Ženy v behu (Slovensko)
Česko Česko
93 minut

Žánry

:
Komedie

Obsah

:
Věra (Zlata Adamovská) prožila s Jindřichem báječný život a je pevně rozhodnutá splnit i jeho poslední přání – zaběhnout maraton!  Emancipovaná a rázná více »« méně

Režie

:
Martin Horský

Scénář

:
Martin Horský

Herci

:
Zlata Adamovská Tereza Kostková Veronika Khek Kubařová Jenovéfa Boková Vladimír Polívka ...
Premiéra: 31. 1. 2019
Distributor: Cinemart
Jste na stránce filmu Ženy v běhu. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Ženy v běhu myslíte! K 8. prosinci 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28234 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Ženy v běhu


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 80%
  1
  0
  22. 11. 2019
  Brenan88 (46226 bodů)

  Po všech těch rádoby komediích v hlavní roli s Polívkovou přišla jedna kterou má smysl opravdu vidět. Ženy v běhu jsou důkazem,že se dá natočit komedie bez trapností a hluchých míst. Snímek se točí kolem žen,ale i tak je pro mne pomyslným králem filmu Ondra Vetchý.

 • 65%
  0
  0
  2. 3. 2020
  Pete69 (22069 bodů)

  NA naše poměry slušná komedie. Dámskou jízdu krásně doplňuje a estrogen boří Ondřej Vetchý, který mě opět nezklamal a film pozvedl o stupínek výše. Není to poblázněná komedie plná nesmyslů, přesto je děj předvídatelný a scénář průměrný. Bez újmy a v poklidu jsem film shlédl a nic zvláštního jsem si z něj neodnesl. Pohodová komedie - 65%.

 • 80%
  1
  0
  20. 10. 2019
  JosefTomas (8770 bodů)

  Scénárista Martin Horský si krom scénáře (které mu celkem jdou, viz Bezva ženská... a Láska je láska) okusil i režijní post a jak dokazuje, zvládá to i tam. Co se dějových linek týče, žádné velké překvapení se nečeká a jeden dějový zvrat sice neodhadnete, ale záhy jistě pochopíte jak vyvrcholí, což ale u komedie lze jen těžko považovat za negativum. Celkově jsou Ženy v běhu příjemnou a oddechovou komedií, které díky finančnímu úspěchu otevírají dveře Martinu Horskému do nevídaných výšin a s netrpělivostí očekávám jeho další počin, bezpochyby v něm něco je.

 • 60%
  1
  0
  31. 10. 2021
  Jana Květoňová (6537 bodů)

  No vidíte, pánové. Mně jako ženě to připadalo hrozně průhledné a naivní jako všechny ty romantické komedie. Podle mě je to pokoukání jen pro ženy a dívky, které dokáží slzet u zamilovaných románků a filmů.
  Humor založený na replikách jako „Jeho Kolík mi otravoval moji Fanynku“, na soutěžení ve skládání slova „HOVNO“ z písmenkové polévky, nebo na neúspěšné snaze Ondřeje Vetchého nasadit kondom na okurku, možná někomu připadá nadmíru vtipný, ale o čem vlastně vypovídá? Žena se musí vdát, vést domácnost a rodit děti. Jinak její život nemá smysl. Jedině vdova se ještě tak nějak omlouvá. Dokonce si musí nechat líbit i sexistické kecy svého muže, který ani nebyl schopen si ji vzít, ačkoliv spolu mají tři syny. A ten čin, který nakonec udělá (čekala jsem, že se bude čekat, až ten snubní prstýnek vyjde ven konečníkem, naštěstí vyšel horem), ten neznamená jeho polepšení. Nikdo se nezmění mávnutím proutku. Je to jen jakési jediné a zároveň poslední vzepětí, ničeho hlubšího tento středostavovský mužíček absolutně není schopen. Humor je záležitostí individuálního vkusu. Každému sedne něco jiného. Mně toto jaksi oslovit nedokázalo. A jaké že bylo to další Jindřichovo přání?!

 • 90%
  5
  0
  16. 2. 2019
  limeta (5039 bodů)

  Konečně svěží česká komedie. Slušné obsazení, příjemné reálie a stravitelný příběh, který je dobrým základem pro spoustu vtipných dialogů. Děj je veskrze předvídatelný, ale film bezezbytku naplňuje komediální žánr. V současné bídě českých komedií je to po hodně dlouhé době milá oddechovka.

 • 80%
  1
  0
  1. 10. 2019
  Chimpanzee21 (3857 bodů)

  Konečně po dlouhé době česká komedie, která za to stojí. Skvělé herecké obsazení a ještě lepší jejich výkon. Upřímně bych chtěl být u natáčení

 • 50%
  0
  0
  21. 10. 2019
  leafroller (2964 bodů)

  Hlavní problém české kinematografie vidím v tom, že drtivá většina filmů vypadá jako televizní seriál. Nudná zápletka, předvídatelné pointy, úzké záběry, nulová hudba, atd. Jasně, že existují výjimky (Pelíšky, Rafťáci, Gympl), ale je jich tak málo, že jsem českou produkci přestal aktivně sledovat. A tento film mě v tom jen utvrzuje. Není vtipný, nemá odkaz, ani inspiraci k přemýšlení. Jen další díl nekonečného seriálu.

 • 80%
  1
  0
  17. 10. 2019
  VasaFlasa (2811 bodů)

  Kdyby se u nás točilo takovýchto komedií více, tak by mi to vůbec nevadilo. Ženám v běhu by se nechalo určitě hodně věcí vyčíst, ale nějak se mi ani nechce, protože tahle hodně jednoduchá česká komedie prostě zafungovala a Ondřej Vetchý mě velmi pobavil.

 • 100%
  5
  2
  2. 2. 2019
  nikol125 (2779 bodů)

  Skvělá komedie! Hlavně mě těší, že vznikla u nás doma v České republice. Obsazení je sympatické, žádného z herců bych nevyměnila. V této komedii je obsažen humor každodenního života, což je na ní asi nejlepší. :) Já jsem byla v kině až druhý promítací den, myslím si, že lidé kteří tam byli ten první, tuto komedii museli hodně chválit, neboť bylo obsazeno do posledního místečka.

 • 60%
  0
  0
  1. 1. 2021
  marie-kolarova (2579 bodů)

  Scénář, který hravě zvládne průměrný software na výrobu romantických scénářů. Počáteční lehký konflikt, zajiskření, slibný rozjezd, něco se zadrhlo a dooobře to dopadne. Pohádka o Pyšné popelce. Relativně vkusné bez křečovitého pitvoření, byť s dost neinvenčním humorem. Nejslabší místa, tam kde se tvůrci pokoušeli základní scénář drobně rozvinout. Vyloženě podprůměrné trapnosti s bobry a řezáním připomínají nejmenovaného prezidenta a jeho humor. Jít na to kina jsou vyhozené peníze, ale třeba na doma, když je to na Netflixu a dá se u toho dělat i něco jiného.

 • 60%
  0
  0
  13. 11. 2019
  stantheman (2398 bodů)

  Celkem slušná komedie v rozhraní české filmové tvorby . Ale...nic svěžího se nekoná , stále zaběhnuté stereotypy , nic nepřekvapí ...i když výkony herců jsou solidní. Tak jak jsem napsal slušná komedie v rozhraní české produkce...Jistě že náš stát je malý a producenti i režiséři jsou omezení množstvím možných , či potenciálních diváků, ale i tak jako by chyběla odvaha natočit něco nekonvenčního , stále se plácáme v osvědčených tématech a postupech....

 • 60%
  0
  0
  27. 11. 2022
  avenis (2091 bodů)

  Od začátku až do konce je to jedno klišé za druhým... třetím... čtvrtým... Scénárista Martin Horský se zřejmě vydal z nápadů po napsání Láska je láska, a teď už pořád jen vyvařuje staré pytlíky čaje. Spojovacím článkem je Ondřej Vetchý, který hraje v každém z jeho čtyř filmů.
  Ženy v běhu jsou esencí ženských naivních tužeb všech generací. Vdát se za super chlapa, mít děti a být šťastná. Kdo by nechtěl? Realita bývá zhusta jiná, ale filmy tohoto typu pak jen nase*ou. Plátno snese všechno. Asi tak.
  (6.9.2020)

 • 100%
  2
  0
  29. 9. 2019
  Reacherjack2016 (1799 bodů)

  Tak tohle je česká komedie. Žádná slátanina, ale pořádná zábava. Film, z kterého padá jedna vtipná scéna za druhou, je úžasně napsán a obsazen. Asi nejvíce chválím Ondřeje Vetchého, který v každý scéně, dokáže pobavit. Všem doporučuji. 100%

 • 80%
  0
  0
  14. 5. 2019
  Wolf77 (987 bodů)

  I když nejsem zrovna příznivcem české kinematografie tak jsem nakonec tento film shlédl a musím říct, že tak dlouho jsem se u českého filmu nebavil a asi doporučím všem kdo se chce dobře pobavit a zasmát. Herecké výkony byly parádní, ale asi nejvíce se mi líbil Ondra Vetchý.
  Z mého pohledu jedna z nejlepších komedií posledních let. je bohužel smutné, že takových filmů vzniká málo. Místo toho zde vznikají filmy, které jsou sice oceňovány odbornou porotou, ale pro diváky je to jen a jen zklamání. Tento film prostě nabízí to co od takového filmu čekáte dobrou zábavu a té Vám nabídne víc než dost.

 • 80%
  0
  0
  14. 11. 2019
  Lucyen (919 bodů)

  Milý a příjemný odpočinkový film po náročném dni. Začátek byl ne úplně obvyklý, ale postavy se chovaly přesně tak, jak se postavy v romantickém filmu chovají a nejpozději od poloviny muselo být všem jasné kdo s kým skončí. Jsem zvědavá, jestli bude pokračování.

 • 95%
  0
  0
  15. 5. 2019
  tedoun (880 bodů)

  upřímně za mě spokojenost veliká, moc se mi tenhle film líbil, atmosféra ve filmu je pohodová a velice příjemná a hlavně ze života. Fakt jedna superní scéna za druhou, děj hezky ubíhá, líbivý hudební doprovod, hlavní hrdinové mají co nabídnout pomocí více dějových linek (takový film mám rád) a každý si tak přijde na své.

 • 90%
  1
  0
  13. 11. 2019
  Vendula86 (652 bodů)

  po dlouhé době zase pěkná česká komedie. Když umřel Jindřich tak se manželka rozhodla splnit mu poslední jeho přání zaběhnout maraton. V první řadě se dcerám její nápad nelíbil, ale nakonec se do toho pustily všechny společně. Našly si trenéra, který je na tuto událost připravil. Poslední přání tímto splnily.

 • 90%
  1
  0
  4. 9. 2019
  baranovakova6 (445 bodů)

  Výborná česká rodinná komedie, která přijde k chuti snad každému. Výborné hlášky, podařené vtipy a skvělé znázornění rodinných scén, které občas zažívá snad každý. Velice mně překvapila role Ondřeje Vetchého. Velká zásluha patří maskérům, kteří z něj dokázali udělat vypelichaného starého otce 3 kluků.

  • vtipné hlášky - bránici roztrhající scény
  • výborné obsazení
  • 80%
   1
   0
   26. 6. 2019
   cirkusačka (388 bodů)

   Filmu jsem se chtěla obloukem vyhnout - neboť v poslední době české komedie moc u mne nezabadovaly...Ale dobře jsem udělala, že jsem na film vyrazila..skutečně vtipný film hlavně pro ženy, u kterého se každá z nás upřímně zasměje, bezvadné herectví a vtipné hlášky

  • 70%
   1
   0
   14. 5. 2020
   Lady Di (369 bodů)

   Nebyla to žádná hitparáda, ale celkem fajn to bylo. Samozřejmě všichni během filmu našli lásku a žili šťastně až na věky. I když možná... Konec totiž zajímavě navnadil na druhý díl. A jelikož jsem od přírody zvědavá, zajímá mě o čem by vůbec druhý díl byl. A to se u české kinematografie nestává, takže gratuluji.

  • 85%
   0
   0
   3. 9. 2019
   jarousek1981 (313 bodů)

   po dlouhé době skvěle povedená česká oddechovka.Opravdu vtipný děj a nemluvě o Zlatě Adamovské je super.Velké překvapení pro mě.Dobře svou roli zahrála. Těším se až budu moc film vidět znovu.Určitě mohu film doporučit.Za mě dávám hodnocení pět hvězdiček.

  • 70%
   0
   0
   14. 5. 2019
   daisyna (279 bodů)

   Pro zeny vyborny film, vyborna sranda

  • 65%
   0
   0
   14. 5. 2019
   taliz (257 bodů)

   Ze zivota, clovek se směje od zacatku do konce, kazdy si v tom najde neco ze sveho zivota. Ceske filmy jsou pro nas proste lidi nejlepší srandou, kterou nikde jinde na svete nevymyslí a nenatoci. Za
   Me hodnotim vtipne, dejovou linku clovek ani nemusi sledovat

  • 75%
   0
   0
   1. 10. 2019
   DominikD. (231 bodů)

   Do krásného prostředí Vyšehradu byl zasazen ladný běh čtyř půvabných představitelek Kovářových (Věra, Marcela, Bára, Kateřina). Příběh filmu je lidský, příjemný a odpočinkový. Přesto ne nudný. Postava Ondřeje Vetchého mi připomínala Jirku Luňáka z Okresního přeboru, postava Martina Hofmanna zase Luďana Říhu z Mostu!. U Vladimíra Polívky podobně jako u jeho sestry Anny platí, že jablko nepadá daleko od stromu.

  • 95%
   0
   0
   3. 9. 2019
   konstantin (140 bodů)

   Jeden z nejvtipnějších a nejlepších filmů, které jsem viděl v poslední době z české produkce. Vtipné hlášky, výborné herecké výkony, zajímavý příběh a bezvadný humor... Pravá česká oddechová komedie se vším všady co k ní patří. Rozhodně se vyplatí si na film zajít

  • 90%
   0
   0
   14. 5. 2019
   Dominika1 (135 bodů)

   Dalo by se říct, že na jednu stranu tenhle film ženy vybízí k sebedůvěře a oslavuje sílu, která může vzniknout, když se ženy spojí. Na druhou stranu ale ženy zobrazuje jako jednoduché živočichy, kteří mají v životě jeden jediný cíl - najít si chlapa
   a všemi možnými prostředky ho přinutit, aby jim nasadil prsten. Nejsem si jistá, jestli tím chtěl Martin poukázat na tohle smutné nastavení společnosti nebo má za to, že to takhle prostě na světě chodí. Každopádně se mu nějak podařilo najít v tom rovnováhu a nastavit příjemně bojovnou atmosféru, která diváky skoro až vybízela k tomu, aby se zvedli a začali běhat. Zkrátka, holky mě moc bavily a Ondra blbce taky zahrál dobře. Příště půjdu zas.

  • 80%
   2
   0
   4. 5. 2019
   Georgino (109 bodů)

   Tenhle film mě vůbec nelákal, protože jsem se bál, že je to další stupidní romantická komedie, s kterými se v posledních letech roztrhl pytel. Moji rodiče ale chtěly film vidět a tak mě přemluvily, abych šel s nimi do kina. A musím říct, že jsem byl opravdu mile překvapen, jak skvělou komedií Ženy v běhu jsou. Od začátku do konce jsem se skvěle bavil a obdivoval režisérův cit pro komediální timing a skvělé vedení herců. Tu obrovskou návštěvnost si Ženy v běhu stoprocentně zaslouží, protože tady vznikla další česká komediální klasika, která se jen tak neomrzí.

  • 100%
   0
   0
   14. 5. 2019
   sarousek (49 bodů)

   Naprosto skvělá komedie. Smála jsem se tak až mi tekly slzy. Více takových filmů!

  • 90%
   0
   0
   1. 10. 2019
   pavel-hnilicka (40 bodů)

   Nejlepší česká komedie posledních let. Divácká a přesto neuráží divákovu inteligenci. Důkaz toho, že se v Česku dá natočit vkusná romantická komedie. Horský jako režijní debutant překvapil a vtipy mají přesný timing a nepůsobí lacině. Nedivím se takovému diváckému ohlasu. Hranice milion diváků překročena zaslouženě.

  • 65%
   0
   0
   1. 10. 2019
   Quokka (37 bodů)

   V poslední době jsem si oblíbil nové české komedie. Docela jsem se těšil a očekával jsem další pěkný snímek. Bohužel přišlo rychlé vystřízlivění. Až moc předvídatelný děj, umělý a "tuhý" scénář, kdy mi přišlo, že by osoby mezi sebou opravdu takhle nemluvili a další drobnosti, který film pomalu sráží k zemi.

  1 2 dalsi posledni

  Hodnocení a recenze Ženy v běhu

  78 67 ?
  jak hlasovat?
  • nikola-voznikova 50%
  • avenis 60%
  • aquiver 65%
  • veru9898 65%
  • HanO 85%
  • dominik11 60%
  • Honza 13 85%
  • Crreed 80%
  • Psychotronix 75%
  • junak 75%
  všechna hodnocení (191)

  V žebříčcích uživatelů