Tenkrát na Západě

88%
Tenkrát na Západě
Tenkrát na Západě (Once Upon a Time in the West) je legendární western Sergia Leoneho s nezapomenutelnou hudbou od Ennia Morriconeho. Mladá paní McBainová právě přijela do svého nového domova, aby našla celou svou rodinu vyvražděnou. Kdosi pase po pozemcích jejího zesnulého manžela a bezbranná žena si musí poradit s psanci potloukajícími se kolem farmy i s plánem na pomstu. Nečekanou pomoc jí nabídne bezejmenný střelec zvaný Harmonika, který má s desperáty zodpovědnými za zmasakrování její rodiny, nevyřízené účty...Pete69
Pete69
31 182 bodů
8
Pomalý líný western se skvělou atmosférou a nejlepší hudbou v historii filmu. Film je na mě příliš dlouhý, abych ho viděl celý, tak jsem ho musel napoprvé zhlédnout na dvakrát. Samozřejmě skvělé zpracování a geniální hudba.. kvalita, která nestárne..
xxmartinxx
xxmartinxx
22 393 bodů
10
Pokud by měl být zachován jeden jediný film, který by mimozemské rase měl tohle umění představit v jeho maximálním potenciálu, bude to Tenkrát na Západě. Geniální barokně monumentální dílo větší než svět.
kunafix
kunafix
20 042 bodů
10
Nejlepší western všech dob. Skvělá hudba. Scéna na nádraží. Scéna s vyvražděním rodiny. Scéna v hospodě. Scény ve vlaku. Co scéna, to skvost. Skvělí záporáci. Skvělej děj. Skvělé obsazení. Nejlepší role Charlese Bronsona. Krásná Claudia Cardinale. Fonda a Robards taky uplně skvělí. Skvělej zážitek. Má cenu to ještě víc vychvalovat?


Dodatečné informace

Původní název:
C'era una volta il West (více)
  • Itálie Tenkrát na Západě
  • Itálie C'era una volta il West
  • Itálie Hasta que llegó su hora
  • Itálie Il était une fois dans l'Ouest
  • Itálie Once Upon a Time in the West
  • Itálie Spiel mir das Lied vom Tod
  • Itálie Vtedy na západe
  • Itálie Vtedy na Západe
Premiéra v ČR:
21. 3. 2013
Distributor:
AČFK
Země původu:
Itálie, USA
Rozpočet:
5 mil. USD
Tržby:
5,38 mil. USD (celosvětově)
Čeština:
Tenkrát na Západě je dostupný s českými titulky
Ocenění:
Žádná ocenění

Další z kolekce Tenkrát na Západě


Powered byJustWatch