Serbuan maut (Indonésie)
« další názvy »
Indonésie Indonésie
101 minut

Žánry

:
Akční, Krimi, Thriller
Motto: Když není kam utéct nebo kde se schovat... bojujete nebo umřete.

Obsah

:
Zátah na mafiánského bosse se nezdaří a policejní komando zůstává odříznuto v přízemí jeho neproniknutelného sídla. Přeživší se budou muset probojovat více »« méně

Režie

:
Gareth Evans (II)

Scénář

:
Gareth Evans (II)

Herci

:
Iko Uwais Joe Taslim Doni Alamsyah Yayan Ruhian Pierre Gruno ...
Přístupnost: Mládeži přístupno

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 90%
  0
  0
  7. 3. 2015
  martin-mickey-stusak (15462 bodů)

  Brutální exhibice akce plné soubojů a přestřelek. Žádné použití lan, žádné speciální efekty. Vše co je tu k vidění tají dech. Děj by se dal říci jedním souvětím, ale o ten tu vůbec nejde. Kdysi dávno byli takovéto filmy k vidění z produkce HK. Indonéská produkce tomuto žánru dělá čest a dává do toho opravdu všechno. A přitom stačí tak málo. Jedna větší bytovka plná mafie a zpackaná policejní přepadovka. Chvílemi to dokonce vypadá jak videohra, ale nakonec proč ne. Je na co se koukat a to je tady to hlavní.

 • 75%
  0
  0
  19. 7. 2017
  lamps (12399 bodů)

  Ten film rozhodně není dokonalý, bojové choreografie, ač jsou natočeny naprosto úchvatně, začnou být v závěru už trochu okoukané a některé scény jsou přehnané a vykonstruované na nejvyšší míru. Ale přesto nebo právě proto se jedná o troufám si říci nejlepší a nejpoctivější akční nářez, jaký kdy byl natočen (Skála je jen takový slabý odvar). Myslím, že dokonce i Chuck Norris by si tentokrát musel vyndat ruce z kapes, aby to za těch 100 minut všechno zvládl..

 • 85%
  3
  0
  2. 1. 2017
  JosefTomas (5815 bodů)

  Tento film nastavil akčním filmům dost velkou laťku. Co se týče příběhu, tak jak to u akčních filmů bývá, není hlavní prim, rozhodně ale není typický, tak jak se může zdát. V akci rozhodně musím konstatovat, že se jedná o něco famózního, máte zde přestřelky i pěstní souboje a to opravdu perfektně secvičené. Jen poslední souboj je po pár minutách až moc "Dlouhý" a proto film dostává pár záporných bodů, rozhodně však ale dokáže zaujmout a je jedním z filmů, které si můžete pustit znovu.

 • 85%
  0
  0
  21. 10. 2012
  TARANTlNO (3328 bodů)

  Pětihvězdičková úvodní třicetiminutovka.Srdce žánrového milovníka akčního kung-fu bude bez přestávky rozechvěno na maximum,ale pro náročnějšího diváka,který chce myšlenku a kvalitní scénář půjde o akční snímek (bez ohledu na perfektní bojové scény) ,který se stane sezonní záležitostí.Můj pohled je velmi kladný,protože z tak pragmatického námětu vytěžit tak výbornou a přitom tak nepraktickou (působivou) akční jízdu,bez aspektu jak vypadá můj pohled s otevřenou kamennou tváří musím dát vysoké hodnocení.RAID nepředčil ONG-BAK v technickém boji,ale ve filmovém zpracování střihu a kamery,kde má RAID hodně navrch.Formální vzhled herců (Iko Uwais,Yayan Ruhian) a empická zkušenost Evanse se RAID pohybuje na špičce v akčním žánru a pokud bude mít trvanlivější scénáře může se stát novodobým tvůrcem v akčním ultimátu. Bravo!

 • 80%
  0
  0
  7. 12. 2013
  pantak (3201 bodů)

  Takhle to kdysi rozjížděl Bruce Lee ve své době,hodně povedený akčňák.

 • 85%
  0
  0
  8. 12. 2015
  rkotvald (3063 bodů)

  Twe... čistá akční pecka, jenž kombinuje neuvěřitelnou dynamičnost s dokonale nápaditou choreografií. Žádné zbytečné dějové odbočky, tedy opravdu minimální, ale jen tým policajtů s jasným úkolem, který obnáší vyčistit barák od základů až po nejvyšší patro od gangsterů.

 • 90%
  0
  0
  27. 6. 2015
  hrona (525 bodů)

  Tento film mě katapultoval do kraje devadesátek, jako střelu. Připadal jsem si jako v nějaké počítačové hře, vyčistit patro a tradá do dalšího, až jich bude patnáct a zabiji úhlavního nepřítele objeví se Game Over. Velice surový film, kde se nešetří krve ani zlámaného všeho co se dá a vlastně i nedá na těle zlomit. Vynikající po bojové stránce i střel si tu také divák užije. A teď bych se chtěl zeptat pánů filmařů: ,,Ruku na srdce, určitě to všichni herci a komparzisti přežili?,

 • 60%
  0
  0
  26. 3. 2015
  kurcova-simona (417 bodů)

  Nekompromisní indonéskej nářez. Řek bych, že je dobře, že se film nesere s nějakym příběhem - byl by jedině na škodu. Jde tu totiž jen o tu akci, která je hodně rozmanitá a zábavná. Systém "jdeme věžákem nahoru a kosíme všechno co nám stojí v cestě" je super a jenom trochu škoda, že se scenárista a režisér Gareth Huw Evans nevykašlal na klasická klišé a na to málo příběhu a neudělal čistokrevnou videoherní arkádu, kde co patro, to novej level akce (i když to tak zpočátku na to vypadalo). Pak bych z toho měl naprosto opojnej zážitek a Serbuan Maut by byl jeden z největších (a nejlepších) adrenalinovejch odvazů všech dob. I tak jde ale o luxusní akční snímek (a zejména pro fandy bojových umění). Smekám, co se dá natočit za pouhej milion USD i přesto, že Indonésie bude v jinejch relacích než Hollywood.

 • 80%
  0
  0
  1. 4. 2014
  Bori02 (223 bodů)

  Velice kvalitní akční snímek, který má absolutně úžasnou choreografii soubojů.

75 82 ?
jak hlasovat?
 • cerfik 40%
 • Arthur Logoff 65%
 • radek svadla 75%
 • dav.bal 90%
 • PRINC180 80%
 • Filmokolik 80%
 • squirrelpool 80%
 • jarv 80%
 • JosefTomas 85%
 • Elizabett 85%
všechna hodnocení (75)

V žebříčcích uživatelů

90. místo z 100 v žebříčku uživatele JosefTomas

„Upřímně jsem nečekal, že z toho vzejde absolutní nářez, který ač na předlouhý souboj na konci, je práce velmi šikovných lidí.”

Sdílet tuto stránku:

Partneři: