Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
leriel
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
42
Od nejnovějších
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
26. 8. 2020
10
Terminátor
(1984)
26. 8. 2020
9
AVA: Bez soucitu
(2020)
26. 8. 2020
6
Rocketman
(2019)
4. 8. 2020
7
Joker
(2019)
4. 8. 2020
10
Doktor Spánek od Stephena Kinga
(2019)
4. 8. 2020
8
Zloba: Královna všeho zlého
(2019)
13. 11. 2019
8
Le Mans '66
(2019)
13. 11. 2019
7.5
Terminátor: Temný osud
(2019)
13. 11. 2019
4.5
Tři billboardy kousek za Ebbingem
(2017)
1. 10. 2019
7
Tvář vody
(2017)
1. 10. 2019
7
John Wick 3
(2019)
1. 10. 2019
9
E. T. – Mimozemšťan
(1982)
14. 5. 2019
8.5
Nikdy neodvracej zrak
(2018)
14. 5. 2019
10
Bohemian Rhapsody
(2018)
14. 5. 2019
10
Ghost Stories
(2017)
6. 6. 2018
6.5
Tiché místo
(2018)
6. 6. 2018
6
Ready Player One: Hra začíná
(2018)
6. 6. 2018
10
Taboo
(2017)
6. 5. 2017
9
Strážci Galaxie
(2014)
6. 5. 2017
10
Strážci Galaxie 2
(2017)
6. 5. 2017
10
Teorie tygra
(2016)
9. 6. 2016
10
Kniha džunglí
(2016)
9. 6. 2016
7.5
Správní chlapi
(2016)
9. 6. 2016
10
Spotlight
(2015)
28. 4. 2016
4
Grimsby
(2016)
28. 4. 2016
6
Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti
(2016)
28. 4. 2016
4
Fotograf
(2015)
16. 3. 2016
2
Konečně doma
(2015)
16. 3. 2016
8
Muž z oceli
(2013)
16. 3. 2016
8
Malý princ
(2015)
4. 3. 2016
8
Creed
(2015)
4. 3. 2016
8
Dánská dívka
(2015)
4. 3. 2016
10
Otcové a dcery
(2015)
6. 1. 2016
8
Vykolejená
(2015)
6. 1. 2016
4
Everest
(2015)
6. 1. 2016
8
Whiplash
(2014)
12. 8. 2015
10
Vincentův svět
(2015)
12. 8. 2015
9
Věčně mladá
(2015)
12. 8. 2015
10
Zrození
(2004)
23. 7. 2015
5
1
2