Petka88
Komentáře

1 2 dalsi posledni
 • 70%
  0
  0
  1. 12. 2016

  Film nebyl rozhodně špatný, ale mám takový pocit, že se z něho dalo vytřískat mnohem víc! Tím ale veškerá má kritika končí, protože sem milovník filmů podle skutečných událostí, takže i přes pomalejší tempo sem seděla přikovaná k sedačce a sledovala, jak to vlastně dopadne. Tom jako vždy skvělý a Aaron mu skvěle sekundoval.

 • 80%
  0
  0
  1. 12. 2016

  Na české poměry velmi kvalitní film, a to rozhodně nejsem fanoušek české kinematografie. Zatím se mi z těch novějších líbil jen Martin a Venuše, a Něžné vlny! Film je perfektní oddechovka, s výborným obsazením a podle mě kvalitním humorem, alespoň já se bavila :) Lístek sem dostala jako dárek k narozeninám, sama bych na něj určitě nešla, takže o to víc sem byla překvapena, že se mi vážně líbil :)

 • 75%
  1
  0
  1. 12. 2016

  Příjemná oddechovka, jak už to u komedií většinou bývá. Perfektní obsazení! Takže film sem musela vidět aniž bych dopředu věděla o čem vlastně vůbec je :D Nejsem žena na mateřské dovolené, takže nemůžu soudit, jak to chodí, ale řekla bych, že to vypadá tak nějak jako zde :D Jeden z filmů, který se dá pustit znovu.

 • 90%
  0
  0
  20. 8. 2016

  K tomuhle filmu lze říci jen toto:
  Inspirováno skutečnou událostí? Už jen to je zárukou kvality..
  Skvělý obsazení? Ještě lepší, Leo je bůh, to víme všichni, ale Tom Hardy mu solidně šlape na paty a Domhnalla Gleesona znám spíš z romantických filmů, ale tahle role mu celkem sedla, je to pán herec!
  Kamera - vynikající! Krajina - skvostná! Děj - napínavý!

 • 90%
  0
  0
  20. 8. 2016

  Mně se líbila jak jednička, tak i dvojka, takže už teď se těším na pokračování :) Je fakt, že teď už člověk čeká nějakou tu kulišárnu, protože v jedničce si nikdo nebyl ničím jistý, ale děj byl kvalitní. Navíc ty jejich triky můžu sledovat pořád dokola- perfektní! Jako plus beru obsazení Redcliffa a hlavně Lizzy Caplan!

 • 85%
  0
  0
  20. 8. 2016

  Pro mě šlo o první vážné seznámení se Star Trekem, do té doby jsem byla touto sérií nepolíbená. Za sebe můžu říci jediný, mně se to vážně líbilo. Oproti jedničce, kterou jsem hned na to zkoukla, je tenhle díl mnohem lepší. Pod Star Trekem sem si do tý doby představila jen vesmírnou loď a mimozemšťany, ale teď už vim, že sem se pletla. Film je napěchovanej skvělým humorem, akcí, hercema.. Jediný, co mi trošku vadilo, že to bylo fakt trošku moc rychlý a zběsilý, kolikrát jsem měla problém poznat, kdo se s kým mlátí. :D

 • 70%
  0
  0
  10. 8. 2016

  Teda, asi už nikdy neudělám takovou blbost, abych si přečetla knížku před filmem.. Teď už ani nemůžu objektivně hodnotit, z příběhu vypadl bratr Gerdy, z Henrika udělali gaye, pobyt na klinice byl asi na dvě minuty filmu, zmizela minulost - tudíž jak se Gerda a Einar seznámili, no nehodnotí se mi to vůbec dobře.. Film úplně špatnej není, pořád je tu celkem zajímavý téma, který není běžně zfilmovaný. Navíc Eddie to hraje perfektně, po Hawkingovi další pecka! Plus rozhodně za nádhernou Alicii, kterou mám čim dál radši, která stojí po boku manžela ať se děje co se děje..

 • 80%
  0
  0
  10. 8. 2016

  Miluju filmy podle skutečných událostí, povětšinou je to záruka kvality. Když jsem si film pouštěla, netušila jsem, o jaký "božský stvoření" se tu skutečně jedná. Obě představitelky ze začátku vypadají, jako dvě neškodné školačky, které si našly jedna druhou - perfektní, Pauline vypadala, že nějakou kamarádku potřebuje. Na druhou stranu, jak čas plyne, děvčata se stanou až nebezpečně závislá jedna na druhé až se uchýlí k čemu se uchýlí. Ještě, že jí otec dal k vánocům deníček, kdo ví, jestli by je bez něj vůbec chytli.. Rozhodně dávám plus za obsazení hlavní dvojice, role vypadaj jako by jim je ušili na míru! A že šel z Pauline vážně strach...

 • 95%
  0
  0
  10. 8. 2016

  Opravdu nádherný počin, troufnu si říct, že je to nejspíš nejlepší animák poslední doby. Většina animáků jsou perfektní filmy, ale Zootopia mě překvapila nejen skvostnou animací, propracovaností jednotlivých postav, nebo samotného Zootropolisu.. Ale především tím krásným poselstvím. Tzv. nedávej na první pohled - rasismus, předsudky, šikana, jdi si za svým cílem - nevzdávej se. Pouto ústřední dvojice je pak dílem dovršení :) Ovšem scénka s lenochodem - TOP!!!

 • 85%
  0
  0
  9. 6. 2016
  V hlavě (2015)

  Neskutečnej animák! Je zajímavý vidět film, kde někomu vidíte do hlavy. Kdo ví, třeba to tak vážně funguje :P Top scéna je tzv. domlouvání rodičů dcerce :D kde se podíváme do hlavy i rodičům. Jinak Smutek sem myslela, že snad zabiju, ale bez ní by to byla nejspíš nuda :)

 • 85%
  0
  0
  9. 6. 2016

  Měla jsem to štěstí a film viděla v kině, sice ne ve 3D, ale i tak to byl perfektní zážitek. No, co se dá říct ke Knize džunglí - klasika! Možná spíše film pro děti, ale já i jako adolescent jsem ho řádně obrečela :D Prostě nesnáším loučení... Bohužel jsem chytla dabing, ale nakonec jsem byla spokojená, protože Vašut byl skvělej!!

 • 70%
  0
  0
  9. 6. 2016

  Nijak převratný film, ale o to občas ani tak nejde. Je to takový ten klasický americký film, u kterého si odpočinete. Nechybí v něm humor Rebel Wilson, kterou já prostě zbožňuju! A ona mě opět nezklamala. Celkově je obsazení naprosto perfektní. Děj je nenásilný a sympatický, jestli se to tak dá říci.

 • 95%
  0
  0
  28. 4. 2016
  Ant-Man (2015)

  Já ty komiksáky vyloženě žeru! Ant-man se u mě na žebříčku oblíbenosti usadil hned za Thora! Nikdy by mě nenapadlo, že v roli hrdiny uvidim zrovna Paula Rudda, o to víc mě film mile překvapil :) Děj napínavej, o vtípky taky není nouze a na Evangeline Lilly bych se vydržela koukat klidně celej den :P

 • 90%
  0
  0
  28. 4. 2016
  Kolonie (2015)

  Tenhle snímek rozhodně nebude pro každého, atmosféra je těžce depresivní, chvílemi až skličující. Některé scény sou lehce předvídatelné, ale filmu to na zajímavosti rozhodně neubírá. Filmy podle skutečných událostí jsou lákadlem už sami o sobě a na tenhle jsem se těšila celej měsíc! A rozhodně mě nezklamal, navíc výkony herců sou perfektní :)

 • 80%
  0
  0
  28. 4. 2016
  Carol (2015)

  Cate Blanchett nikdy nepatřila k mým favoritkám, ale řekla bych, že tahle role jí vyloženě sedla a neumim si v ní představit někoho jinýho! Zahraný perfektně od obou protagonistek, Rooney sem si oblíbila už ve filmu Muži, kteří nenávidí ženy. Děj trochu pochmurný, ale doba byla bohužel zlá..

 • 90%
  0
  0
  18. 4. 2016

  Já mám prostě pro válečný filmy slabost! Určitě je to tim, že sem tu dobu nezažila, pak bych mluvila jinak, ale to jinak nejde, člověk se dozví něco, co nevěděl nebo co se jenom domníval.. Navíc Spielberg s Hanksem odvedli perfektní práci!

 • 80%
  1
  0
  18. 4. 2016

  Musim říct, že dvojka byla poměrně slabší, ale trojka nám to rozhodně vynahradila. O zvraty tu není nouze a akce běží až do poslední minuty. Jinak postava Milese Tellera mi začíná lézt solidně na nervy! :D Na druhou stranu sem ráda, že se umoudřil bratr, protože těch záporáků už tam bylo nějak moc :)

 • 80%
  0
  0
  18. 4. 2016
  Špión (2015)

  Je to taková "blbost", ale vzhledem k tomu, že žánrově se jedná o komedii, tak svůj účel splnila :) Navíc Melisse ta role sedne jak .... na hrnec! :)

 • 85%
  0
  0
  7. 1. 2016

  Zběsilá jízda, více než výstižnej název! Tenhle film tak odsejpá, že po jeho skončení máte pocit, že si ho musíte pustit zas. Jinak Charlize je tu pěknej bad ass :)

 • 95%
  0
  0
  7. 1. 2016

  Nikdy sem Cruise nemusela, ale tenhle film tak odsejpal, že mi ani nestačil vadit :) Ze začátku mě film nelákal, ale sem ráda, že sem na něj později mrkla. Příběh mě vtáhnul a ani neustálé opakování děje mě neotravovalo, naopak dodalo filmu skvělou atmosféru. A Emily je tu sexy jako blázen :D

 • 85%
  0
  0
  7. 1. 2016
  Chappie (2015)

  Chappieho si musí každý zamilovat! Sci-fi jak má být..a troška humoru a dojemných chvilek k tomu.

 • 80%
  0
  0
  17. 10. 2015

  Netušila sem, že je Blake Lively taková herečka, film mě hodně bavil, stejně tak ona.. Nenásilnej romantickej film, na kterej kouknu klidně znova..

 • 80%
  0
  0
  17. 10. 2015
  Bojovník (2015)

  Jake utáhne jakejkoliv film, jinak tomu nebylo ani v Bojovníkovi..drama, který člověka prostě vtáhne do děje :)

 • 75%
  0
  0
  17. 10. 2015
  Everest (2015)

  atmosféra luxusně natočená, jako bych tam byla s nima..

 • 95%
  0
  0
  27. 2. 2015

  Tak tyhle somálce byste vážně potkat nechtěli :D Parádní film!

 • 90%
  0
  0
  27. 2. 2015

  miluju filmy podle skutečnosti, miluju válečný prostředí a ze všeho nejvíc miluju Bradleyho.. Takže ve výsledku, sem s filmem více než spokojená :)

 • 90%
  0
  0
  27. 2. 2015
  Focus (2015)

  nikdy sem neměla Willa radši, tahle role mu fakt sedla :) film byl pro někoho možná předvídatelnej, ale mě třeba spoustou věcí překvapil :)

 • 75%
  0
  0
  27. 2. 2015

  je vidět, že každej chlap od toho filmu čekal nálož sexu...viz hodnocení

 • 85%
  0
  0
  20. 2. 2015

  Miluju válečný filmy, takže bylo předem rozhodnutý, že film musim vidět v kině..a rozhodně mě nezklamal, Brad Pitt výborný, Logan roztomilý jako vždy, příběh možná lehce ohraný, ale to nic nemění na tom, že se mi vážně líbil :)

 • 85%
  0
  0
  20. 2. 2015
  Slídil (2014)

  Zajímavej film, spíše než thriller to byl takovej ponurej psychologickej film, kde se Jake vyloženě vžil do role a zahrál ho až neskutečně věrně!

1 2 dalsi posledni

OMůj oblíbený uživatel

0 ×

Poslední aktivita