Steve Jobs (USA)
« další názvy »
USA USA
122 minut

Žánry

:
Drama, Biografický, Retro

Obsah

:
Setkání tří výjimečných mužů vyústilo ve výjimečný film o jiném výjimečném muži. Originální režisér Danny Boyle, jeden z nejlepších scenáristů současnosti více »« méně

Režie

:
Danny Boyle

Scénář

:
Aaron Sorkin Walter Isaacson

Herci

:
Michael Fassbender Kate Winslet Seth Rogen Jeff Daniels Michael Stuhlbarg ...
Přehrát online O2
Premiéra: 12. 11. 2015
Distributor: CinemArt
Jste na stránce filmu Steve Jobs. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Steve Jobs myslíte! K 10. dubnu 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27597 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 80%
  0
  0
  15. 1. 2018
  Brenan88 (43011 bodů)

  Při sledování mi hned došlo,že sleduji film podle Sorkinova scénáře. To množství skvělých dialogů mne doslova zahltilo a celé jsem to jen horko těžko napoprvé všechno pobral. Fassbender je ještě o level lepší Jobs než byl Kutcher,ale to se dalo očekávat. Kate Winslet byla dokonalá a Seth Rogen mile překvapil. Líbilo se mi,že se film zaměřil jen na tyto události a zbytečně se nevracel k Jobsovým začátkům.

 • 90%
  0
  0
  13. 11. 2015
  Sheldon (15958 bodů)

  Steve Jobs je zdařilý film, který docení i diváci, kteří nejsou příliš kovaní v počítačové hantýrce. Je to film hluboce lidský a dojemný, ačkoli to není hra s úplně příjemnými charaktery. Pro mě je to příjemné překvapení a přikláním se k pozitivním zámořským recenzím, a to zejména kvůli tomu, že tento film je vyjímečný v tom, že není primárně o Steveu Jobsovi.

 • 80%
  0
  0
  4. 5. 2016
  lamps (14693 bodů)

  Výborný Boyle, ještě lepší Fassbender, nejlepší Aaron Sorkin. Poutavá dialogová smršť ze života megaúspěšného bezpáteřního bastarda, která, přestože má dost násilně uzavřený myšlenkový rámec, stylově reprezentuje hollywoodskou schopnost vyprávět o velkých lidech a jejich osobním údělu. Děj je přehledný i pro naprosté laiky v daném oboru, kvalitně sestříhaný a s velkým přehledem pokrývající patnáct let Jobsova života a kariéry, ale jeho chladná akademická upovídanost mě přeci jenom chvílemi unavovala a nebýt všech výtečných herců, těžko bych mu žral ten jednostranně emocionální závěr. Každopádně pořád luxusní, inteligentní a uvěřitelná konverzačka, splňující současně funkci velkého výpravného diváckého filmu..

 • 75%
  0
  0
  8. 1. 2016
  Arthur Logoff (7770 bodů)

  Pěkný film o geniálním zmetkovi. Předchozí film o SJ se mi líbil víc.

 • 75%
  0
  0
  5. 2. 2016
  rkotvald (3156 bodů)

  Bez ohledu na osobní názor (kterým možná ani nedisponuji) nefunguje nový Jobs zcela hladce jako film. Záměrný výběr několika zákulisních prezentací a jejich následné zhuštění s osobním životem překvapivě drží pohromadě, ba naopak i relativně pohltí a vzbuzuje napětí, ale konečný efekt je zanedbatelný. Jako letmý pohled do života a práce jedné velké osoby proč ne, jenže coby dramaturgicky dobře postavený příběh ani náhodou, The Social Network je pořád o dvě třídy výš.

 • 80%
  0
  0
  13. 11. 2015
  marie-kolarova (2200 bodů)

  Michael Fassbender nenechá diváky na pochybách, že právě sledují samotného Steva Jobse. Charisma tryská z každého mrknutí oka a jeho vize změny světa je neotřesitelná, a to i přes obrovské obchodní neúspěchy. Lesk a ovace jsou střídány dramatickými propady v prodejích a hrozivými ztrátami Applu vedoucími na hranici bankrotu. Jobs je skálopevně přesvědčený, že změní svět, a nikdo a nic mu v tom nezabrání. Ze spolupracovníků vyrazí víc, než je jejich maximum a jako obsese vlastní vizí se dotýká hranice přežití. Luxus lidskosti je pro něj neznámou veličinou. Anebo je i jiný?

 • 95%
  0
  0
  8. 3. 2016
  Teresie (1106 bodů)

  Zajímavě natočený film (skvělý nápad natočit jen 3 epizody ze života SJ).

  • MICHAEL FASSBENDER
  • Kate Winslet
  • 85%
   1
   0
   11. 2. 2016
   brcolka (1039 bodů)

   Další z filmů o genialitě Steva Jobse a o jeho neuvěřitelném smyslu a citu pro detail a umění přinést světu něco neuvěřitelného. Ale jako člověk to byl velmi nesnesitelný zmetek. Ale i přesto je vzorem a jeho výrobky miluji. A souhlasím s Arthurem víc se mi líbil předchozí film

  • 40%
   0
   0
   28. 4. 2016
   davsuch (1028 bodů)

   Musím dát za pravdu všem odpůrcům tohoto filmu. Od první minuty je Jobs vykreslován jako psychopat,který se vyžívá v drcení lidí okolo sebe. Ani další průběh filmu nestojí za moc. Celý film se v podstatě odehrává v nějaký neurčitých prostorách zákulisí velkých sálů, divadel atd., kde Jobs cosi prezentuje. Kdybych o tomhle člověku něco už nevěděl, tak si myslím, že je to blázen a že je šílené jaké blbosti mu prošly. Film stojí na dialozích mezi Jobsem a těma ostatníma. Jediné pozitivum je dna to, že se povedlo pěkně pracovat s charaktery postav. Vše ostatní je nuda.

  • 60%
   0
   0
   7. 1. 2016
   Lukreczia (780 bodů)

   Já jsem tedy příliš nadšená nebyla, možná to byl borec ale pro mě lidsky totální slaboch a pochybný charakter aneb když má někdo talent na PC, čísla, peníze a byznys, těžce trpí mezilidské vztahy nebo jsou nulové.... Nechtěla bych ho ani za otce ani manžela ani za šéfa nebo spolupracovníka, chudáci lidé okolo něj...

  • 0%
   0
   0
   28. 4. 2016
   baranovakova6 (436 bodů)

   2 hodiny keců o ničem. Přijde mi to přetažený přes vlasy, že to ani nemůže být podle skutečnosti. Jak byl arogantní a dělal ze sebe strašnýho génia a jak s ním i tak všichni mluvili. Ke ztvárnění se mi nelíbily ty děsný promlky, u kterých jsem pak musela přemýšlet, co se stalo a co ne. Některé věci tam mohly být řečeny a jiné tam vůbec nemusely být. Vnímala jsem to jako ztrátu času... a souhlasím s ArtHur Logoff a jeho recenzí: Pěkný film o geniálním zmetkovi...

  • 45%
   0
   0
   8. 4. 2016
   kurcova-simona (419 bodů)

   Tomuto dílu se opravdu nedá říkat životopisný snímek. Z života Steva Jobse je tam totiž naprosté minimum. Jestli bylo cílem filmu ukázat jen to, jaký to byl strašný člověk, tak gratuluju - na to ale stačila hodinka maximálně. Jinak opravdu velká nuda. Celý film se odehrával ve stylu: představení výrobku, hádka s dcerou a její matkou, hádka se Stevem Wozniakem, hádka s tím chlápkem co dělal ředitele Pepsi a do toho tam ještě běhá Kate Winsletová s příšerným polským přízvukem. A takhle to jde opakovaně celý film. Nic dalšího se tam neděje. Pokud někdo o Jobsovi nic moc neví, tak mu celý film nebude dávat smysl. Herecké výkony navíc taky nulové (to ten Ashton Kutcher byl o 100% lepší) a snaha vybrat (nebo přestylizovat) Fassbendera, aby byl Jobsovi alespoň zdánlivě podobný taktéž nulová. Za mě je to teda propadák.

  • 80%
   0
   0
   8. 1. 2016
   Petralee (61 bodů)

   Pěkný film. Dobře natočený. Film o tom, co musíte být za člověka, abyste se dostali na úplný vrchol.

  • 85%
   0
   0
   8. 1. 2016
   K.Monika (54 bodů)

   Steve Jobs si zasloužil, aby se na něho nezapomnělo. Film se mi líbil.

  • 80%
   0
   0
   8. 1. 2016
   K.Ondrej (40 bodů)

   Film se mi líbil, ukázal, že to byl člověk, který byl téměř geniální, ale
   člověk by s ním být nechtěl.

  71 79 ?
  jak hlasovat?
  • Mikik4444 80%
  • mims 80%
  • Yantcha 80%
  • antonin-nadvornik 80%
  • homedo 75%
  • Kim6 15%
  • Mondyes 100%
  • divid.jh 80%
  • Blackhand47XD 80%
  • Riverdon 75%
  všechna hodnocení (72)

  V žebříčcích uživatelů