Perfetti sconosciuti (Itálie)
Itálie Itálie
93 minut

Žánry

:
Drama, Komedie
Motto: Víš, s kým jíš?

Obsah

:
Je dobrý nápad sdílet se svými nejbližšími obsah mobilního telefonu? Komediální drama o skupině přátel, kteří se o sobě během jediné večeře dozvědí víc více »« méně

Režie

:
Paolo Genovese

Scénář

:
Filippo Bologna Paolo Costella Paolo Genovese Rolando Ravello

Herci

:
Giuseppe Battiston Anna Foglietta Marco Giallini Edoardo Leo Valerio Mastandrea ...
Premiéra: 20. 4. 2017
Distributor: Film Europe
Jste na stránce filmu Naprostí cizinci. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Naprostí cizinci myslíte! K 2. červenci 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28027 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Naprostí cizinci


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 85%
  0
  0
  9. 8. 2019
  Sheldon (16016 bodů)

  Co jsme dříve ukrývali v šuplících, ukrýváme nyní v mobilních telefonech. Ale co kdyby se všechno, co se objeví na jejich displeji, muselo přečíst nahlas? Co kdyby každý hovor mohli slovo od slova slyšet i lidé kolem vás? Této výzvě čelí skupina sedmi přátel, kteří se schází k pohodové večeři. Znají se důvěrně celé roky a také další setkání by se neslo v duchu lehkého škorpení a nostalgických vzpomínek na to, co bylo, kdyby se nezrodil zdánlivě neškodný nápad: dát mobilní telefony na stůl a sdílet vše, co na ně přijde. Z nevinně vypadající hry se postupně stává dramatická slovní přestřelka plná tajností a klamů. Každá z postav totiž v průběhu hry přizná a přinutí odhalit tajemství, ze kterého vyjde najevo, že jsou pro sebe naprostí cizinci.

  Italské komedie o lžích, tajnostech a nevěře se stala hitem v mnoha zemích. A už se dočkala i čínského remakeu s čínskými herci.

 • 70%
  2
  0
  12. 6. 2017
  marie-kolarova (2503 bodů)

  Když si chcete hrát na pravdu, dozvíte se pravdu. Je proto naprosto jasné, čemu budou účastníci té večeře čelit. Jde jen o to, kolik toho na každého z nich vyplave Sympaticky rozehrané, dobře zpracovaná lidská stránka a způsob, jakým se svými zjištěnými vyrovnávají. Jeden docela povedený coming out, byť možná až zbytečně patetický. I přes slušně rozehrané dramatické chvíli, konec se zmatní do neurčité zprávy, hlavně že jsme do zvládli, drahoušku. Škoda, že závěr není víc vygradovaný.

 • 90%
  2
  0
  14. 11. 2017
  Lucyen (916 bodů)

  Začátek byl poněkud rozpačitý, ale s večeří se film dost rozjel. Hra na pravdu bývá zajímavá, ale ještě zajímavější bývá hra s "otevřeným" telefonem, kde si většina z nás žije svůj život, někdy životy. Zamotané to bylo dost, hodně lidí se dozvědělo hodně o sobě i ostatních.

 • 90%
  2
  0
  24. 8. 2017
  Lukreczia (782 bodů)

  Zdánlivě nevinná hra se stane nebezpečnou.... aneb jak to dopadne, když se s kamarády a partnery podělíte o své "mobilní soukromí". Vysoce aktuální téma, velmi doporučuji.

 • 85%
  2
  0
  5. 5. 2017
  Pája DJ (644 bodů)

  Po nějaké době opět velmi zajímavé italské konverzační drama několika téměř bezproblémových manželských párů a přátel z dětství. Jak pevné je však toto přátelství proti zcela nevinné hře při snaze skrýt to, co mělo zůstat skryté. Opravdu velmi zajímavý snímek na téma, co by, kdyby ... Který konec si vyberete a kterému dáte přednost. Je lepší vědět či zůstat ve sladké nevědomosti :o)

 • 100%
  1
  0
  17. 7. 2017
  jahudka (151 bodů)

  V kulisách nádherného bytu se odehraje hned několik rodinných dramat, kde naštěstí není mnoho italské teatrálnosti. Příběh to je z mnoha důvodů zajímavý, jen v pár momentech předvídatelný a i přes vážný děj přímo ze života, je to hodně zábavná podívaná.

Hodnocení a recenze Naprostí cizinci

81 73 ?
jak hlasovat?
 • Psychotronix 70%
 • antonin_nadvornik 95%
 • InJo 75%
 • Mrykodaj 70%
 • aquiver 65%
 • cerfik 100%
 • Meky 80%
 • Riverdon 80%
 • tomas14 85%
 • Blatouch72 100%
všechna hodnocení (39)

V TV

V žebříčcích uživatelů

4. místo z 4 v žebříčku uživatele Vali