Česká republika Česká republika
130 minut

Žánry

:
Fantasy, Pohádka

Obsah

:
Pokračování úspěšné fantasy pohádky zahraničního střihu se tentokrát zaměřuje na mladou alchymistku Amélii, která získává mocnou schopnost ovlivnit plynutí více »« méně

Režie

:
Petr Kubík

Scénář

:
Petr Kubík Lukáš Daniel Pařík

Herci

:
Eliška Křenková Natalia Germani Marek Lambora Simona Zmrzlá Vojtěch Kotek ...
Premiéra: 17. 11. 2022
Distributor: Bohemia MP
Jste na stránce filmu Princezna zakletá v čase 2. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Princezna zakletá v čase 2 myslíte! K 29. listopadu 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28225 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Princezna zakletá v čase 2


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 90%
  0
  0
  12. 11. 2022
  gumoch (292 bodů)

  Vyspělejší, promyšlenější než první díl. Bohužel je znát spěch, ve kterém tvůrci pracovali. V některých místech neseděly postsynchrony, někde mi vadily "odfláklé" efekty (oproti zbytku filmu, jinak jsou stále nad průměrem). Každopádně velmi příjemný film, sympatický rodící se svět, kterým se nechám rád dál překvapovat. Možná by nebylo od věci stáhnout stopáž o 10-15 minut pro ještě svižnější spád. Ten oproti jedničce dvojka bezesporu má a nešetří akcí už od začátku.
  Přerůstá nám to z pohádky do čistého fantasy, jen jsme teď někde mezi - pro malé děti to už úplně není, pro dospělé to bude nejspíš pořád dost přímočaré. Cítím z toho potenciál, vývoj je taky zřetelný, pokud se dočkáme pokračování, budu se na něj těšit.

  • herecké obsazení, kamera, hudba
  • délka

Hodnocení a recenze Princezna zakletá v čase 2

75 68 ?
jak hlasovat?
 • aquiver 60%
 • gumoch 90%
všechna hodnocení (2)