Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
pavel-palecek
Pavel Paleček
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
44
Od nejnovějších
Andělé a démoni
(2009)
9. 11. 2013
5.5
Strážci – Watchmen
(2009)
9. 11. 2013
8
Valkýra
(2008)
9. 11. 2013
7
Podivuhodný případ Benjamina Buttona
(2008)
9. 11. 2013
7.5
Počátek
(2010)
9. 11. 2013
8.5
A-Team
(2010)
9. 11. 2013
7
Robin Hood
(2010)
9. 11. 2013
5.5
Souboj Titánů
(2010)
9. 11. 2013
5
Pevné pouto
(2009)
9. 11. 2013
7.5
Ženy v pokušení
(2010)
9. 11. 2013
7.5
Prokletý ostrov
(2010)
9. 11. 2013
6
Kniha přežití
(2010)
9. 11. 2013
4.5
Zrození Planety opic
(2011)
9. 11. 2013
4
Zdrojový kód
(2011)
9. 11. 2013
6.5
Králova řeč
(2010)
9. 11. 2013
7.5
Opravdová kuráž
(2010)
9. 11. 2013
7
Černá labuť
(2010)
9. 11. 2013
8.5
127 hodin
(2010)
9. 11. 2013
7.5
Pí a jeho život
(2012)
9. 11. 2013
7.5
Hobit: Neočekávaná cesta
(2012)
9. 11. 2013
6
Atlas mraků
(2012)
9. 11. 2013
9
Skyfall
(2012)
9. 11. 2013
7.5
Looper: nájemný zabiják
(2012)
9. 11. 2013
7.5
Ve stínu
(2012)
9. 11. 2013
8
Temný rytíř povstal
(2012)
9. 11. 2013
7
Muži, kteří nenávidí ženy
(2011)
9. 11. 2013
8
Enderova hra
(2013)
9. 11. 2013
5
U Konce světa
(2013)
9. 11. 2013
6.5
Zmizení
(2013)
9. 11. 2013
8.5
Rivalové
(2013)
9. 11. 2013
9
Gravitace
(2013)
9. 11. 2013
7
Elysium
(2013)
9. 11. 2013
6
Pacific Rim - Útok na Zemi
(2013)
9. 11. 2013
6.5
Světová válka Z
(2013)
9. 11. 2013
6.5
Muž z oceli
(2013)
9. 11. 2013
7.5
Star Trek: Do temnoty
(2013)
9. 11. 2013
7
Velký Gatsby
(2013)
9. 11. 2013
4
Nevědomí
(2013)
9. 11. 2013
7
Tenkrát na Západě
(1968)
9. 11. 2013
9
Paralelní světy
(2012)
9. 11. 2013
5.5
Načíst další
1
2