Česká republika Česká republika
93 minut

Žánry

:
Komedie

Obsah

:
Věra (Zlata Adamovská) prožila s Jindřichem báječný život a je pevně rozhodnutá splnit i jeho poslední přání – zaběhnout maraton!  Emancipovaná a rázná více »« méně

Režie

:
Martin Horský

Scénář

:
Martin Horský

Herci

:
Zlata Adamovská Vladimír Polívka Ondřej Vetchý Tereza Kostková Veronika Khek Kubařová ...
Premiéra: 31. 1. 2019
Distributor: Cinemart

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 90%
  3
  0
  16. 2. 2019
  limeta (4108 bodů)

  Konečně svěží česká komedie. Slušné obsazení, příjemné reálie a stravitelný příběh, který je dobrým základem pro spoustu vtipných dialogů. Děj je veskrze předvídatelný, ale film bezezbytku naplňuje komediální žánr. V současné bídě českých komedií je to po hodně dlouhé době milá oddechovka.

 • 100%
  4
  2
  2. 2. 2019
  nikol125 (2725 bodů)

  Skvělá komedie! Hlavně mě těší, že vznikla u nás doma v České republice. Obsazení je sympatické, žádného z herců bych nevyměnila. V této komedii je obsažen humor každodenního života, což je na ní asi nejlepší. :) Já jsem byla v kině až druhý promítací den, myslím si, že lidé kteří tam byli ten první, tuto komedii museli hodně chválit, neboť bylo obsazeno do posledního místečka.

 • 95%
  0
  0
  15. 5. 2019
  tedoun (795 bodů)

  upřímně za mě spokojenost veliká, moc se mi tenhle film líbil, atmosféra ve filmu je pohodová a velice příjemná a hlavně ze života. Fakt jedna superní scéna za druhou, děj hezky ubíhá, líbivý hudební doprovod, hlavní hrdinové mají co nabídnout pomocí více dějových linek (takový film mám rád) a každý si tak přijde na své.

 • 80%
  0
  0
  14. 5. 2019
  Wolf77 (512 bodů)

  I když nejsem zrovna příznivcem české kinematografie tak jsem nakonec tento film shlédl a musím říct, že tak dlouho jsem se u českého filmu nebavil a asi doporučím všem kdo se chce dobře pobavit a zasmát. Herecké výkony byly parádní, ale asi nejvíce se mi líbil Ondra Vetchý.
  Z mého pohledu jedna z nejlepších komedií posledních let. je bohužel smutné, že takových filmů vzniká málo. Místo toho zde vznikají filmy, které jsou sice oceňovány odbornou porotou, ale pro diváky je to jen a jen zklamání. Tento film prostě nabízí to co od takového filmu čekáte dobrou zábavu a té Vám nabídne víc než dost.

 • 90%
  0
  0
  4. 9. 2019
  baranovakova6 (432 bodů)

  Výborná česká rodinná komedie, která přijde k chuti snad každému. Výborné hlášky, podařené vtipy a skvělé znázornění rodinných scén, které občas zažívá snad každý. Velice mně překvapila role Ondřeje Vetchého. Velká zásluha patří maskérům, kteří z něj dokázali udělat vypelichaného starého otce 3 kluků.

  • vtipné hlášky - bránici roztrhající scény
  • výborné obsazení
  • 85%
   0
   0
   3. 9. 2019
   jarousek1981 (300 bodů)

   po dlouhé době skvěle povedená česká oddechovka.Opravdu vtipný děj a nemluvě o Zlatě Adamovské je super.Velké překvapení pro mě.Dobře svou roli zahrála. Těším se až budu moc film vidět znovu.Určitě mohu film doporučit.Za mě dávám hodnocení pět hvězdiček.

  • 80%
   0
   0
   26. 6. 2019
   cirkusačka (287 bodů)

   Filmu jsem se chtěla obloukem vyhnout - neboť v poslední době české komedie moc u mne nezabadovaly...Ale dobře jsem udělala, že jsem na film vyrazila..skutečně vtipný film hlavně pro ženy, u kterého se každá z nás upřímně zasměje, bezvadné herectví a vtipné hlášky

  • 70%
   0
   0
   14. 5. 2019
   daisyna (261 bodů)

   Pro zeny vyborny film, vyborna sranda

  • 65%
   0
   0
   14. 5. 2019
   taliz (239 bodů)

   Ze zivota, clovek se směje od zacatku do konce, kazdy si v tom najde neco ze sveho zivota. Ceske filmy jsou pro nas proste lidi nejlepší srandou, kterou nikde jinde na svete nevymyslí a nenatoci. Za
   Me hodnotim vtipne, dejovou linku clovek ani nemusi sledovat

  • 95%
   0
   0
   3. 9. 2019
   konstantin (121 bodů)

   Jeden z nejvtipnějších a nejlepších filmů, které jsem viděl v poslední době z české produkce. Vtipné hlášky, výborné herecké výkony, zajímavý příběh a bezvadný humor... Pravá česká oddechová komedie se vším všady co k ní patří. Rozhodně se vyplatí si na film zajít

  • 80%
   1
   0
   4. 5. 2019
   Georgino (87 bodů)

   Tenhle film mě vůbec nelákal, protože jsem se bál, že je to další stupidní romantická komedie, s kterými se v posledních letech roztrhl pytel. Moji rodiče ale chtěly film vidět a tak mě přemluvily, abych šel s nimi do kina. A musím říct, že jsem byl opravdu mile překvapen, jak skvělou komedií Ženy v běhu jsou. Od začátku do konce jsem se skvěle bavil a obdivoval režisérův cit pro komediální timing a skvělé vedení herců. Tu obrovskou návštěvnost si Ženy v běhu stoprocentně zaslouží, protože tady vznikla další česká komediální klasika, která se jen tak neomrzí.

  • 100%
   0
   0
   14. 5. 2019
   sarousek (48 bodů)

   Naprosto skvělá komedie. Smála jsem se tak až mi tekly slzy. Více takových filmů!

  • 90%
   0
   0
   14. 5. 2019
   Dominika1 (36 bodů)

   Dalo by se říct, že na jednu stranu tenhle film ženy vybízí k sebedůvěře a oslavuje sílu, která může vzniknout, když se ženy spojí. Na druhou stranu ale ženy zobrazuje jako jednoduché živočichy, kteří mají v životě jeden jediný cíl - najít si chlapa
   a všemi možnými prostředky ho přinutit, aby jim nasadil prsten. Nejsem si jistá, jestli tím chtěl Martin poukázat na tohle smutné nastavení společnosti nebo má za to, že to takhle prostě na světě chodí. Každopádně se mu nějak podařilo najít v tom rovnováhu a nastavit příjemně bojovnou atmosféru, která diváky skoro až vybízela k tomu, aby se zvedli a začali běhat. Zkrátka, holky mě moc bavily a Ondra blbce taky zahrál dobře. Příště půjdu zas.

  • 95%
   2
   1
   1. 2. 2019
   libor-ondrus (24 bodů)

   Na film Ženy v běhu jsem šel s tím, že půjde o další lehkou komedii od tvůrců filmu Báječná ženská na krku, který se mi moc líbil. Každý ve filmu při jeho sledování hledá své, mně vůbec nevadila průhlednost, s jakou se dalo očekávat kdo a s kým skončí v páru. Nalezené štěstí jednotlivých párů jsem každému z nich přál, tak jako ho přeji i v běžném životě. A pokud si pustíte více do hlavy myšlenku, že se vše točí kolem splnění posledního přání milované osoby, která vás opustila, citlivějším povahám mohou zvlhnout i oči. Viděl jsem film v první promítací den, kino bylo zaplněné cca na 60% a v průběhu promítání se diváci (a hlavně divačky) mnohokrát upřímně zasmáli. Velkým plusem je, že jde o český humor a o česky mluvený film. Rovněž herecké obsazení považuji za zdařilé a sympatické. Za mě určitě doporučuji shlédnutí filmu, pokud si chcete zlepšit náladu. V horším případě, tento film vám určitě nepokazí náladu stávající.

  • 100%
   2
   0
   12. 2. 2019
   Ivan Sch (8 bodů)

   Předvídatelný až primitivní děj, díky němuž člověk nemusí pozorně sledovat paralelní dějové linky a právě o to se více může soustředit a plně si užívat fantastické (dvojsmyslné) dialogy s úžasnými mimickými projevy všech herců, hlavně Ondřeje Vetchého! Pochybuji, že se najde někdo, kdo tam nenajde špetku čehosi ze svého vlastního života a o to více si lidé film užívají, když se v něm "vidí". Jestli nějaký film může ohrozit "komedii století" (S tebou mě baví svět), tak jsou to právě a jedině Ženy v běhu! Děti jsou vždy "kořením" každé komedie a zde opravdu nemají chybu!. Prostě kdo neviděl tento film, ten jako by nebyl... ;-)

  • 55%
   1
   1
   5. 3. 2019
   McWilli (4 bodů)

   Naštěstí tam byl Vetchý (a vedle sedící manželka ), jinak jsem šel po 30ti
   minutách domů

  76 67 ?
  jak hlasovat?
  • Reacherjack2016 95%
  • baranovakova6 90%
  • konstantin 95%
  • jarousek1981 85%
  • Veruk 75%
  • kaja0309 55%
  • Jack458 75%
  • Jaryner 80%
  • Katuše 75%
  • cirkusačka 80%
  všechna hodnocení (67)

  V žebříčcích uživatelů

  Sdílet tuto stránku:

  Partneři: