Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Gvendolina
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
49
Od nejnovějších
Zúčtování
(2016)
7. 3. 2017
7.5
Místo u moře
(2016)
7. 3. 2017
7
Tintinova dobrodružství
(2011)
10. 8. 2016
9
Únos
(2012)
10. 8. 2016
8.5
Mělčiny
(2016)
10. 8. 2016
8.5
Focus
(2015)
14. 7. 2016
7
Americký sniper
(2014)
14. 7. 2016
8.5
Warcraft: První střet
(2016)
14. 7. 2016
7
Podfukáři
(2013)
24. 5. 2016
8
Kolonie
(2015)
24. 5. 2016
9
Pohádka pohádek
(2015)
24. 5. 2016
4.5
Predátor
(1987)
14. 4. 2016
8.5
Marťan
(2015)
8. 4. 2016
8
Lída Baarová
(2016)
8. 4. 2016
3
Deadpool
(2016)
8. 4. 2016
9.5
Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti
(2016)
8. 4. 2016
5
Humr
(2015)
29. 3. 2016
9.5
Lov lososů v Jemenu
(2011)
7. 1. 2016
5.5
Sicario: Nájemný vrah
(2015)
7. 1. 2016
8
Na hraně zítřka
(2014)
7. 1. 2016
10
Správci osudu
(2011)
7. 1. 2016
8
Star Wars: Síla se probouzí
(2015)
7. 1. 2016
8.5
Muž na laně
(2015)
3. 12. 2015
6
Mimoni
(2015)
3. 12. 2015
6.5
Ant-Man
(2015)
3. 12. 2015
8.5
Krycí jméno U.N.C.L.E.
(2015)
3. 12. 2015
9.5
Nedotknutelní
(2011)
19. 8. 2015
9.5
Bourneův mýtus
(2004)
19. 8. 2015
9.5
Adéla ještě nevečeřela
(1978)
19. 8. 2015
10
Limonádový Joe aneb Koňská opera
(1964)
19. 8. 2015
9.5
Hanebný pancharti
(2009)
19. 8. 2015
9.5
Chyť mě, když to dokážeš
(2002)
19. 8. 2015
8.5
Bourneovo ultimátum
(2007)
19. 8. 2015
9.5
Nesvatbovi
(2005)
13. 8. 2015
5.5
Megamysl
(2010)
13. 8. 2015
7.5
Thor
(2011)
13. 8. 2015
9
Americká krása
(1999)
29. 7. 2015
9.5
Avengers
(2012)
29. 7. 2015
9
Saturnin
(1994)
29. 7. 2015
10
Ženatý se závazky
(1987)
29. 7. 2015
4
1
2