr mě utvrdil v tom, že se o zcela zbytečné pokračování nejedná a ve své podstatě do série zapadá dokonale, protože i Woody, který započal svou cestu před neuvěřitelnými čtyřiadvaceti lety, si svůj pomyslný happy-end přeci jen zaslouží (spolu se závěrem trojky emocionální vrchol celé série) a já můžu být jen rád, že jsem u toho mohl být od úplného začátku. Při pohledu na generické sequely Aut a Příšerek mám i přes veškeré své výhrady ohromnou radost, s jakou pečlivostí a chladnou hlavou si s touto kvadrilogií v Pixaru poradili... Takto kvalitní sérii, která sahá až do 90. let, tu prostě nemáme a ruku na srdce… byl by to vlastně zázrak, kdyby si čtvrtý díl udržel vysoce nastavenou laťku předešlými filmy :-) 7/10 (Toy Story series: Toy Story 8/10 Toy Story 2 10/10 Toy Story 3 9/10)

 • 85%
  0
  0
  4. 9. 2019
  daisyna (279 bodů)

  Má to vtipný a krásný příběh a jde o povedený závěr téhle čtvrt století dlouhé tetralogie, ale přišla až po geniálním třetím díle, který nešlo překonat, a který prostě měl být poslední. Alespoň známe odpověď na to, kam se poděla Pastýřka, a skvěle to ukončuje Woodyho linku. Rozhodně se tedy nejedná o nejlepší díl, ale i tak povedený animák

 • 80%
  0
  0
  1. 10. 2019
  DominikD. (231 bodů)

  Není to tak svěží jako jednička, vtipné a našlapané jako dvojka, ani emotivní jako trojka. Našlo si to však svou vlastní notu, na kterou to hraje natolik umně, že... Že nelze než prohlásit, že Pixar se svou nejlepší sérií loučí s nebývalou ctí i kvalitou. A je to o to úctyhodnější, že tak v rámci téže série činí již podruhé a přitom se neopakuje. Výtka směřuje snad jedině k tomu, že s výjimkou Woodyho je původní osazenstvo sice přítomno, ale ani ne tak na druhé jako spíše třetí koleji. To už by pomalu bylo lépe, kdyby tam vůbec nebylo.

 • 100%
  0
  0
  27. 10. 2019
  Malfilipp (158 bodů)

  Toy Story je můj nejoblíbenější animovaný film, vždycky byl a dneska, po zhlédnutí čtyřky, to jenom potvrdil. Díky mému životnímu vztahu k tomuto filmu, prožil jsem velkolepé finále hodně emocionálně. Myslím si, že se jedná o definitivní a ne tečku, nýbrž o vykřičník! za celým tímto Příběhem. Srdcovka!

 • 70%
  0
  0
  1. 10. 2019
  Elvika (121 bodů)

  Naprosto perfektní zakončení série. Bála jsem se, jak to celé dopadne, ale zcela to splnilo mé očekávání. Sice už to nebylo tak dojemné, jako třetí díl (ani slzy v očích jsem neměla, a Buzz mě šíleně rozčiloval). Vidlík byl ale roztomilý, a nakonec to byla fajn zábava. :)

 • 90%
  0
  0
  5. 10. 2019
  Robb (42 bodů)

  Krásný uzavření série a hlavně Woodyho linky. Trochu zamrzí že mimo Woodyho, Bo Peep a Buzze mají ostatní staří známí hodně málo prostoru, ale všichni nováčci potěší a závěr emocionálně funguje nejen v rámci nostalgie. Srdeční záležitost.

 • 50%
  0
  0
  3. 9. 2019
  Humanic jk (26 bodů)

  50%

Hodnocení a recenze Toy Story 4: Příběh hraček

79 72 ?
jak hlasovat?
 • Evianka 85%
 • aquiver 70%
 • pitris83 75%
 • anonymouse 75%
 • Pete69 70%
 • 1nikis1 90%
 • JosefTomas 90%
 • katcha-vikova 95%
 • certina 95%
 • Panda123 90%
všechna hodnocení (90)

V žebříčcích uživatelů