Now You See Me 2 (USA)
« další názvy »
USA USA
129 minut

Žánry

:
Akční, Komedie, Thriller
Motto: To jste ještě neviděli

Obsah

:
Špičkoví iluzionisté ze skupiny ČTYŘI JEZDCI [Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Dave Franco a Lizzy Caplan] se vracejí ve svém druhém dobrodružství, aby více »« méně

Režie

:
Jon M. Chu

Scénář

:
Ed Solomon Pete Chiarelli Boaz Yakin Edward Ricourt

Herci

:
Jesse Eisenberg Mark Ruffalo Woody Harrelson Dave Franco Daniel Radcliffe ...
Premiéra: 16. 6. 2016
Distributor: Freeman Ent.
Jste na stránce filmu Podfukáři 2. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Podfukáři 2 myslíte! K 2. prosinci 2020 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27299 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 75%
  1
  0
  8. 7. 2016
  Sheldon (15949 bodů)

  Podfukáři 2 nakonec nejsou tak strašní, jak o nich psali domácí i zámořští recenzenti. Kdo viděl jedničku, neměl by být z dvojky naštvaný, ale je také pravda, že moment příjemného překvapení jedničky je fuč a do dvojky přeci jen už nějaké očekávání bylo vkládáno. Film je ale opět solidní limonáda se špičkově nasnímanou akcí, solidní režií Johna M. Chu, jež natočil třeba děsnou dvojku G.I.Joe, ale jinak velmi solidní taneční dvojku a trojku Let´s Dance. Hlavními taháky jsou ale herci a výborný soundtrack.

 • 80%
  0
  1
  14. 7. 2016
  sabule (14081 bodů)

  Kdo viděl jedničku,bude asi zklamán,ale kdo neví o co jde,pro něho může film dost zajímavý i když to už není ono.Děj je dost zamotaný a triky dosti nepřehledné,zmatené a hlavně nepravděpodobné.Velké plus je obsazení hlavního záporáka Harryho Poterra alias D.Redcliffa.

 • 85%
  0
  0
  10. 12. 2017
  Pete69 (12496 bodů)

  Podfukáří se mi líbili. Příběh postupně graduje a na konci se vše proplete od geniálního vyústění. Dvojka navíc porazila první díl a to je fajn, proto dávám 85%.

  • Oceňuji hlavně nápad.
  • Herecké obsazení je velmi slušné.
  • Film je na mě trošku více nablýskaný.
 • 40%
  0
  0
  25. 1. 2017
  squirrelpool (6870 bodů)

  Možná je to tím, že nesnáším Eisenberga a Radcliffa, ale tohle je ještě horší než jednička. Já fakt nevím, možná to mělo být něco jako Dannyho parťáci, ale místo zlodějů jsou magičtí zloději.Prostě mi připadá blbý zkoušet ve filmu ohromovat kouzelnickými triky. Jo, kdyby to bylo na živo tak mi polezou bulvy z důlků, ale ve filmu jsem už viděl i krakena. Takže to, že někdo leží před Eisenbergem na gauči a jak se přiblíží tak je "puf" najednou za ním, mě na kolena nesrazí.

 • 45%
  2
  0
  18. 3. 2018
  Tom Hardy (4933 bodů)

  Jednička byla takovou fajn kouzelnickou kopií Dannyho parťáků. Pro dvojku Podfukářů ironií osudu platí to samé, co pro Dannyho parťáky 2 - chybí lehkost, je to nepřehledné, hrozně chtěné a utápí se to ve vlastním úspěchu. Zabiják série.

 • 95%
  2
  0
  15. 6. 2016
  limeta (4639 bodů)

  Podfukáři 2 bezezbytku naplňují žánr akční komedie. Vtipná, příjemná a dynamická filmová podívaná, oddechovka s dobrým hereckým obsazením. Výjimečně se mi v tomhle případě líbí dvojka víc než jednička

 • 75%
  1
  0
  17. 6. 2016
  evismaior (3805 bodů)

  Stará parta z jedničky se vrací (tedy až na jednu výjimku) a s nimi i několik z jejich nejvýznamnějších protihráčů. Scénáristicky slušné, ani bych nevěřila, že se ze základu prvního dílu dá vyrobit celý jeden další konzistentní a napínavý příběh, byť samozřejmě dost často stojí na tom, že všechno je najednou úplně jinak. Oceňuji, že na rozdíl od jedničky tady Jezdci dostali mnohem víc prostoru a nebyli jen loutkami v rukách tajemné postavy v zákulisí, třebaže bez jedné konkrétní postavy v hyperzákulisí se ani tenhle díl obejít nemohl. Ale obecně mě Podfukáři baví; vždycky si vzpomenu, jak jsme v 90. letech rentgenovali televizi v marné snaze zjistit, jak že to ten sexy uhrančivý David Copperfield vlastně dělá. Není divu, že v tomhle snímku funguje jako poradce. A moje v říši fantazie prodlévající já si samozřejmě nepřestane přát, aby jednou někde na ulici spatřilo, jak někdo jako Daniel Atlas zastaví kapky deště a pak je přiměje pršet vzhůru:-) Díky Kinobox.cz za pozvání do kina!

 • 50%
  1
  1
  10. 12. 2017
  Chimpanzee21 (3796 bodů)

  Film postrádá obsazení... Nahrazení ženské jednotky se v dvoujce snaží dohazovat humor, ale moc se to nedaří. Příběhově je to slátanina se zápletkou hodnou agenta 007 a pokus do tohoto díla zapojit umění magie. Oproti jedničce neuvěřitelný propad a řadím to do průměru jen pro to, že se na to dalo koukat...

 • 50%
  0
  0
  14. 7. 2016
  rkotvald (3153 bodů)

  Skutečná magie kouzelnických představení tkví v jednoduchosti jejich provedení. Minimální úsilí gradující v podobě velkolepého triku, nad kterým zůstává rozum stát, tak by měla kouzla vypadat, abychom aspoň na chvíli uvěřili, že existují. V momentě, kdy je však začneme komplikovat vysvětlováním, jak složitá doopravdy jsou, a připravovat diváky na jejich vyústění, vzdáváme se tajemna tvořícího jejich podstatu, a tím i samotné magie. Zůstává nám pouze laciný trik, na který se teda podíváme, když už jsme přišli, ale unesení z něj nebudeme. Víme toho příliš mnoho...

 • 50%
  0
  0
  7. 11. 2016
  Arnarmo (1719 bodů)

  Oproti jedničce obrovský rozdíl. Škoda, těšil jsem se. V druhém díle mi přišlo vše přehnané a zbytečně pompézní, až to škodí. Příběh je velice jednoduchý a docela jsem se nudil. Tentokrát mi to nepřišlo ani vtipné a ani zajímavé. První díl ano, ale zde už to nefungue.

  • kouzla ( ty já rád)
  • příběh, pompéznost, přehnanost, nuda
 • 75%
  0
  0
  16. 6. 2016
  Fxxx (1410 bodů)

  Úžasná podívaná, která splnila mé očekávaní. I když jsem se těšila na víc kouzel a kouzelnických vystoupení, se kterými se tu docela šetřilo, i tak ve mě Podfukáři 2 zanechali pozitivní dojem. Škoda jen, že děj byl někdy docela průhledný, triky okoukané a bylo to místy předvídatelné. Jednička se mi líbila více, ale pokračování určitě stojí za shlédnutí. "Dívejte se pořádně."

 • 80%
  0
  0
  25. 11. 2016
  fido68 (1340 bodů)

  Pokračován se docela povedlo,ale nebyla to taková pecka jako jednička.Děj se zase někam posunul a přišlo i nějaké navázání na jedničku.Myslím si,že tímto to neskončí a příjde i další pokračování.Triky zvládnuty dobře,divák se nenudí a dobře si u filmu odpočine.

 • 55%
  1
  0
  14. 7. 2016
  Tomas_313 (1160 bodů)

  Úspěch prvního dílu tkvěl ve výborném castingu, vražedném tempu s konstantní kvalitou a především v sympatickém a zábavném prezentování podfuků, což společně vytvořilo téměř perfektní podívanou s několika nelogičnostmi, které ale divák s radostí přehlédl. Pokračování nastupuje s ještě zběsilejším tempem, opět se skvělou kamerou a trefnou hudební kompozicí, bohužel ostatní aspekty úspěchu se do dalšího dílu nepřenesly. Podfukáři 2 se vrací se starou partou s menší obměnou v podobě Lizzy Caplan, jenž se vší bravurností nahradila Islu Fisherovou. Další novou tváří je Daniel Radcliffe, jehož prázdná postava v neoriginálním podání bez špetky charismatu dodává na pravdě všem hnidopichům, jenž Radcliffovi předpovídali nezdárnou budoucnost a věčné zaškatulkování do role Harryho Pottera. Kromě postavy Radcliffa byli zprzněny i samotní čtyři jezdci, kteří se povětšinou projevují jako infantilní parta naivních zlodějíčků, na konci se nám však představí vševědoucí mistři iluze předvídající budoucnost lépe než Gasparov. Postava Marka Ruffala ztrácí své kouzlo a režisér Jon M. Chu ji kompletně přetvořil na nezajímavou loutku bez níž by byl druhý díl stravitelnější. Kromě charakterových pozměnění postav se tvůrci rozhodli proplést příběh se zvláštní, prvoplánovou mytologií, jenž otevírá prostor pro další pokračování, ale zároveň svou pochybnou výstavbou láme vaz sebemenším pokusům o důstojný snímek. Podfukářům zásadně chybí překvapivé kouzlo, odlehčenost a nenucenost, tedy prvky, které stály za více než kladným přijetím předchozího dílu, jenž se stal překvapivým hitem roku 2013. Násilně se snaží napodobit nenapodobitelné, prohlubují chyby minulé a vystavují příběh na nesmyslné struktuře. 55%

 • 60%
  0
  2
  15. 6. 2016
  salisbury (1097 bodů)

  Podfuckáři mi v druhém díle přišli tak trochu zbyteční, chvílemi jsem se modlil, aby svou imaginární kouzelnickou hůlkou zamávali a pod vlivem kouzla zmizeli i s filmem z plátna. Následně by se opona mohla v poklidném duchu zatáhnout a já odejít směr brzké zapomnění. První díl měl v tomto případě zůstat dílem posledním, neb tento nenabízí vlastně nic, kvůli čemu bych chtěl vidět další moderní pojetí Čáryfuka, který byl ve všech ohledech nápaditější. Myslím si, že hlavně scénárista Ed Solomon by si měl odebrat z nočního stolku nějaké ty pilulky, které evidentně při psaní scénáře požíral ve velkém. Nu nic, viděl jsem a v lehkém průměru se s filmem nadobro loučím.

 • 65%
  0
  0
  29. 7. 2016
  brcolka (1038 bodů)

  Vždycky mě potěší film s nápadem a s dobrou zápletkou a velký rozuzlením na konci. Tohle ale až tak dobré jako jednička nebylo. Přesto sem se bavil a děkuji Kinoboxu že mi umožnil se na film podívat na velkém plátně kde se triky dají pěkně užít. Takže za mě dobrý

 • 70%
  0
  0
  14. 7. 2016
  batal (893 bodů)

  Stará parta z jedničky se vrací (tedy až na jednu výjimku) a s nimi i několik z jejich nejvýznamnějších protihráčů. Scénáristicky slušné, ani bych nevěřila, že se ze základu prvního dílu dá vyrobit celý jeden další konzistentní a napínavý příběh, byť samozřejmě dost často stojí na tom, že všechno je najednou úplně jinak. Oceňuji, že na rozdíl od jedničky tady Jezdci dostali mnohem víc prostoru a nebyli jen loutkami v rukách tajemné postavy v zákulisí, třebaže bez jedné konkrétní postavy v hyperzákulisí se ani tenhle díl obejít nemohl. Ale obecně mě Podfukáři baví; vždycky si vzpomenu, jak jsme v 90. letech rentgenovali televizi v marné snaze zjistit, jak že to ten sexy uhrančivý David Copperfield vlastně dělá. Není divu, že v tomhle snímku funguje jako poradce. A moje v říši fantazie prodlévající já si samozřejmě nepřestane přát, aby jednou někde na ulici spatřilo, jak někdo jako Daniel Atlas zastaví kapky deště a pak je přiměje pršet vzhůru:-) Díky Kinobox.cz za pozvání do kina!Skvělá zábava, opravdu.

 • 75%
  0
  0
  17. 6. 2016
  tedoun (878 bodů)

  Předem děkuji Kinobox za pozvání do Kina!! Upřímně jsem se bavil naprosto skvěle… hlavně z herců boduje Woodyho bráška (pořádná smažka) a samozřejmě nova herečka, která hraje hlavní roli místo původní herečky, která byla v době natáčeni těhotná (ale nova herečka je lepší). Daniela Radcliffa nemám rád, je to nafuka i v tomto filmu, kde hraje jako bohatý britský neskutečný magor. Hlavní hrdinové jsou výborný kouzelníci, kteří dokázali během deseti minut to, na co by potřeboval celý tým Dannyho parťáků několik hodin což jsem se hodně bavil. Jedna věc z filmu ale omluvit nejde, je dokonale hloupé chování zločinců, kteří např. zavřou kouzelníka do sejfu a shodí ho do jezera, aby se ho doslova zbavili, ale přitom předem vědí o tom, že ten sejf je pouze rekvizita používaná ke kouzelnickému únikovému vystoupení (režisér opravdu udělal doslova hloupou srandu anebo záměr???). Je sledování tohoto filmu jako sledovat záznam kouzelnického vystoupení Davida Cooperfielda ale s vědomím toho, že ty kouzla jsou dělaná pouze digitálně, kde vám kouzelník vysvětlí, jak ta kouzla udělal (a přitom nelze ji uskutečňovat, protože jedná se o digitální trik). Ale i tak jsem se bavil naprosto skvěle.

 • 70%
  0
  0
  20. 6. 2016
  RoCo (862 bodů)

  Tak jsem byl zvědav jak se v tomto pokračování naši hrdinové popasují s novými výzvami. S jednou změnou v obsazení Jezdců jsem zásadní problém neměl, i když předchozí GIRL mi tam seděla líp....
  Pro mne osobně však bohužel však dvojka nepředčila jedničku, jak to obvykle s "dvojkami" filmů bývá. Bylo možná více akce, jiné triky, ale celkově mi to přišlo takové rozházené.... V tomto ohledu bych možná souhlasil s uživatelem SALISBURY a poznámkou o scénáristovi a pilulkách.
  Film mne neurazil, podíval jsem se na něj se zájmem, ale jedničku nepřekonal - tedy aspoň u mne.
  A abych nezapomněl - DÍKY ZA PROJEKCI!!!

 • 90%
  0
  0
  14. 7. 2016
  EXpenzza (747 bodů)

  Naprostá paráda! Jsem hrozně ráda, že jsem se na to vydala do kina a mohla si tu podívanou užít plnými doušky. Sice nás tu už nic moc nepřekvapí. Během sledování odhadujeme, kde bude chyták tentokrát. I přes to jsem si to naprosto užila. Ty velkolepý scény s úžasnou hudbou, popisováním tajemství a parádními herci! Tohle mi fakt utkví v hlavě hodně dlouho. Největší obdiv zasluhuje úsek s házením karty a obzvlášť kouzelnický trik s umělým deštěm. Takhle soustředěná a zabraná jsem v kině nebyla poměrně dlouho. Vcelku srovnatelné s jedničkou, protože u obojího se najde něco, co v tom druhém chybí a nebo naopak přebývá.

 • 75%
  0
  0
  29. 7. 2016
  KajkaFajka (719 bodů)

  Mám rád tyhle filmy kde se stále něco děje a vy nevíte proč. A až na konci se všechno rozplete. Pokud bych měl srovnávat oba díly, tak jednička byla o dost lepší. Lepší příběh i vykreslení postav. Ale i tak jsem se dobře bavil a děkuji KInoboxu za to!

 • 80%
  0
  0
  29. 7. 2016
  Květka (710 bodů)

  Musim priznat, ze prvni dil se jim vyvedl lepe. Pravda, i tenhle dil ma co do sebe, ale prvni dily vetsinou byvaji lepsi nez prvni. Ale myslim, ze herci presto nepolevili. Nejlepsi byl stejne Jesse Eisenberg. Jako odpocinkovy film urcite doporucuji. Za me 4/5 :)

 • 80%
  1
  0
  25. 11. 2016
  Vendula86 (642 bodů)

  je to dobré pokračování prvního dílu. když syn stojí s otcem u vody do které má být otec vhozen uzavřený v sejfu tak mi bylo docela líto syna když otec se neobjevil.na konci když byl syn sám vhozen do vody tak si uvědomil co mu otec říkal a to mu zachránilo život.

 • 80%
  1
  0
  15. 6. 2016
  Pája DJ (641 bodů)

  Když jsem měl možnost vidět první díl tohoto iluzionistického filmu, nenapadlo by mě, že se zanedlouho dočkám velkolepého pokračování. Opět zdařilý film z atraktivního prostředí iluzionistů se skvělým záporákem ex-Harry Poterem. Opět skvělá podívaná plná nejen skvělých kouzel, ale i vtipu. Všem, kteří májí rádi kouzla a magii ve své moderní podobě lze jedině vřele doporučit ;o)

 • 65%
  0
  0
  15. 6. 2016
  Judinka (593 bodů)

  První díl Podfukářů mě příliš nenadchl a tak jsem nečekala nic převratného ani od jeho pokračování. Film jede opravdu opět ve starých kolejích prvního dílu a ničím tak nepřekvapí. Milovníky obdobného žánru a magie v tomto podání však určitě potěší a udělá jim radost. Já však zůstávám spíše příznivec obdobného žánru v podání Dokonalého triku či Iluzionisty :o) I tak však klobouk dolů ohledně samotné zpracování - zdravím Davida Copperfielda a musím uznat, že záporák Danny Radcliffe se opravdu podařil :o)

 • 75%
  1
  0
  9. 5. 2018
  mikewin (569 bodů)

  Bohužel druhý díl je jen slaboučkým odvarem jedničky, která mě zcela pohltila. Není mi moc jasné, proč se nemohl film alespoň trochu přiblížit prvnímu dílu. Přitom téma je výborné, ale je to celé zašmodrchané jako klubko po útoku kočičího gangu.
  Herecké obsazení nemohlo na konečném výsledku nic změnit. Kdo jste viděli jedničku, nechoďte do kina, budete zklamáni.

 • 65%
  0
  0
  2. 3. 2017
  hrona (562 bodů)

  Tak tedy, Podfukáři 2 celkem zklamání. To, na čem byla postavena jednička, gradace do vyvrcholení finále, byl pro mě jeden veliký Uau efekt. Dvojka, strašně vaří, nezačíná to špatně, snaží se porovnat k předešlému, ale čím více se film blíží ke konci, je to čím dál více ulítlé a dost přitroublé. Finále celého filmu je až tak moc okaté, že ho prohlédne i 10leté děcko. Trošku mi film připomněl Cimrmanouv hru ( Ty nejsi má teta, tetičko, Ne. Jsem tvoje vzdálená snacha, Nedělej si výčitky, milý synu. Já totiž nejsem tvůj otec. Jsem tvůj syn ) Co se týče výkonů. Herci klasicky dobří, přiznám se, že mi tentokrát dost vadila dvojrole Woodyho, na můj vkus zbytečná onanie vůči jeho herectví. No a Daniel, to je pro mě stále takové nedomrle, které zkrátka na svůj film počká, až mu pořádně narostou fousy. Další díl, už bych nepáchal. Kouzelnické filmy mám rád, ale nic se nemá přehánět. Chtělo by to zkrátka nový a neotřelý nápad. Tak tedy zkouknout Podfukáře 2 a Vichr z hor.

 • 85%
  0
  0
  14. 6. 2016
  dancemusic2012 (465 bodů)

  Pro mně důstojné pokračování velmi úspěšné jedničky z roku 2013.
  Opět nas čekají skvělá kouzla, lehce predvidatelny konec, ale jen malinko a naznak, ze bude i treti dil.
  Pokracovani se opravdu povedlo a troufám si rict, ze je lepsi nez jednicka.
  Děkuji za pozvánku Kinoboxu :-)
  Akce, napětí, vtip a skvela muzika = 85%

 • 60%
  0
  0
  14. 7. 2016
  wtemplar (448 bodů)

  Oproti prvnímu dílu se žádné velké překvapení nekoná. Děj je divákům jedničky víceméně jasný, ke zvratům nedojde a ani žádné velké kouzlo neuvidíme. Obsazení Lizzy Caplan se zprvu zdálo jako plus, ale její postava je silně otravná, až to vadí. Plusem ale zůstává Daniel Radcliffe, který prostě hrát umí :)

 • 60%
  0
  0
  14. 9. 2016
  keddie (446 bodů)

  Snaha udělat to větší, lepší, úžasnější. No moc se to nepovedlo, sotva to dokáže držet krok s jedničkou, ale bohužel se jí určitě nedokáže ani vyrovnat. Ale zase na druhou stranu, komu se líbila jednička, tak pokud se chce nechat pobavit, tak s dvojkou rozhodně nebude mít problém. Akce, kouzla, to vše tu pokračuje. Hlavní devízou filmu jsou herci, kteří hlavně táhnou film.

 • 95%
  0
  0
  15. 6. 2016
  majhan (442 bodů)

  Vzhledem k tomu, že jsem zachytila částečně v TV i jedničku, která měla v kinech neočekávaně velký kasovní úspěch, byla jsem zvědavá, jak si poradili s dvojkou a opravdu nezklamal - nabitý dějem a překvapivými zvraty a se spoustou efektů a kouzel. Měl velmi rychlý spád a člověk měl co dělat, aby stíhal, ale nebylo tam příliš násilí, což jsem kvitovala s povděkem. Takže nelituji, trochu jsem si mohla provětrat hlavu.

1 2 dalsi posledni
74 53 ?
jak hlasovat?
 • Pyrkh86 80%
 • paly 80%
 • TomasZboril 100%
 • Sandrastekla 65%
 • Martin Suk 100%
 • Betynka1 80%
 • barumichalkovaa 65%
 • samuela93 95%
 • TerkaT 85%
 • jiri-kovac 60%
všechna hodnocení (171)

V žebříčcích uživatelů

2. místo z 49 v žebříčku uživatele RoCo