How to Be Single (USA)
USA USA
110 minut

Žánry

:
Komedie, Romantický
Motto: Párty začíná

Obsah

:
Existuje správný a špatný způsob, jak být nezadaný, ale… je tu také Alice. A Robin. Lucy. Meg. Tom. David. New York je plný osamělých srdcí hledajících více »« méně

Režie

:
Christian Ditter

Scénář

:
Abby Kohn Marc Silverstein Dana Fox Liz Tuccillo

Herci

:
Dakota Johnson Rebel Wilson Leslie Mann Damon Wayans Jr. Anders Holm ...
Premiéra: 5. 5. 2016
Distributor: Freeman Entertainment CZ
Přístupnost: MP-12

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 30%
  3
  0
  30. 10. 2017
  SNCIS (6505 bodů)

  "Podstatou single období je si to užít. Protože během týdne nebo života o samotě, se vám třeba dostane jenom jedné chvíle. Jediná chvíle, kdy nejste svázáni žádným vztahem. Jeden moment, kdy stojíte na svých vlastních nohách. Opravdu single." Pár vtípků tam bylo, avšak spíše to působí depresivně. Je to maximálně na 2 hvězdy slečno Steelová. - 30%.

 • 50%
  0
  0
  30. 7. 2016
  limeta (3830 bodů)

  Nepobavil, nenadchnul, nezaujal.

 • 75%
  2
  0
  4. 5. 2016
  evismaior (3713 bodů)

  Nechť nikdy nezhyne pomyslný kinoboxácký pes aneb díky za včerejší pozvání do kina na film, na který jsem šla v dost rozpolcené náladě přístupná poddat se prakticky čemukoli, co na mě vybafne z plátna. On ten film vlastně vůbec není nějak převratný či snad umělecky hodnotný (což od něj ale ani nikdo nečekal). Jenže o to víc pak pod vším tím nánosem občas dost vtipných, většinou stokrát viděných a dost často snad až záměrně klišovitých hlášek a situačního řehnění zapůsobí občasné záblesky skutečného života (ztráta manželky a matky, touha po dítěti) a překvapivě dostatečně oboustranný vhled do života singles. Pravda, z toho života je tu ztvárněno jen pár rovin (konkrétně tedy večírky, nezávazný sex a řešení občasných vztahů) a až na pár výjimek tvořících jen kulisu příběhu tu chybí dost věcí, které rovněž světem singles vládnou - touha po uplatnění v práci, budování kariéry anebo v případě introvertních lidí (ano, i těch je hodně, zjevně ale ne v New Yorku) prostě i ten obyčejný uzavřený domácí život. Přesto jsem se ale celou dobu nedokázala zbavit otázek, zda je to tak fajn, když už člověk není single, jestli ale všechny ty závazky plynoucí ze zaháčkovaného života nezpůsobují přesně to, k čemu dospěje i celý příběh - že člověk někde v průběhu ztratí sám sebe a nenajde si čas ani na ten občasný pomyslný osvobozující okamžik, kdy by se spatřil takový, jaký pod všemi těmi životními nánosy opravdu je.

 • 35%
  0
  0
  5. 5. 2016
  stantheman (2288 bodů)

  Bylo to zadarmo, ale ztracený čas. Úroveň této zábavy mě nikdy nepřitahovala a vždy byla pro mne spíše trapná nežli zábavná. V Usa / kde jsem pár let pobýval/ baví v tohohle typu komediích místní obyvatelstvo nejvíce prdění. Tady jsme k tomu ještě nedošli...stačí že se stále opakujou vtipy o ku.dě a ptákovi, v různých obvměnách.
  Nic nemá proti šťavnatému a dobře míněnému vtipu...ale zde jsme se nalezli blízko dna filmové zábavy...nu což......

 • 70%
  0
  0
  4. 5. 2016
  Fxxx (1134 bodů)

  Já jsem se bavila. Nejvíce si mi na tomto filmu líbí, že je ze života.

 • 70%
  0
  0
  31. 5. 2016
  davsuch (976 bodů)

  Docela povedený film o ženách pro ženy. Je to o vztazích a o tom co znamená být single a všechny témata okolo toho. Je to příjemný film, který dává hodně témat k diskuzi. Má moderní prvky vložené grafiky do obrazu.

  • režie, provedení
  • nepředvídatelný konec
  • normální herecké výkony, což je škoda
 • 70%
  0
  0
  29. 7. 2016
  Lukreczia (774 bodů)

  Občas je to tedy dost "pipkovský", a to především v první půlce. Ale celkové vyznění filmu je dobré, jako obvykle film táhne skvělá Dakota. :) "Možná, že jsme všechno udělali špatně. Možná jsme se jen soustředili na špatný věci. A teď už je pozdě." ...."Víš, když jsme spolu, připadám si jako já ale lepší já. A přesně o to jde." ...."Když se rozhodnu, že chci kluka, tak si aspoň vyberu někoho, komu se líbím taková, jaká jsem, protože sama sebe dobře znám."

 • 55%
  0
  0
  19. 3. 2017
  Sheemas (734 bodů)

  Odpočinková komedie s občas poměrně zábavnou Rebel Wilson a snesitelnou Dakotu Johnson ve filmu o tom, jak být být single v New Yorku. Celý film je vlastně nekončící párty, alkohol a flirt na jednu, možná dvě noci, sem tam příběh zahraje na vážnější notu, ať už u otázky dítěte, či ztráty manželky, ale nic vážnějšího s přesahem v tom nehledejte. Prostě průměrný film, který zachraňuje těhotná ženská, mimino a budoucí otec.

 • 75%
  0
  0
  3. 6. 2016
  Květka (689 bodů)

  Hlavní role v podání Dakoty Johnson mě příliš nenadchla. Vůbec mi do té role nesedla. Zato Rebel Wilson byla absolutně skvělá a některé její hlášky jsou nezapomenutelné. Film byl průměrný, nicméně ráda bych se na něj podávala znovu.

  • Rebel Wilson
  • Dakota Johnson
 • 35%
  0
  0
  31. 7. 2016
  minimoj (577 bodů)

  klasický americký film. Většina filmu se mi nezdála vtipná a nebo americký humor nechápu. Určitě jsou i lepší filmy pár humorných situací film nezachrání. Nejsem single tak možná nechápu situaci takových lidí, nicméně mne film neoslovil a vícekrát bych na něj nešla

 • 60%
  0
  0
  11. 5. 2016
  perfekta (545 bodů)

  Film jsem viděla, je to příjemné a milé shlédnutí. Ze života, odpočinkový. Úroveň průměrná, hledání vztahů osamělé mládeže. Komedie plná hledání nových vztahů. Žít a užít, to je heslo. Možná se i někdy získá něco navíc. Vhodné pro toho, kdo se chce pouze pobavit a nazáleží mu na úrovni filmu.

 • 80%
  0
  0
  24. 7. 2016
  Kamil3 (508 bodů)

  Jsem v šoku ,že to má jenom 69 procent -aktuálně-,čekal jsem více.Dlouho jsem se zdráhal na to podívat ,i když Rebel Wilson mám rád .A hle je to lepší ,než jsem čekal .Je to vtipný a dobře se na to kouká a celý film jsem se nenudil .No a hudba též ladí výborně k filmu .Sice film asi neřekne nic nového nebo nečekaného ale příjemné odpoledne sním strávíte ..Takže spokojenost 80 procent..

 • 75%
  0
  0
  4. 5. 2016
  marvan (501 bodů)

  Dakota Johnson se mi líbila, roztomilá, Rebel Wilson jsem viděla asi poprvé, ale dobré, příjemný film na rozptýlení.

 • 70%
  0
  0
  29. 5. 2016
  patrick-sarin (438 bodů)

  Tahle romantika je lehce netradiční, takže nečekejte srdcervoucí scény na letišti a přeslazení vyznání lásky. Je to o dnešní generaci, o vztazích, o sexu, ale hlavně o hledání sama sebe. Sice film asi neřekne nic nového nebo nečekaného, ale příjemné odpoledne s ním strávíte.

 • 95%
  1
  0
  9. 6. 2016
  baranovakova6 (388 bodů)

  Velice se mi líbilo, jak tento film bourá všechny předsudky o tom, co je být single. I v dnešní společnosti máme potřebu s někým být a když člověk s nikým není, tak je vlastně divný a jakoby postižený, ale právě naopak být single je obohacující. Podle mě si člověk uvědomí co chce, čím je a bude vědět za čím se v životě hnát, ale další faktor je, že si na to každý musí přijít sám a v hlavě se to musí hezky uzrát. Což tady v tomto filmu je krásně ztvárněno, naprosto s tím souhlasím. Jo a mimo jiné si užijete kopu zábavy, velice tento film doporučuji.

  • zábavný a zároveň poučný
  • příběh má úžasnou myšlenku
  • 100%
   0
   0
   12. 6. 2016
   mausis (369 bodů)

   Lidi, tohle je především sranda! Jasně že i romantika, trochu slziček, přemýšlení nad vztahy a podobně, ale je to film pro pobavení a u mně se mu to podařilo. Navíc miluju New York, záběry jsou takové jaké mám ráda, herci jsou báječní a líbí se mi, že celý děj není úplně předvídatelný (včetně závěru). Když už si myslíte: "njn, klasika", tak ono se to vyvrbí jinak. Pohled na single v různých rovinách, ať už jimi chtějí být, nebo ne. Mělo to šťávu a spád, a prostě se mi to líbilo. Nehledejte pořád něco, co v tom nemá být. Bavte se!

   • scénář
   • režie
   • herecké obsazení
   • 60%
    0
    0
    17. 5. 2016
    TerkaCZ (334 bodů)

    Super film na odreagování. Místy jsem se i nasmála. Myslím, že i herci byli vybraní skvěle. Někde to bylo možná trochu přehnané, ale jinak je to určitě ze života. Pro mou generaci ideální film (ne, že bych si z chování určitých postav měla brát příklad :D)

   • 70%
    0
    0
    11. 5. 2016
    Llucinka (307 bodů)

    Tak asi to bude film hlavně pro ženy. Jsou tu čtyři hlavní postavy - všechny ženské - a okolo nich se motají vysocí, pohlední a exotičtí samci. Pak je tu skvělá Rebel Wilson, která je nejlepší kamarádkou na světě a vyzná se v tom zamotaným světě nejlíp. Poučení z toho filmu je, že být single neznamená konec světa protože i tak nikdy nejste sami.

   • 100%
    1
    0
    11. 5. 2016
    pery34 (283 bodů)

    Nádherný film,výborný

   • 70%
    0
    0
    10. 6. 2016
    tyna-berbrova (266 bodů)

    Od filmu jsem ani moc nečekala a ani jsem vlastně moc netušila, na co do kina jdu. Ve finále jsem byla mile překvapená. Není to nejlepší film roku, ale je to milá a vtipná oddechovka. V pasážích, kde figuruje Rebelka :-) jsme se nasmáli. Z daného tématu se určitě dalo vytřískat více, ale spokojíme se i s tímto.

   • 65%
    0
    1
    9. 6. 2016
    cirkusačka (250 bodů)

    Byla jsem s dcerou na předpremieře tohoto filmu a jelikož má dcera je single, přesně se dokázala vžít dodané vykreslené situace..některým legráckám jsme se dost zasmály, něco nám však připadalo trapné... lehký oddechový film, od kterého jsme čekaly trochu více

   • 70%
    0
    0
    9. 6. 2016
    Petka88 (223 bodů)

    Nijak převratný film, ale o to občas ani tak nejde. Je to takový ten klasický americký film, u kterého si odpočinete. Nechybí v něm humor Rebel Wilson, kterou já prostě zbožňuju! A ona mě opět nezklamala. Celkově je obsazení naprosto perfektní. Děj je nenásilný a sympatický, jestli se to tak dá říci.

   • 45%
    0
    1
    9. 6. 2016
    zoouška (202 bodů)

    Tento film jsem viděla v předpremieře..film mi nic moc neřekl, některé vtípky byly až vulgární a vůbec i celkově na mne tento film působí nějak přihlouple až triviálně... film bude jistě zajímavý pro mladou generaci a leckterý singl se v něm najde, nám starším to asi nic neříká

   • 20%
    0
    0
    20. 8. 2016
    catherineduboise (185 bodů)

    Já miluju romantické komedie, takové ty, ve kterých vám po pěti minutách je jasné úplně všechno (občas mě pobaví i malinko nečekaný zvrat jako třeba u Celeste and Jesse navždy), ale tohle bylo.. no.. nevím, jak ostatní, ale já měla problém fandit pitomé náně, která nemá ve vztahu absolutně žádný problém, přesto má potřebu se se svým fajn klukem rozejít (aby si užila ještě s někým jiným) a je pak šokovaná, že si kluk najde nějakou jinou, ne tak pitomou nánu... pokud se nedokážu ztotožnit s hlavní hrdinkou, je trochu problém na ten film nahlížet nezaujatě... za mě poměrně zklamání.

   • 65%
    0
    1
    3. 5. 2016
    lenacermakova (181 bodů)

    Bylo to příjemné. "Romanťáry aneb červená knihovna", kde všechno skončí tzv. happy-endem, těch je spousta. A přitom realita je kolikrát daleko jiná. V tomhle filmu nám dali ochutnat trochu těch sladkých řečiček, jak je všechno pěkný atd., ale na druhou stranu si myslím, že dokázali, sice vlastním způsobem, nějak osvětlit světu či diváku, jak může být vnímám člověk, který je single. Není to film, ze kterého si člověk sedne na zadek, ale beru to jako příjemnou "komedii" u které člověk může vypnout a nic neřešit.

   • 70%
    0
    0
    1. 6. 2016
    ruzovka (99 bodů)

    Neříkám, že film měl hluboký děj. Samozřejmostí v něm byla hlavní postava, která se utápí po rozchodu a snaží se dokázat, že žít sama je vlastně fajn, i když to tam několikrát popře. Co se mi ovšem líbilo byly humorné scény, které měla na starosti Rebel Wilson. U ní mi tento humor sedí a místy jsem se opravdu ze srdce zasmála. Jako odpočinkový film to není špatné. Nic víc od toho nečekejte.

   • 100%
    1
    0
    10. 6. 2016
    Adél (80 bodů)

    Film, který mě stoprocentně bavil. Neočekávala jsem od toho tolik zábavy. Spíše jsem čekala, že to bude další americký cajdák s trpnými vtipy a šťastným koncem. Už při prvních deseti minutách se mi ale tento názor úplně obrátil a jen jsem si užívala super film. Určitě na něj kouknu znovu.

   • 75%
    0
    0
    26. 11. 2016
    jirinkasek (71 bodů)

    Oddechový film.

   • 60%
    0
    0
    11. 5. 2016
    trckova (63 bodů)

    Jelikož jsem od filmu v podstatě nic neočekávala, byla jsem mile překvapena. Celkem jsem se bavila, pár hláškám jsem se zasmála.
    Generačně jsem přitom opravdu někde jinde. Odpočinková záležitost.

   • 55%
    0
    0
    10. 6. 2016
    marikalu (62 bodů)

    odsnímku jsem čekal atrošičku více,spíše odpočinkové nic strhujícího.

   1 2 dalsi posledni
   65 58 ?
   jak hlasovat?
   • nikolaaa 100%
   • Klari196 70%
   • Schneefee 5%
   • anonnym 80%
   • Had 70%
   • Psisko59 60%
   • dav.bal 60%
   • Mondyes 100%
   • Dace 90%
   • SNCIS 30%
   všechna hodnocení (117)

   V žebříčcích uživatelů

   11. místo z 11 v žebříčku uživatele Efča
   Sdílet tuto stránku:

   Partneři: