Trainwreck (USA)
USA USA
125 minut

Žánry

:
Komedie, Romantická komedie
Motto: Všechny někdy skončíme mimo

Obsah

:
Monogamie je nemožná. Tohle životní moudro vtluče rozvádějící se otec do hlavy malé Amy tak silně, že je rozhodnutá se jím zbytek života řídit. Výsledkem více »« méně

Režie

:
Judd Apatow

Scénář

:
Amy Schumer

Herci

:
Colin Quinn Amy Schumer Josh Segarra Ryan Farrell Jim Florentine ...
Premiéra: 6. 8. 2015
Distributor: CinemArt CZ
Jste na stránce filmu Vykolejená. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Vykolejená myslíte! K 30. lednu 2023 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28305 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Vykolejená


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 10%
  0
  1
  5. 3. 2017
  Brenan88 (46270 bodů)

  Amy je blbá asi tak jako je škaredá. Nechápu jak jí vůbec mohl někdo někam obsadit. Takový člověk nepatří do Tv. Viděl jsem i nějaké Stand Up vystoupení a vůbec nechápu jaký hype se kolem ní vytvořil. Judd Apatow už dávno pro mne není záruka kvality a Vykolejená je toho důkazem.

 • 80%
  0
  1
  23. 1. 2020
  martin-mickey-stusak (26807 bodů)

  Amy je mladá talentovaná žena, která se s ničím nemazlí, bere vše zkrátka a plně  si užívá života. Jak by se jednoduše česky řeklo: Šijou s ní všichni čerti. Hned na začátku se pro vysvětlení dozvíme původ jejího divokého chování. Jednou ale potká někoho, u koho to zajiskří a začne nad sebou přemýšlet. A teď jde o to, jestli jí vůbec něco napadne. Změní se? Takový jednoduchý příběh o potrhlé ženě, se kterou by snad nikdo nechtěl nic mít. A pokud ano, tak jedině s pevnými nervy. Náznaky romantismu tu sice nějaké jsou, ale jinak se jedná o obyčejnou ženskou divočinu. Amy Schumer je v USA známá především jako Stand Up komička, která využila svůj talent v prezentaci divokého a potrhlého humoru a napsala pro sebe scénář, který filmově zhmotnil Judd Apatow. Za břicho se smíchy sice nikdo popadat nebude, ale několik úsměvných situací tu přeci jenom je. A co si budeme povídat, charakter hlavní hrdinky je bližší hlavně ženám, které s ní mají mnohé společné. Ostatní, některé se držící spíše při zemi, jen pouze řeknou, že je to prachobyčejná coura. Snímek přetéká ženskou energií a bujné fantazie, kterými hýbe dějem a u normálních lidí obrací oči v sloup. Žánrově romantická komedie v poněkud netypickém kabátě, která svým vyzněním může rozdělovat diváckou společnost. Pokud to bylo úmyslem, zdařilo se. Ne každá žena je obyčejná puťka.

 • 70%
  0
  0
  13. 8. 2016
  Sheldon (16046 bodů)

  V Americe mělo tohle tak masivní mediální kampaň, že snad nikdo ani nečekal, že by to byl průšvih. ostatně Jud Apatow je v US komediálním pojem, ačkoli se přiznám, že pro mě jsou většina jeho filmů celkem těžká nuda. Vykolejená ovšem není ani tak úplně Apatowina jako první velký počin komediantky Amy Schumer, která ten talent prostě má. A možná je to právě Apatow kdo to moh udělat líp, protože humor tam je, herci taky a právě díky režii to docela drhne. Ale upřímně, nedrhne to natolik aby to nezůstalo jako solidní romance, u které se člověk zasměje. Nemusela to být ale jenom limonáda, která vyprchá jak bublinky ve spriteu.

 • 90%
  0
  0
  3. 12. 2022
  avenis (3451 bodů)

  V záplavě komedií na téma láska - sex - život mě tato fakt pobavila (nebýt toho klišovitého konce). Amy Schumer je mým novým objevem. Je jako svěží závan přirozenosti, nenucenosti a vtipné pohotovosti. Především díky ní (a jejímu scénáři) hodnotím tuto komedii hodně vysoko. V neposlední řadě chválím dobrý dabing "neoposlouchaných" hlasů Mileny Vaňkátové a dalších.
  (24.3.2018)

 • 65%
  0
  0
  10. 12. 2015
  rkotvald (3162 bodů)

  u Apatowových filmů to píšu dost často,nicméně i sem to pasuje...klasická Apatowovina se vším všudy.Hlavně v první půlce jde o velmi dobrou konverzačku,která má spád a je opravdu zábavná...Bohužel jak bývá u Judda zvykem druhá půlka je jakoby z jiného světa.Po té co si Amy uvědomí určitě věci a začně se sbližovat s Aaronem děj najednou hodně zabrzdí a začne to být nuda.Na tom má jasně největší podíl fakt,že Apatow opět přestřelil stopáž a víc jak dvě hodiny jsou na komedii podobného rázu,navíc s poměrně plytkým dějem,opravdu hodně.Zkrácení o dobrou půl hodinku by z Vykolejené mohlo udělat opravdu dobrou komedii...

 • 70%
  1
  0
  10. 12. 2015
  brcolka (1045 bodů)

  Celkem slušný počin. Komedie u které jsem se i zasmál. Hlavní hrdinka trochu oplácaná netradiční kráska s řadou zkušeností z postelí všemožných borečků, potká celkem správňáka a nechtěně se do něj zamiluje. Svěží dialogy a vtipem a nadhledem podané.

 • 80%
  0
  0
  8. 8. 2015
  tedoun (916 bodů)

  každý vtip v tomto filmu funguje velice dobře...nechápu, že se někdo nesměje....no asi rozumět anglický a číst titulky je ten problém

 • 60%
  0
  0
  11. 2. 2016
  KajkaFajka (723 bodů)

  Ziadna preslazená komedia s tradičnými krasavci a krásotinkami ale pekné a celkom vtipná komedia s velmi netradičnými herci. Bavila som sa a zírala jak táto trochu oplácaná děva kope do zadku jedného za druhým

 • 65%
  1
  0
  7. 1. 2016
  Verush (248 bodů)

  Vůbec to není špatný film, jenže většina lidí zřejmě čekala, že se bude válet smíchy u každý druhý scény.. Mně to vyhovovalo tak, jak to bylo, dobrý příběh, v mnoha scénách jsem se s Amy ztotožňovala a opravdu se mi líbí, že to není žádná typická hubená, blonďatá kočička, ale úplně normální ženská.. Doporučuji jako nenáročnou oddychovku.. :)

 • 40%
  0
  0
  6. 1. 2016
  leriel (213 bodů)

  Nemohu říct, že by se mi tenhle film zrovna nějak moc zalíbil. Ba naopak mi přišlo, že je to pěkná blbost.

 • 60%
  0
  0
  23. 10. 2015
  lenacermakova (181 bodů)

  Opět komedie od které jsem čekala více.

 • 50%
  0
  0
  3. 9. 2015
  EvieJJ (145 bodů)

  Skvělej proslov na začátku sliboval velký věci a hodně srandy, která se bohužel nekonala. Náladu mi zvedal jen Bill Hader. Amy mě neupoutala a rozmyslím si, jestli koukat na cokoliv dalšího, kde bude figurovat.

 • 40%
  0
  0
  28. 4. 2016
  ruzovka (117 bodů)

  Na to, kolik jsem o filmu četla a těšila jsem se pro mě byl film velké zklamaní. Jak to dobře začalo, tak už od půlky jsem se opravdu nudila. Amy mám strašně ráda a začátek filmu ji opravdu sednul, ale jak se začala měnit, já se začala nudit.

 • 20%
  1
  0
  13. 8. 2015
  Mildred2006 (27 bodů)

  Nejlepší na tomto filmu byl trailer. Vše vtipné se vešlo do jeho 2 minut.

   • Při nevzhlednosti herečky jsme doufali, že tvůrci právě z toho vytěží humor. Ale opak byl pravdou.
   • Hlavní hrdinka je velice sebevědomá a (i když vůbec nechápeme proč) všichni jí chtějí.
   • Zpočátku se lidi v sále i smáli, ale reakcí bylo čím dál měně, od půlky absolutní ticho. Pár jich dokonce odešlo.
  • 70%
   0
   0
   4. 1. 2017
   jimmy-zambo (17 bodů)

   mne sa to nahodou celkom pacilo a bavila som sa. niektore hlasky boli dobre, hlavne ten Dexter nemal chybu.

  Hodnocení a recenze Vykolejená

  53 56 ?
  jak hlasovat?
  • avenis 90%
  • Mikik4444 60%
  • mims 70%
  • martin-mickey-stusak 80%
  • dav.bal 70%
  • Dace 60%
  • Dootys 35%
  • leila-ahmadzai 40%
  • bafik 45%
  • Brenan88 10%
  všechna hodnocení (51)