Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
DAWEKERER
David Karlovský
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
224
Od nejnovějších
Nejsledovanější
(2017)
5. 12. 2017
9
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
5. 9. 2017
7
Dunkerk
(2017)
5. 9. 2017
10
Kong: Ostrov lebek
(2017)
17. 5. 2017
4.5
Need for Speed
(2014)
17. 5. 2017
6
RoboCop
(2014)
17. 5. 2017
9.5
Dědictví aneb Kurva se neříká
(2014)
17. 5. 2017
6
Aquaman
(2018)
17. 5. 2017
9
Jurský svět: Zánik říše (5)
(2018)
17. 5. 2017
9
Toy Story 4: Příběh hraček
(2019)
17. 5. 2017
10
Avengers: Infinity War
(2018)
17. 5. 2017
10
Tomb Raider
(2018)
17. 5. 2017
8
Raubíř Ralf a internet
(2018)
17. 5. 2017
10
Král Artuš: Legenda o meči
(2017)
17. 5. 2017
8
Muzzikanti
(2017)
17. 5. 2017
6
Balerína
(2016)
17. 5. 2017
6.5
Logan: Wolverine
(2017)
17. 5. 2017
10
Pes ro(c)ku
(2016)
17. 5. 2017
2
Bába z ledu
(2017)
17. 5. 2017
5
Padesát odstínů temnoty
(2017)
17. 5. 2017
5
Resident Evil: Poslední kapitola
(2016)
17. 5. 2017
9
Psí poslání
(2017)
17. 5. 2017
10
Power Rangers: Strážci vesmíru
(2017)
17. 5. 2017
8
Kráska a zvíře
(2017)
17. 5. 2017
10
Zahradnictví: Rodinný přítel
(2017)
17. 5. 2017
3
Rychle a zběsile 8
(2017)
17. 5. 2017
7
Šmoulové: Zapomenutá vesnice
(2017)
17. 5. 2017
7
Špunti na vodě
(2017)
17. 5. 2017
8
Mimi šéf
(2017)
17. 5. 2017
4.5
Strážci Galaxie 2
(2017)
17. 5. 2017
10
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(2017)
17. 5. 2017
10
Vetřelec: Covenant
(2017)
17. 5. 2017
10
Masaryk
(2016)
17. 5. 2017
9
Želvy Ninja 2
(2016)
14. 6. 2016
10
Stvoření světa
(1958)
31. 8. 2015
5.5
Velká šestka
(2014)
31. 8. 2015
9.5
Jak vycvičit draka 2
(2014)
31. 8. 2015
10
Star Wars: Síla se probouzí
(2015)
25. 8. 2015
7.5
Hunger Games: Síla vzdoru - 2. část
(2015)
25. 8. 2015
6.5
Spectre
(2015)
25. 8. 2015
10
Načíst další
1
2
3
4
5
6