Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Tupá stará treska
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
589
Od nejnovějších
Taboo
(2017)
3. 1. 2018
10
Příšerky pod hladinou
(2017)
3. 1. 2018
4.5
Zkrocená hora
(2005)
3. 1. 2018
8
Ona
(2013)
3. 1. 2018
7.5
Diktátor
(2012)
3. 1. 2018
8
Star Trek: Do temnoty
(2013)
3. 1. 2018
8.5
Rango
(2011)
3. 1. 2018
7
Star Wars: Síla se probouzí
(2015)
3. 1. 2018
8.5
Saw: Hra o přežití
(2004)
3. 1. 2018
8
Atlas mraků
(2012)
3. 1. 2018
7.5
Příchozí
(2016)
3. 1. 2018
9
Jeden musí z kola ven
(2011)
3. 1. 2018
8.5
Star Trek
(2009)
3. 1. 2018
9.5
Million Dollar Baby
(2004)
3. 1. 2018
9.5
Kick-Ass
(2010)
3. 1. 2018
7
Birdman
(2014)
3. 1. 2018
8
Chlapectví
(2014)
3. 1. 2018
6
Až vyjde měsíc
(2012)
3. 1. 2018
9.5
Dunkerk
(2017)
3. 1. 2018
8.5
Trainspotting
(1996)
3. 1. 2018
9
Věc
(1982)
3. 1. 2018
10
Vetřelci
(1986)
3. 1. 2018
10
Největší showman
(2017)
3. 1. 2018
9
Hráči se smrtí
(2017)
3. 1. 2018
5.5
Hora mezi námi
(2017)
3. 1. 2018
7.5
Americký zabiják
(2017)
3. 1. 2018
6.5
Temná věž
(2017)
3. 1. 2018
4.5
Pěkně blbě
(2017)
3. 1. 2018
8
Holky na tahu
(2017)
3. 1. 2018
6.5
Pobřežní hlídka
(2017)
3. 1. 2018
6
Extrémní rychlost
(2017)
3. 1. 2018
4
Mumie
(2017)
3. 1. 2018
5
Circle: Uzavřený kruh
(2017)
3. 1. 2018
7
Ztracené město Z
(2016)
3. 1. 2018
7.5
Loupež ve velkém stylu
(2017)
3. 1. 2018
9
Naprostí cizinci
(2016)
3. 1. 2018
10
Rychle a zběsile 8
(2017)
3. 1. 2018
6
Power Rangers: Strážci vesmíru
(2017)
3. 1. 2018
5
Úkryt v ZOO
(2016)
3. 1. 2018
8
Volání netvora: Příběh života
(2016)
3. 1. 2018
6
Načíst další
1
2
3
4
15