Sbal prachy a vypadni

80%
Sbal prachy a vypadni

Eddy je brilantní karbaník. Sto tisíc liber, které dal společně s kamarády dohromady, by mohl během jediného večera několikanásobně rozmnožit. Risk je zisk, ale ne vždycky. Eddy narazil na profesionály a za několik hodin prohrál 600 000 liber. Počty profesionálních hráčů jsou jednoduché. Eddy a jeho kámoši Tom, Bacon a Soap musí do týdne sehnat půl miliónu nebo začnou pomalu přicházet o prstíčky. I v tak velkém městě jako je Londýn se tak velký balík nedává dohromady snadno. Naštěstí bizarní londýnské podsvětí nabízí šikovným chlapíkům pár možností, jak rychle přijít k penězům...
Pete69
Pete69
28 709 bodů
7
Ostuda.. jeden z prvních filmů Guye Ritchieho a já ho viděl až dnes. Jeho gangsterky nesou jeho jasný rukopis a mám je rád. Sbal prachy a vypadni považuji za jeden z jeho horších filmů, přesto je to stále krásná podívaná plná zvratů a šílených propletenců Anglického podsvětí. Trošku tomu chybí závěrečné vyústění v něco, co divákovi vyrazí dech... 70%.
martin-mickey-stusak
martin-mickey-stusak
28 238 bodů
4
Zajímavý rafinovaně provedený příběh o kšeftařích a zlodějíčcích. Vyprávění se však pomalu táhne a značně unavuje. Hlášky se tu sice střílí ze všech stran a všudypřítomný černý humor dokládá, že o zábavu nouze není, ale to nezakryje občasnou zmatečnost v ději. Více zapracovat na scénáři a dát do toho více energie, vznikla by dokonalost sama.
xxmartinxx
xxmartinxx
22 240 bodů
8
Na to, že je to prakticky to samé co Podfu(c)k, který jsem viděl první, je to překvapivě zábavné. Ritchie umí zaujmout a pobavit. Na pátou hvězdu to sice není, ale na poděkování za dobrou zábavu určitě ano. Až v Podfu(c)ku to ale bude dotažené do konce.


Dodatečné informace

Původní název:
Lock, Stock and Two Smoking Barrels (více)
  • Velká Británie Sbal prachy a vypadni
  • Velká Británie Lock, Stock and Two Smoking Barrels
Premiéra v ČR:
15. 7. 1999
Země původu:
Velká Británie
Přístupnost:
15+
Rozpočet:
1,35 mil. USD
Tržby:
28,36 mil. USD (celosvětově)
Čeština:
Sbal prachy a vypadni je dostupný s českými titulky a českým dabingem

Podobné


Powered byJustWatch