Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
kamil schwarz
kamil schwarz
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
779
Od nejnovějších
Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti
(2016)
24. 3. 2016
8.5
Dánská dívka
(2015)
10. 3. 2016
10
Zkáza krásou
(2015)
18. 2. 2016
10
Halloween
(1978)
14. 2. 2016
7
Osm hrozných
(2015)
11. 2. 2016
10
Lída Baarová
(2016)
11. 2. 2016
7
REVENANT Zmrtvýchvstání
(2015)
28. 1. 2016
9.5
Koyaanisqatsi
(1982)
28. 1. 2016
6.5
Boj sněžného pluhu s mafií
(2014)
19. 1. 2016
10
Star Wars: Síla se probouzí
(2015)
14. 1. 2016
10
Most špiónů
(2015)
5. 1. 2016
10
Ztraceni v Mnichově
(2015)
26. 11. 2015
10
Mládí
(2015)
19. 11. 2015
10
Spectre
(2015)
12. 11. 2015
10
Muž na laně
(2015)
21. 10. 2015
10
Marťan
(2015)
13. 10. 2015
10
Gangster Ka
(2015)
8. 10. 2015
10
Everest
(2015)
4. 10. 2015
6.5
Amy
(2015)
5. 9. 2015
7
Nick Cave: 20 000 dní na Zemi
(2014)
25. 8. 2015
7.5
Magický hlas rebelky
(2014)
25. 8. 2015
10
Birdman
(2014)
18. 8. 2015
8.5
Americký sniper
(2014)
13. 8. 2015
10
Kobry a užovky
(2015)
13. 8. 2015
10
Ant-Man
(2015)
1. 8. 2015
10
Dáma ve zlatém
(2015)
28. 7. 2015
10
Mimoni
(2015)
25. 6. 2015
10
Ex Machina
(2015)
23. 6. 2015
10
Jurský svět (4)
(2015)
13. 6. 2015
7
Popelka
(2015)
30. 4. 2015
7
Perný den
(1964)
30. 4. 2015
10
Paddington
(2014)
11. 1. 2015
10
EXODUS: Bohové a králové
(2014)
11. 1. 2015
8
Sněhová královna
(2012)
21. 12. 2014
8
Hobit: Bitva pěti armád
(2014)
14. 12. 2014
10
Interstellar
(2014)
9. 12. 2014
10
Divoké historky
(2014)
13. 11. 2014
9
Zmizelá
(2014)
8. 11. 2014
7.5
Dárce
(2014)
14. 10. 2014
8
Století Miroslava Zikmunda
(2014)
7. 10. 2014
10
Načíst další
1
4
5
6
20