Serbuan maut (Indonésie)
« další názvy »
Indonésie Indonésie
101 minut

Žánry

:
Akční, Krimi, Thriller
Motto: Když není kam utéct nebo kde se schovat... bojujete nebo umřete.

Obsah

:
Zátah na mafiánského bosse se nezdaří a policejní komando zůstává odříznuto v přízemí jeho neproniknutelného sídla. Přeživší se budou muset probojovat více »« méně

Režie

:
Gareth Evans (II)

Scénář

:
Gareth Evans (II)

Herci

:
Iko Uwais Joe Taslim Doni Alamsyah Yayan Ruhian Pierre Gruno ...
Přístupnost: Mládeži přístupno
Jste na stránce filmu Zátah. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Zátah myslíte! K 23. říjnu 2020 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27078 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 90%
  0
  0
  7. 3. 2015
  martin-mickey-stusak (21471 bodů)

  Brutální exhibice akce plné soubojů a přestřelek. Žádné použití lan, žádné speciální efekty. Vše co je tu k vidění tají dech. Děj by se dal říci jedním souvětím, ale o ten tu vůbec nejde. Kdysi dávno byli takovéto filmy k vidění z produkce HK. Indonéská produkce tomuto žánru dělá čest a dává do toho opravdu všechno. A přitom stačí tak málo. Jedna větší bytovka plná mafie a zpackaná policejní přepadovka. Chvílemi to dokonce vypadá jak videohra, ale nakonec proč ne. Je na co se koukat a to je tady to hlavní.

 • 75%
  0
  0
  19. 7. 2017
  lamps (14232 bodů)

  Ten film rozhodně není dokonalý, bojové choreografie, ač jsou natočeny naprosto úchvatně, začnou být v závěru už trochu okoukané a některé scény jsou přehnané a vykonstruované na nejvyšší míru. Ale přesto nebo právě proto se jedná o troufám si říci nejlepší a nejpoctivější akční nářez, jaký kdy byl natočen (Skála je jen takový slabý odvar). Myslím, že dokonce i Chuck Norris by si tentokrát musel vyndat ruce z kapes, aby to za těch 100 minut všechno zvládl..

 • 85%
  0
  0
  7. 12. 2019
  Pete69 (12087 bodů)

  Akce, jako noha.. Asijská tvorba je vždy zajímavá a když se to uchopí takto, je to skvělé. Sice hektolitry krve, spousta soubojů může chvílemi někomu lézt krkem a ani já nepatřím k těm, kteří se dívají na krváky a kung-fu patlanice. Zde je to ale zasazeno do dobrého příběhu i prostřední. Indonésské zpracování mě hodně bavilo. 85%.

 • 85%
  3
  0
  2. 1. 2017
  JosefTomas (6684 bodů)

  Tento film nastavil akčním filmům dost velkou laťku. Co se týče příběhu, tak jak to u akčních filmů bývá, není hlavní prim, rozhodně ale není typický, tak jak se může zdát. V akci rozhodně musím konstatovat, že se jedná o něco famózního, máte zde přestřelky i pěstní souboje a to opravdu perfektně secvičené. Jen poslední souboj je po pár minutách až moc "Dlouhý" a proto film dostává pár záporných bodů, rozhodně však ale dokáže zaujmout a je jedním z filmů, které si můžete pustit znovu.

 • 85%
  0
  0
  21. 10. 2012
  TARANTlNO (3331 bodů)

  Pětihvězdičková úvodní třicetiminutovka.Srdce žánrového milovníka akčního kung-fu bude bez přestávky rozechvěno na maximum,ale pro náročnějšího diváka,který chce myšlenku a kvalitní scénář půjde o akční snímek (bez ohledu na perfektní bojové scény) ,který se stane sezonní záležitostí.Můj pohled je velmi kladný,protože z tak pragmatického námětu vytěžit tak výbornou a přitom tak nepraktickou (působivou) akční jízdu,bez aspektu jak vypadá můj pohled s otevřenou kamennou tváří musím dát vysoké hodnocení.RAID nepředčil ONG-BAK v technickém boji,ale ve filmovém zpracování střihu a kamery,kde má RAID hodně navrch.Formální vzhled herců (Iko Uwais,Yayan Ruhian) a empická zkušenost Evanse se RAID pohybuje na špičce v akčním žánru a pokud bude mít trvanlivější scénáře může se stát novodobým tvůrcem v akčním ultimátu. Bravo!

 • 80%
  0
  0
  7. 12. 2013
  pantak (3265 bodů)

  Takhle to kdysi rozjížděl Bruce Lee ve své době,hodně povedený akčňák.

 • 85%
  0
  0
  8. 12. 2015
  rkotvald (3152 bodů)

  Twe... čistá akční pecka, jenž kombinuje neuvěřitelnou dynamičnost s dokonale nápaditou choreografií. Žádné zbytečné dějové odbočky, tedy opravdu minimální, ale jen tým policajtů s jasným úkolem, který obnáší vyčistit barák od základů až po nejvyšší patro od gangsterů.

 • 90%
  0
  0
  27. 6. 2015
  hrona (562 bodů)

  Tento film mě katapultoval do kraje devadesátek, jako střelu. Připadal jsem si jako v nějaké počítačové hře, vyčistit patro a tradá do dalšího, až jich bude patnáct a zabiji úhlavního nepřítele objeví se Game Over. Velice surový film, kde se nešetří krve ani zlámaného všeho co se dá a vlastně i nedá na těle zlomit. Vynikající po bojové stránce i střel si tu také divák užije. A teď bych se chtěl zeptat pánů filmařů: ,,Ruku na srdce, určitě to všichni herci a komparzisti přežili?,

 • 60%
  0
  0
  26. 3. 2015
  kurcova-simona (419 bodů)

  Nekompromisní indonéskej nářez. Řek bych, že je dobře, že se film nesere s nějakym příběhem - byl by jedině na škodu. Jde tu totiž jen o tu akci, která je hodně rozmanitá a zábavná. Systém "jdeme věžákem nahoru a kosíme všechno co nám stojí v cestě" je super a jenom trochu škoda, že se scenárista a režisér Gareth Huw Evans nevykašlal na klasická klišé a na to málo příběhu a neudělal čistokrevnou videoherní arkádu, kde co patro, to novej level akce (i když to tak zpočátku na to vypadalo). Pak bych z toho měl naprosto opojnej zážitek a Serbuan Maut by byl jeden z největších (a nejlepších) adrenalinovejch odvazů všech dob. I tak jde ale o luxusní akční snímek (a zejména pro fandy bojových umění). Smekám, co se dá natočit za pouhej milion USD i přesto, že Indonésie bude v jinejch relacích než Hollywood.

 • 90%
  0
  0
  28. 10. 2019
  mikysrba (348 bodů)

  Film, jenž se během těch let stal kultovním počinem. Když se řekne to nejlepší z akčního žánru za 21. století, první se mi vybaví Serbuan Maut. Nikdy bych to do indonéského filmu předtím neřekl, ale je to tak. Američané by si měli vzít z tohoto zpracování příklad. Možná v tom má lví podíl Iko Uwais, jenž mě svým sympatickým vzevřením dokázal o své roli přesvědčit, to samé se ale dá říct i o ostatních, zejména takový "Mad Dog" ztvárněný Yayanem Ruhianem se mi do paměti zařezá na hodně dlouhou dobu. Je až neuvěřitelné, jak může tak jednoduchý námět (barák obsazený grázly) zaujmout, jindy bych to asi vytýkal, ale v tomto případě mě to překvapivě nevadilo. Film sází zejména na kontaktní akci, jasně, přestřelek se zde takdy dočkáte, ale mačety, různé ostré předměty všeho druhu či holé ruce zde mají výsostné postavení. Takovou choreografii jsem nikde jinde nezaznamenal, kamera se snaží být pořád v klidu, tudíž ve výsledku si vychutnáváte dění na obrazovce dvojnásob (narozdíl od většiny západní konkurence, kde se všechno rozklepe a vy z toho nemáte nic). R přístupnost asi nemusím připomínat, nic pro slabé žaludky. Konec také slušně vygradovaný. Nemám ani jednu námitku. Za mě dávám 91 %

 • 80%
  0
  0
  1. 4. 2014
  Bori02 (336 bodů)

  Velice kvalitní akční snímek, který má absolutně úžasnou choreografii soubojů.

75 82 ?
jak hlasovat?
 • InJo 85%
 • Pete69 85%
 • mikysrba 90%
 • Tino 75%
 • cerfik 40%
 • Arthur Logoff 65%
 • radek svadla 75%
 • dav.bal 90%
 • PRINC180 80%
 • Filmokolik 80%
všechna hodnocení (79)

V žebříčcích uživatelů

129. místo z 60 v žebříčku uživatele JosefTomas

„Upřímně jsem nečekal, že z toho vzejde absolutní nářez, který ač na předlouhý souboj na konci, je práce velmi šikovných lidí.”