Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Lucyen
Lucka
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
722
Od nejnovějších
Ducháček to zařídí
(1938)
5. 12. 2022
7.5
Princezna zakletá v čase 2
(2022)
5. 12. 2022
9
Joker
(2019)
14. 11. 2019
8.5
Ženy v běhu
(2019)
14. 11. 2019
8
Predátor: Evoluce
(2018)
14. 11. 2019
4.5
Naprostí cizinci
(2016)
14. 11. 2017
9
Alibi na klíč
(2016)
14. 11. 2017
9
Ghost in the Shell
(2017)
14. 11. 2017
7.5
Into the Badlands
(2015)
13. 7. 2017
7
Angry Birds ve filmu
(2016)
13. 7. 2017
7.5
Toy Story 3: Příběh hraček
(2010)
13. 7. 2017
9
Rambo III
(1988)
29. 7. 2016
7
Rambo II
(1985)
29. 7. 2016
7.5
Rambo: První krev
(1982)
29. 7. 2016
9
Drákula: Neznámá legenda
(2014)
31. 5. 2016
7
Země mrtvých
(2005)
31. 5. 2016
8.5
U Konce světa
(2013)
31. 5. 2016
7.5
Bronson
(2009)
17. 4. 2016
7
Zuřící býk
(1980)
17. 4. 2016
10
Číslo 9
(2009)
17. 4. 2016
7
Kick-Ass
(2010)
17. 4. 2016
9.5
Prokletý ostrov
(2010)
17. 4. 2016
9
Predátor
(1987)
13. 4. 2016
9
Chappie
(2015)
8. 4. 2016
5.5
O kuřatech a lidech
(2015)
8. 4. 2016
7.5
Rapeří z Comptonu
(2015)
8. 4. 2016
7.5
Osm hrozných
(2015)
6. 1. 2016
10
Marťan
(2015)
6. 1. 2016
10
Stále spolu
(2014)
6. 1. 2016
6.5
Co děláme v temnotách
(2014)
4. 10. 2015
7.5
Sousedi
(2014)
12. 9. 2015
5.5
Samotáři
(2000)
26. 7. 2015
7.5
96 hodin
(2008)
26. 7. 2015
7.5
Postřižiny
(1981)
26. 7. 2015
10
Noc na Karlštejně
(1973)
26. 7. 2015
10
Slunce, seno a pár facek
(1989)
26. 7. 2015
6.5
Kolja
(1996)
26. 7. 2015
9.5
Pretty Woman
(1990)
26. 7. 2015
7
Piráti z Karibiku – Prokletí Černé perly
(2003)
26. 7. 2015
8
Zachraňte vojína Ryana
(1998)
26. 7. 2015
9
Načíst další
1
16
17
18
19