Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
TheNine
Petr Račko
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
137
Od nejnovějších
Říše slunce
(1987)
21. 1. 2015
8.5
Blízká setkání třetího druhu
(1977)
21. 1. 2015
8
E. T. – Mimozemšťan
(1982)
21. 1. 2015
8.5
Sabotage
(2014)
21. 1. 2015
4
Úsvit planety opic
(2014)
21. 1. 2015
8.5
Na hraně zítřka
(2014)
21. 1. 2015
8.5
Noe
(2014)
21. 1. 2015
6
Hobit: Šmakova dračí poušť
(2013)
21. 1. 2015
6
Equalizer
(2014)
21. 1. 2015
8.5
Zmizelá
(2014)
21. 1. 2015
6
Divoké historky
(2014)
21. 1. 2015
7.5
Soudce
(2014)
21. 1. 2015
6
Mapy ke hvězdám
(2014)
21. 1. 2015
8.5
Mami!
(2014)
21. 1. 2015
7.5
Interstellar
(2014)
21. 1. 2015
9
Fighter
(2010)
21. 1. 2015
8.5
Minority Report
(2002)
21. 1. 2015
7.5
V oku tornáda
(2014)
21. 1. 2015
1.5
Vše je ztraceno
(2013)
21. 1. 2015
5.5
Hobit: Bitva pěti armád
(2014)
21. 1. 2015
4.5
Philadelphia
(1993)
21. 1. 2015
8
Pláž
(2000)
21. 1. 2015
6
Sbal prachy a vypadni
(1998)
21. 1. 2015
7.5
Mafiáni
(1990)
21. 1. 2015
9
Východní přísliby
(2007)
21. 1. 2015
8
EXODUS: Bohové a králové
(2014)
21. 1. 2015
6.5
Taxikář
(1976)
21. 1. 2015
6
Statečné srdce
(1995)
21. 1. 2015
9
Strážci Galaxie
(2014)
20. 1. 2015
8.5
Sedmý syn
(2014)
20. 1. 2015
7.5
Lucy
(2014)
20. 1. 2015
6
Kick-Ass 2
(2013)
15. 10. 2013
7.5
Elysium
(2013)
15. 10. 2013
7.5
Gravitace
(2013)
15. 10. 2013
8
Zmizení
(2013)
15. 10. 2013
9
Pot a krev
(2013)
11. 8. 2013
8.5
Wolverine
(2013)
29. 7. 2013
7.5
Insomnie
(2002)
28. 7. 2013
8
Memento
(2000)
28. 7. 2013
9
Sledování
(1998)
28. 7. 2013
9
Načíst další
1
2
3
4