A Dog's Purpose (USA)
USA USA
120 minut

Žánry

:
Drama, Komedie, Rodinný, Adaptace knižní, Retro, Spirituální
Motto: Žádný pes tu není jen tak

Obsah

:
Všichni psi jednou přijdou do nebe… Ale nejprve musí splnit své poslání. Podle stejnojmenného knižního bestselleru Bruce W. Camerona. (Freeman Ent.)

Režie

:
Lasse Hallström

Scénář

:
W. Bruce Cameron Cathryn Michon Audrey Wells Maya Forbes Wallace Wolodarsky

Herci

:
Britt Robertson Josh Gad Dennis Quaid Logan Miller Peggy Lipton ...
Premiéra: 26. 1. 2017
Distributor: Freeman Ent.
Přístupnost: Mládeži přístupno
Jste na stránce filmu Psí poslání. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Psí poslání myslíte! K 20. květnu 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27989 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Psí poslání


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 65%
  1
  1
  6. 10. 2017
  Brenan88 (45177 bodů)

  Psy miluju a na tento snímek jsem se hodně těšil. Neodradil mne ani negativní HYPE,který byl kolem tohoto snímku vyvolán. Jenže po shlédnutí u mne zavládlo zklamání. Čekal jsem,že uvidím jeden příběh JEDNOHO psa,který prožije šťastný život se svým pánem. Jenže mi bylo naservírováno vícero příběhu,které spojuje jedno - SMRT psa. Trošku to tak na mne působilo jako zbytečné škemrání o divákovi emoce. Každopádně se jedná o pěkný snímek.

 • 100%
  3
  0
  27. 5. 2017
  martin-mickey-stusak (25437 bodů)

  Velmi zajímavý a citový příběh o hledání smyslu psího života vedle člověka. A protože je psí život kratší než ten lidský, vypomohl si autor reinkarnací. Vznikl tak vlastně povídkový film, kde se v každém příběhu jedna psí duše pokaždé ocitne v jiném psím těle, čímž se dostane k jiným a charakterově zcela odlišným lidem. Avšak přeci jen se v osudu stane zázrak. Nejen v tom psím, ale i v tom lidským. Děj je vyprávěn psíma očima za použití typického psího myšlení. Radost, zklamání, údiv i pochopení. O úplný art sice nejde, ale jako rodinný film asi bude pro malé diváky přeci jen krapet složitější. Pro milovníky psů je shlédnutí takřka povinnost.

 • 85%
  0
  0
  22. 10. 2020
  Pete69 (19941 bodů)

  První polovinu jsem doslova hlatal a příběh psa a Ethana mě doslova přikoval do křesla. Že bude mít příběh smutný konec, jsem tušil, ale že v polovině?

  Potom nastala slabá pasáž, až jsem měl chuť film vypnout v domnění, že pes prožije deset životů a film skončí. Naštěstí se vše na konci propojilo a dostalo smysl.

  Z velkou porci nadsázky film ukazuje, jak nás asi psi vidí.. rozhodně ale ukazuje psí poslání... Přidat člověku trošku radosti do života.

 • 60%
  2
  0
  7. 3. 2017
  rkotvald (3158 bodů)

  Celkem dobrá alternativa k animovaným filmům pro rodinu s dětmi. V některých částech je to trochu nudné, postavy jsou tak trochu jednorozměrné a pořád tak nějak tušíte co se stane v příštích 5 minutách, ale jako celek to špatné není a pejskové a herci mi byli milejší, než další animované postavičky.

 • 100%
  1
  3
  5. 6. 2018
  nikol125 (2774 bodů)

  Tento film je tak strašně nádherný!
  Ukáplo mi u něho i několik maličkých slziček, nebo spíš hodně velkých slz. A všichni pejsci co se ve filmu objevili Bailey, Ellie, Timm a i Buddy (z kterého se stal druhý Bailey) byli prostě a jednoduše úžasní.
  Žádný pejsek tu není jen tak, proto si važme toho, kterého máme doma.

 • 80%
  0
  0
  23. 6. 2019
  kknk2 (2167 bodů)

  Mám ráda psy, ale trailer Psího poslání mě nijak nezaujal. Nakonec jsem film zhlédla a musím uznat, že je film velmi zajímavě podaný, s roztomilým hlavním hrdinou, často patetický, takže ideální rodinná podívaná, po které budete nahlížet na svého psa (pokud nějakého máte) trochu jiným pohledem.

 • 75%
  0
  0
  5. 5. 2020
  Temný Pán ze Sithu (1576 bodů)

  Příjemný film.pekne zpracování,i dej pěkně šlape, i můj pes se u tohoto filmu moc bavil, jen umírání psů zrovna pro mě není prijemne, ale jinak fajn film, nejen pro
  milovníky psu

 • 70%
  0
  0
  14. 2. 2017
  davsuch (1028 bodů)

  Musím říct, že mě tento film překvapil svou myšlenkou. Slušný příběh, služné herecké výkony a režie. Kdyby to nebylo tak zaměřené na city, tak to patří mezi nejzdařilejší filmy v poslední době.

  • myšlenka a pointa filmu
  • lehké vyprávění
  • až moc zaměřené na city diváka
 • 85%
  0
  0
  15. 7. 2017
  Květka (711 bodů)

  Film/kniha skrývá opravdu nevšední příběh. O převtělování duší a lásce psů. Plánovala jsem si zpočátku přečíst knihu a až poté zhlédnout film, ale na film jsem se těšila tolik, že jsem se nejdřív podívala na něj. A neudělala jsem chybu. Je skvěle zpracovaný a určitě si ho zhlédnu ještě několiktrát.

 • 90%
  0
  0
  22. 4. 2019
  Terezie_Terez (473 bodů)

  Přestože celý film je spojován smutnou myšlenkou - smrtí psa, je to dle mého názoru opravdu povedený snímek. Vím, že kolem natáčení byl humbuk, ale mně to nedalo a na film jsem se podívala. A jsem spokojená. Opravdoví milovníci psů snímek jistě ocení i přes jeho smutný děj.

 • 70%
  0
  0
  21. 2. 2017
  majhan (453 bodů)

  • filmy vzbuzující emoce a zvyšující lidskost a empatii jsou tím správným přínosem kinematografie, opravňující její existenci
  • realita kontra tvůrčí invence
 • 95%
  1
  0
  14. 2. 2017
  baranovakova6 (437 bodů)

  Velice krásné zpracování z pohledu psího života. Na filmu se mi moc líbilo jak vážná stránka věci, tak i vtipné povídání od psího hrdiny. Kéž by takových filmů bylo více, které něco předají divákům a pomůžou jim pochopit svého čtyřnohého přítele. Hlavní hrdina Baylei nebyl jen pouhým zvířátkem, které chce neustále skotačit a dovádět, ale byl to tvor, který přemýšlí o svém životě a o svém poslání. Pro mě byl tento příběh velice totožný s mým vnímáním zvířátek.

 • 65%
  1
  0
  21. 2. 2017
  dadoool (407 bodů)

  Moc pěkný milý příběh, hezky vyprávěný a také velice dojemný. Na můj vkus by mohlo být to pravidelné umírání trochu kratší. Velice smutné a veselé zároveň. Hlavní hrdinové byli přijemní a pejsci roztomilí.

 • 75%
  0
  0
  1. 3. 2017
  cirkusačka (325 bodů)

  Tento film je filmem rodinným pro malého i velkého diváka. Zajímavé je, že je složen z několika příběhů a tím není nudný nebo zdlouhavý, nechybí smutné dojemné momenty, ale obsahuje i vtip a legraci. Rozdnodně film vhodný pro rodiny s dětmi na společné rodinné odpoledne

 • 80%
  0
  0
  21. 2. 2017
  carloss (246 bodů)

  Někdo může namítat, že je film příliš dětinský. Jde však o něco úplně jiného. První dojem velmi pozitivní emočně, nicméně pro každého kdo má mazlíčka později přichází i zcela opačné problémy. Tyto dvě strany jsou hodně výrazné, těžko říct jaký z toho mít na konci pocit. Nicméně celá linie a pointa filmu je velmi pěkná.

 • 90%
  0
  0
  20. 3. 2017
  poolF (165 bodů)

  Psí poslání je jeden z nejkrásnější filmů, ne za poslední roky. Ale jeden z nejkrásnější filmů, co jsem kdy viděl. Příběh Baileyho je nádherný, dojemný a plný humoru. Film mě dokázal několikrát rozesmát a i rozplakat. Z humorné stránky se mi líbilo, jak je to napsané. Originálně, chytře a psím hercům musím smeknout poklonu. Tolik krásných momentů jako je v tomhle filmu prostě nevymyslíte. Krásně to zapadá do dialogů, a proto každý situační humor je zkrátka přirozeně vtipný. Co se týče citové stránky, tak jsem si jistě našel svůj další doják. Je mi jasné, že ať uvidím tento film, kolikrát chci, tak stejně mě dojme pokaždé až k slzám. Pro mně osobně to v několika momentech je neuvěřitelná citová nálož, která potopí jakýkoliv romantický film. Kromě krásných pejsků, humoru, který je místy neuvěřitelně boží, tak se mi líbili i herecké výkony, příběh a i hudba.

 • 75%
  0
  0
  1. 3. 2017
  konstantin (140 bodů)

  Tento film je velmi milý, roztomilý a vhodný pro celou rodinu. Krásné příběhy vyprávěné hlavním zvířecím hrdinou. První příběh je však bohužel až na muj vkus příliš dojemný, a pro leckteré dítě muže být až traumatizujícím, v sále nezustalo jedno oko suché...

 • 90%
  1
  0
  17. 7. 2017
  Zoompie (72 bodů)

  Krásný, roztomilý příběh. Pěkně jsem si u něj poplakala. :) Jediné, co mi trochu nesedělo bylo drama s otcem. To bylo trochu strnulé a né moc dobře zahrané. Ale jako celek to bylo moc hezky zpracované.

 • 100%
  2
  0
  6. 6. 2018
  Nikola Jana K. (61 bodů)

  Film, který zahřeje u srdíčka a pěkně si u něj popláčete, pokud nejste suchaři. Rodinný film se vším všudy. Sice pejska sama nevlastním, ale i beztak jsem se dokázala vcítit do pocitů hrdinů. Finální shledání s původním majitelem bylo krásným happy endem.

 • 85%
  0
  0
  20. 3. 2017
  Staninka (22 bodů)

  Konečně dobrý rodinný film. Myslím, že srozumitelný I pro malè diváky. Hezky sestříhanè a dobří herci, nejen psi. :-) Často přemýšlím, co je mé poslání, tak teď již aspoň vím o čem je to psí. :-) Po dlouhé době film pro dĕti, který není animovaný a to se mi líbilo nejvíc.

Hodnocení a recenze Psí poslání

79 59 ?
jak hlasovat?
 • Mrykodaj 80%
 • Lovecour69 75%
 • Pete69 85%
 • Lucy Lu 80%
 • Fanda124 75%
 • LimCZ 90%
 • 1nikis1 75%
 • Temný Pán ze Sithu 75%
 • Manekenthe 40%
 • Pyrkh86 95%
všechna hodnocení (133)

V žebříčcích uživatelů

6. místo z 11 v žebříčku uživatele Togl

„ano brečel jsem u toho to filmu a asi si budete myslet že jsem brečel u prvního příběhu Ne. Brečel jsem hlavně u druhého příběhu”

7. místo z 7 v žebříčku uživatele Pete69
1. místo z 1 v žebříčku uživatele Anetka111
17. místo z 22 v žebříčku uživatele Adelas213
3. místo z 3 v žebříčku uživatele Togl