The Mountain Between Us (USA)
USA USA
103 minut

Žánry

:
Akční, Dobrodružný, Drama, Romantický, Thriller
Motto: Co kdyby váš život závisel na cizím člověku?

Obsah

:
Alex je fotoreportérka, která spěchá na vlastní svatbu. Má ji už za dva dny. Na letišti ji však zaskočí nečekané potíže, pravidelné lety jsou kvůli blížící více »« méně

Režie

:
Hany Abu-Assad

Scénář

:
J. Mills Goodloe Charles Martin Chris Weitz

Herci

:
Kate Winslet Idris Elba Dermot Mulroney Beau Bridges Lucia Walters ...
Premiéra: 5. 10. 2017
Distributor: Cinemart
Přístupnost: MP-12
Jste na stránce filmu Hora mezi námi. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Hora mezi námi myslíte! K 27. říjnu 2020 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27101 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 65%
  1
  0
  22. 12. 2017
  Brenan88 (40757 bodů)

  Mělo by být jednoduché si tento film oblíbit. Přece jen má atraktivní obsazení,krásnou horskou přírodu a zajímavý survival příběh. Jenže mne i toto všecko příliš nepřesvědčilo. Za celý film byly jen tři napínavější scény (pád letadla,puma a pád do ledu) zbytek je spíš takové putování zamrzlou krajinou a sbližování se hlavních hrdinů. Právě ta romantická linka zde hraje nejdůležitější roli. Mezi Kate a Idrisem vládla dobrá chemie a jejich románek byl tak uvěřitelný. K samotnému chování postav bych měl také nějaké výtky,ale to už je spíš chyba scénáře. Samotný závěr to už je pořádný doják u kterého si mnoho diváku zapláče. V závěru jsem tak i přes všechny výtky celkem spokojený a to i přes to,že si film už nejspíš nikdy nepustím.

 • 60%
  1
  0
  17. 3. 2018
  martin-mickey-stusak (21513 bodů)

  A tak nám v horách zase spadlo letadlo, přesněji řečeno, malé sportovní letadlo a zůstali tam dva lidé. Muž a žena. Kvůli současné vyváženosti černý muž a bílá žena. A snaží se přežít. Inu, nic nijak tématicky zvláštního. Kolik filmů už o něčem takovém bylo natočeno? Jenomže tohle je v jádru film přeci jen krapet jiný, ale politiku do toho netahejme. Příběh pro dva herce, čehož se chopili Idris Alba a Kate Winslet. Příběh se sice drží zavedené šablony takovýchto příběhů, ale navíc je povznesena jistá romantika zasněžených hor a sbližování dvou jinak cizích lidí, kteří se setkali zcela náhodně. Také jak jinak. Ono se v podstatě jedná o čistě romantický příběh na pozadí letecké katastrofy. Snímek není natočen nijak špatně. Nádherné scenérie přinášejí povznášející pocit a čert vem, že tu jde o přežití. Romantická atmosféra se striktně drží svých otěží a to je asi tak vše. Dramatičnost a napětí? Ale kdeže. Tady o to snad ani nejde.

 • 75%
  1
  0
  2. 5. 2019
  Sheldon (15941 bodů)

  Na základě negativních ohlasů recenzentů jsem tento film záměrně minul. Nyní jsem ovšem při cestě Regiojetem zvolil v nabídce tento film zhlédnout. A světe, on není tak strašný, jak říkají kritici. Hlavní hrdinové jsou chybující a nejednoznační, což je příjemné osvěžení v tomto poněkud mrtvolném limonádovém žánru. Je to především romantický film, není to žádný survival thriller a upřímně, už v traileru bylo patrné, že to není survival drama, tak proč to tomu filmu vyčítat. Párkrát mě film překvapil, párkrát mě naopak šokoval nějakým nepěkným klišé, medvědí past nebo scéna s pumou byly třeba nehorázně průhledné. Film ovšem zachraňují výborní herci. Suma sumárum, oukej Hollywood.

 • 80%
  0
  0
  25. 2. 2018
  Pete69 (12144 bodů)

  Když se natočí film o pádu letadla, či o lidech, kteří uvízli v divočině, vždy se těším, až si ho pustím. Horam mezi námi nezklamala. Akc je sice málo, ale úchvatná příroda a atmosféra, dělají film skvělým. Je to oddychovka, i když jde o vážnou věc. Romantický konec není přeslazený a dá se v klidu vstřebat. Mě se film libil moc.

 • 65%
  0
  0
  26. 12. 2017
  Riverdon (5607 bodů)

  Předvídatelnost tohoto typu filmu pozvedl jeho závěr. Příroda krásná, ale o její drsnosti se spíše jen mluví.

 • 60%
  0
  0
  15. 4. 2020
  Jana Květoňová (5578 bodů)

  Spíš než akční nebo dobrodružný film či drama je to to čtvrté: romantika! Není to nic extra, nic výjimečného, a navíc typicky americké. Winsletová rovněž nepodává nějaký mimořádný výkon, no ale když povážíme, že v době natáčení bylo v té kanadské krajině mínus 38 stupňů Celsia, tak se ani není čemu divit. Každopádně příroda je zde krásná. Na tu se dívalo hezky! A na toho psíka. Ten byl roztomilý. Jinak nuda.

 • 55%
  0
  0
  11. 3. 2018
  KallEll (1156 bodů)

  Tuctový film o pádu letadla. Děj byl trochu předvídatelný, záběry z přírody byly moc dobré kamera slabá herecké výkony průměrné nic mě tam nepřekvapilo. Hlavně mě tam pořad štvalo jak jim chybí jídlo, ale hned na začátku ulovili pumu :D. Film si už nejspíš nikdy nepustím.

 • 75%
  0
  0
  28. 11. 2017
  cirkusačka (325 bodů)

  Film Hora mezi námi láká jk tématem,tak hereckým obsazením... V hlavní roli krásná Kate Winslet a v hlavní roli též krásná krajina a krásné záběry,nechybí i chvíle napětí (útok pumy apod) a romantika v podobě klasického zamilování se dvou hlavních představitelů

 • 55%
  0
  0
  14. 11. 2017
  kapibara (198 bodů)

  Kate Winslet je kočka. To musím říct v jejím věku i já, že bych tak chtěla jednou vypadat, ale Idrisem Elbou nemají žádnou zapamatovatelnou chemii a krom záběru na zasněženou krajinu, kterou byste hezčíviděli s Gryllsem musím vypíchnout akorát záběr z letadla na jeden střih, ten je povedený. Jinak se filmu nepovedlo vyprofilovat do žádného žánru, až zůstal stál jako kůl v plotě.

 • 70%
  0
  0
  29. 11. 2017
  Sarka21 (97 bodů)

  Film se odehrává v krásné zimní přírodě. Nabídne jak dobrodružství (nejprve smrt pilota, pád letadla, poté začíná boj o holý život) tak romantiku, kdy se dva hlavní aktéři sbližují a prožívají společné chvíle při záchraně jeden druhého. Film patří k odpočinkovým, žádné velké akce nečekejte.

 • 50%
  0
  0
  15. 12. 2017
  zanetka-cihakova (3 bodů)

  Dobrý den,.mohu se zeptat kde to stáhnu třeba cz ,nebo aspon titulky ? děkuji

73 57 ?
jak hlasovat?
 • dav.bal 75%
 • Jana Květoňová 60%
 • Yantcha 70%
 • Sheldon 75%
 • Lída a Jenda 80%
 • Akarot 100%
 • Hazel 100%
 • yorba 75%
 • Kim-Čong-Un 40%
 • sheetfly 70%
všechna hodnocení (51)

V žebříčcích uživatelů

43. místo z 46 v žebříčku uživatele Hazel