Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
kurcova-simona
Paní Mystifikátorka
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
59
Od nejnovějších
Marťan
(2015)
8. 4. 2016
7
Šílený Max: Zběsilá cesta
(2015)
8. 4. 2016
3.5
Steve Jobs
(2015)
8. 4. 2016
4.5
Osm hrozných
(2015)
8. 4. 2016
4
Pátá vlna
(2016)
8. 4. 2016
5.5
Dárce
(2014)
3. 3. 2016
7.5
Cashback
(2006)
3. 3. 2016
7
Zakázané uvolnění
(2014)
3. 3. 2016
5.5
REVENANT Zmrtvýchvstání
(2015)
14. 1. 2016
6.5
Po přečtení spalte
(2008)
6. 1. 2016
7.5
Hanebný pancharti
(2009)
6. 1. 2016
8.5
Nespoutaný Django
(2012)
6. 1. 2016
8.5
Bláznivá střela 2 a 1/2: Vůně strachu
(1991)
17. 10. 2015
7
Vyměřený čas
(2011)
17. 10. 2015
7.5
Purpurový vrch
(2015)
17. 10. 2015
4.5
Amy
(2015)
14. 8. 2015
8.5
Pixely
(2015)
14. 8. 2015
6
Fantastická čtyřka
(2015)
14. 8. 2015
4
Bez kalhot XXL
(2015)
18. 7. 2015
5
Terminator Genisys
(2015)
18. 7. 2015
6
Ant-Man
(2015)
18. 7. 2015
8
Vetřelci
(1986)
15. 6. 2015
10
Zelená míle
(1999)
15. 6. 2015
9.5
Big Lebowski
(1998)
15. 6. 2015
10
Vetřelec
(1979)
15. 6. 2015
10
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
26. 5. 2015
10
Temný rytíř
(2008)
26. 5. 2015
10
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
26. 5. 2015
10
Avatar
(2009)
26. 5. 2015
7.5
Počátek
(2010)
26. 5. 2015
8
Forrest Gump
(1994)
26. 5. 2015
10
Show Jana Krause
(2010)
26. 5. 2015
8.5
Noční běžec
(2015)
17. 4. 2015
7
Rudá mašina
(2014)
17. 4. 2015
4
Vyhlídka na vraždu
(1985)
26. 3. 2015
7
Co jsme komu udělali?
(2014)
26. 3. 2015
6
Zátah
(2011)
26. 3. 2015
6
Drákula: Neznámá legenda
(2014)
26. 3. 2015
3.5
Popelka
(2015)
14. 3. 2015
6.5
Divočina
(2014)
14. 3. 2015
6.5
Načíst další
1
2