Pacific Rim (USA)
« další názvy »
USA USA
131 minut

Žánry

:
Akční, Dobrodružný, Sci-fi, Blockbuster, Film s monstry, Série/Franchise
Motto: Bojuj nebo zemři.

Obsah

:
Z moře se vynoří obrovské příšery Kaiju a pustí se do války s lidstvem, která si vyžádá milióny životů a lidstvo na roky zatíží. Pro boj s Kaiju byla vyvinuta více »« méně

Režie

:
Guillermo del Toro

Scénář

:
Travis Beacham Guillermo del Toro

Herci

:
Charlie Hunnam Diego Klattenhoff Idris Elba Rinko Kikuchi Charlie Day ...
Přehrát online O2
Premiéra: 11. 7. 2013
Distributor: Warner
DVD: 13. 11. 2013
Jste na stránce filmu Pacific Rim - Útok na Zemi. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Pacific Rim - Útok na Zemi myslíte! K 14. květnu 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27638 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 80%
  0
  0
  15. 1. 2017
  Sheldon (15961 bodů)

  Del Torův štáb čítal Oscarem oceněného kameramana Guillerma Navarra, autora scény Andrew Neskoromnyho, střihače Petera Amundsona nebo kostýmní výtvarnici Kate Hawley, která odvedla opravdu skvělou práci. Po technické stránce filmu nelze absolutně co vytknout a oproti Transformers Michaela Baye dopadá podstatně lépe. Je to dáno tím, že Del Toro nekašle na atmosféru a místo product placementu, který Baye zajímá zdaleka nejvíc, dovede natočit i ohromnou scénu s destrukcí, obludami a malou holčičkou natolik sugestivně, že je to pastva pro oči a přitom to má švih a přesně to zapadá do organismu filmu.

 • 60%
  1
  0
  2. 8. 2018
  lamps (14703 bodů)

  Jste hravé dítě, které vidí za každým rohem stometrové monstrum z vesmíru a představuje si, jak náhle vyroste a dá mu pěkně přes držku. No a pak vyrostete a natočíte Pacific Rim. Je to blbé, průměrně zahrané a plné militantních klišé, ale zároveň řemeslně na jedničku, s velkolepými záporáky a jednou dechberoucí scénou, plně odrážející del Torovo inscenační mistrovství (holčička). Za takový monstrfilm by v padesátkách prodali jaderný arzenál Rusům, dnes už je to zábava za zenitem, ale pořád aspoň zábava. Ron Perlman roluje..

 • 70%
  0
  0
  24. 11. 2017
  Pete69 (14242 bodů)

  Toto není špatný film. Klasický trošku béčkový námět o útoku něčeho mimozemského na zemi. Původní myšlenka nebyla špatná. Piloti propojeni s megazbaněmi, klasická "matka" emzáků. Film je koukatelný, ale mepřekročil hranici dobrého na skvělé. 70% za nápad a zpracování.

 • 70%
  0
  0
  29. 7. 2017
  Danny F. (11130 bodů)

  Velkolepá podívaná. Akce jsou solídní. Napadl mě Avatar. Něco, co už tady bylo.

 • 80%
  1
  0
  30. 10. 2013
  headhunter (10286 bodů)

  Taková zábavná popcornová armageddonština.

 • 70%
  0
  0
  31. 10. 2015
  evismaior (3806 bodů)

  Spousta obrovských a vizuálně vymazlených robotů a ještě větší spousta úchvatných ještě obrovstějších monster vylézajících ze zemské trhliny v Pacifiku s cílem podmanit si celý svět. Neuvěřitelné souboje, očekávatelné lidské zápletky a jejich rozuzlení a nepřekvapivý konec a výhled na další budoucí díly. Místy byla ta řežba dost zdlouhavá, ale kinodivák si přišel na své:-)

 • 70%
  0
  0
  5. 9. 2013
  RolandBones (3583 bodů)

  Řežba s roboty tentokráte né od Baye ale od Del Tora.A musím říct že rozhodně zábavněji než u posledních Transformerů.

 • 80%
  0
  0
  18. 9. 2013
  saboter (3554 bodů)

  Není to takový hit jako jednička Transformerů ale je to parádní zážitek vidět film ve 3D jen skrátka přeci Del Toro měl udělat poutavější příběh a ne jen bombastické momenty to bez debat.

 • 90%
  0
  0
  17. 5. 2017
  leafroller (2620 bodů)

  Na ponejprv bych tomu dal 150%, na podruhé 100%, leč s každým dalším shlédnutím zjišťuji, kolik logických nesmyslů na nás tvůrci hrnou. Chápu, že hledat logiku ve scifíčku není příliš moudré, z druhé strany máme nové tisíciletí a podobné filmy bez zjevných chyb rozhodně existují. Jinak je to úžasná podívaná, strhující zážitek a jízda, při které na ovladač ani nepomyslíte. V tomto smyslu se film vydařil nadmíru. Takže jsem vlastně spokojen.

 • 100%
  0
  1
  14. 9. 2013
  harry456 (2435 bodů)

  Hrdinský epos pln velkých slov a ničivých činů ve kterých se Guillermo ztratil a jeho nádherný rukopis byl pozměněn hollywoodskou sériovou precizností. Monstra občas připomenou lesk skvostných kousků z dob minulých, ale jinak jsme syceni jen tím co nás nikterak nepřekvapí. Pacific Rim nás velmi dobře pobaví pokud mu odpustíme filmová klišé, která se tam hemží jak cizopasné vši na těle Kaiju.

 • 45%
  0
  0
  24. 11. 2013
  Hare77 (1959 bodů)

  Nejšílenější scénář z poslední doby, který napsali určitě společně Pejsek a Kočička. Blbost na entou, kdy se může stát cokoliv. Blíží se konec světa a šmelí se s orgánama vetřelců, odboj financuje mafie, armáda neexistuje, nemá cenu se rozepisovat. Trikově OK.

 • 75%
  0
  0
  2. 12. 2014
  karlik4801 (1939 bodů)

  Je to gigantická jízda akce a tvrdších promluv do duše. Pacific Rim se staví celý na citech hlavních postav. Pan Toro se nám snaží naservírovat chytřejší film s menší myšlenkou. To na hodně bodech klopýtá. Ale přeci jenom se Pacific Rim drží pořádné letní jízdy. Soundtrack je přímo geniálně a do filmu zapadl skvěle. Herci jsou dobří, všechno funguje jak má, jak jsme také čekali. Není nouze o ty vtipnější scény, hlavně Ron Perlman, plus jeho malý bonus před konečnými titulky.

 • 80%
  0
  0
  8. 12. 2013
  psico (1667 bodů)

  Zajímavé, trošku mi to připomnělo Bleach. Taky tam skrz nějaké trhliny proudili do světa potvory, které bylo třeba zlikvidovat. Nabízí se srovnání obrřích robotů s Transformery a oproti jejich poslednímu dílu je skutečně na co se dívat. Palec nahoru za nápad a zpracování. Del Toro prostě umí.

 • 50%
  0
  0
  15. 12. 2013
  krakenvalo (1418 bodů)

  Davam 50% lebo ked som to začal pozerať tak po pol hodine som to vipol ked to pozriem cele dam koment ale niejak ma to nezaujal moc uvidime čašom

 • 75%
  0
  0
  3. 11. 2014
  salisbury (1099 bodů)

  Hrdinský epos pln velkých slov a ničivých činů ve kterých se Guillermo ztratil a jeho nádherný rukopis byl pozměněn hollywoodskou sériovou precizností. Monstra občas připomenou lesk skvostných kousků z dob minulých, ale jinak jsme syceni jen tím co nás nikterak nepřekvapí. Pacific Rim nás velmi dobře pobaví pokud mu odpustíme filmová klišé, která se tam hemží jak cizopasné vši na těle Kaiju.

 • 100%
  0
  0
  20. 11. 2013
  michaela159 (1043 bodů)

  Tak jsem se konečně dočkala tohohle filmu v pořádný kvalitě. Jak já se na to těšila a viděla jsem to v IMAX 3D! A musím přiznat, že se mi to fakt líbilo, všechny ty bitky jsem si strašně užívala. O vizuální a zvukových efektech nemluvě, Del Toro se na tom pořádně vyřádil. Výborný sci-fi, ničím mě to nezklamalo.

 • 85%
  0
  0
  19. 5. 2014
  Yancl (1019 bodů)

  Jak já bych velice rád napařil tomuto obrovskému dílu maximální hodnocení, ale ono to holt nejde .. velmi dlouho jsem tento počin očekával s velkým nadšením, nenechal jsem si uniknout žádný trailer - žádné ukázky, které mě víc a víc přesvědčovali k tomu, že to prostě nemůže dopadnout špatně. Na 3D projekci jsem šel s tím, že dostanu epickou vřavu mezi monumentálními Jaegery a prasáckými Kaiju. Čekal jsem od mistra G. del Tora vyšperkovanou promyšlenost, dotažený každičký detail a chuťovky ve formě bonusů. A musím uznat, že z té hlavní části jsem nad míru spokojen. Bitvy jsou vážně velkolepé až revoluční, každou akci jsem hltal s otevřenou pusou. Až se člověku zastaví dech, jak dokonale dokázali tvůrci vyobrazit detaily a celkově vizuální stránku filmu. Za tuhle sekci filmu hodnotím na MAX. Jenomže, ke každému podobnému filmu patří omáčka, která slepuje jednotlivé díly dohromady. V případě "PACIFIC RIM" je to jedno klišé za druhým - netvrdím, že jde o vyloženě nudné scény, ale ten přechod mezi bitvami je opravdu značný. A kdybych i tohle vše přehlídl (zavřené obě oči), tak mi závěr filmu příliš neseděl .. takhle rozjeté a na konci happyend jako z romantického filmu ? Nechám to být, další projekce je jistá .. v mnoha ohledech jasná spokojenost.

 • 70%
  0
  0
  25. 10. 2020
  Temný Pán ze Sithu (584 bodů)

  Nedávno skouknuto.. A fajne baví film si na nic nehraje v 1.minute Vám hlavní hrdina řekne čem to bude a co můžete ocekavat,a to taky dostanete. Audiovizualne velmi dobré. Scénář průhledný, ale to nevadí,krásně vypnete a film si uzijete... Co od filmu očekáváte taky dostanete

 • 0
  0
  29. 12. 2013
  martek (324 bodů)

  Dobrá akční podívaná, plná hlášek z jiných filmů a typických, až Emmerichovsko-Bayovských scén. Djawadiho hudba se nezapře a v mnohém připomíná OST z Iron Mana, ale jinak si nemohu stěžovat. Svižné, dějově jednoduché, což k "bum-prásk" filmu prostě stačí. Zajímavé příšerky obohacené led diodami ve stylu Avatara a samozřejmě obětování pro zachování lidstva. Nečekala jsem moc, ale nakonec se z toho vyklubalo slušně zábavné pokoukání

 • 75%
  0
  0
  16. 11. 2013
  surowka (303 bodů)

  technicky skvěle ,ale bohužel se ve filmu mluví jo a chtělo by to Megan Fox nebo Scarlett Johansson nejen roboty a emzáky živ je film

 • 35%
  0
  0
  11. 3. 2014
  Bigrambo (238 bodů)

  Pouze další kousek z řady megalomanských hollywoodských blockbusterů, jen tentokrát ve větším měřítku a s ještě větším rozpočtem… Jsem zvědavý, kde až se to zastaví. Pacific Rim dávkuje jedno otřepané klišé za druhým (a že se jich tam za ty dvě hodiny vešlo), až začínám mít pocit, že v Hollywoodu existuje pouze jedna filmová šablona, kterou si tam půjčují a jen se mění postavičky na straně dobra a zla. Prostě a jednoduše jen další monster movie, které se člověku brzy vykouří z hlavy! A malá poznámka na závěr - z Guillerma del Tora se zřejmě stal úchyl přes boty :-)

 • 50%
  0
  0
  10. 8. 2016
  galactus (97 bodů)

  přijdou velké příšery, postavíme velké stroje co se s nimi perou. nějak jsem tu premisu nepochopil. na tohle jsem moc hloupej divák, což je u typické popcornovky poněkud špatně. hledám chybu hlavně u sebe, protože del toro byl záruka kvality pro mne vždy. ale toto mě nechalo naprosto chladným a nepamatuji si krom těch potvor a robotů nic. ještě teda ty dva potrhlé vědátory co mají plnit roli komických postaviček a je to spíše kontraproduktivní. jestli to má být úlitba asijským popkulturám. možná, neznám nehodnotím.

 • 80%
  0
  0
  10. 4. 2014
  vlastimil-burian (60 bodů)

  Velmi zajímavý film. Klobouk dolů. Doporučuji všem.

 • 0
  0
  4. 11. 2014
  Maxtoxxx (24 bodů)

  Zábavný film plný zajímavých scén, bavil mě i po opakovaném schlédnutí.

74 69 ?
jak hlasovat?
 • Crreed 70%
 • InJo 70%
 • Temný Pán ze Sithu 70%
 • jaroslav-nemec 100%
 • Lady Di 75%
 • mims 80%
 • Speedyxxx 80%
 • michal-marsalek 85%
 • Sandrastekla 100%
 • michalmark 100%
všechna hodnocení (231)

V žebříčcích uživatelů

2. místo z 2 v žebříčku uživatele Hrotghar
8. místo z 145 v žebříčku uživatele vladimir-lada-but
52. místo z 60 v žebříčku uživatele konias
54. místo z 68 v žebříčku uživatele ory99