Česká republika Česká republika
90 minut

Žánry

:
Hudební, Komedie, Romantický

Obsah

:
Muzzikanti jsou film plný písniček a melodií od folklorních kořenů až po mladou rockovou současnost, odehrávající se na československopolském trojmezí, více »« méně

Režie

:
Dušan Rapoš

Scénář

:
Petr Šiška

Herci

:
Michalina Olszańska Pavel Kříž (I) Eva Vejmelková Norbert Lichý Patrik Děrgel ...
Premiéra: 2. 3. 2017
Distributor: Bohemia MP
Přístupnost: MP-12
Jste na stránce filmu Muzzikanti. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Muzzikanti myslíte! K 6. červnu 2020 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 26317 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 30%
  1
  0
  1. 10. 2017
  Brenan88 (40250 bodů)

  Na tomto filmu je toho tolik špatného,že jsem se jen těžko přemlouval k těm 30%. Děj vůbec neexistuje,během celého filmu se přede mnou střídalo nahodile spousta scén,které postrádaly hlubší význam,nebo sebemenší návaznost. Chování postav je padlé na hlavu a nějaký vývoj vztahů mezi nimi vůbec neexistuje. V jedné scéně se potkají a v druhé už se milují na kraji potoka a tak to jde po celý snímek dokola a dokola. Dialogy jsou pitomé jakoby je psalo pětileté dítě. Za zmínku stojí snad jen zbytečná camea,která dokáží občas pobavit. Taková scénka s Marešem a Hezuckým jakoby byla vystřižená z Kameňáku. Za to scéna s Kohákem je pro mne záhadou a vůbec nechápu její smysl. Vůbec do filmu nepasuje a nikam ho neposouvá. Jediné plus tak považuji za povedené písničky,cameo Jarka Nohavicu a pěknou přírodu. Co se týče herců tak Pavel Kříž nezklamal a opět je to takový "Šafránkovský " sympaťák na které se dobře dívá. Martin Dejdar zde párkrát slušně pobaví a nejednou mi připomněl Michala Davida. Nejvíc si mne získala však děvčata - Olszańska a Sandeva,kterým to náramně seklo. Na jedno shlédnutí snímek postačí,hlavně se u něj nesmí přemýšlet. PS: Proč byla jako hlavní kapela filmu zvolená již existující DOGA moc nechápu,rovněž proč Kříž hraje Izziho? To ho nemohli tvůrci vydávat za nějakého smyšleného člena?nebo si vymyslet nějakou novou kapelu? Tak či tak si kluci z DOGY udělali dobrou reklamu.

 • 10%
  1
  0
  28. 1. 2018
  Psisko59 (32550 bodů)

  Příšernost na druhou. Hudební producent Petr Šiška by se měl držet svého kopyta a pan režisér Dušan Rapoš by měl pochopit, že doba fontán pre Zuzanu nenávratně odplynula do filmového nebe - nebo pekla? Herecké obsazení jedna hrůza (nechápu, co v tom odpadlišti dělají Sara Sandeva a Norbert Lichý),ale ani dobří herci by to nezachránili - postavy nula, děj nula, nápady nula. Takové zbytečné filmy zahnojují českou filmografii a berou potenciální divácké zdroje - kdo něco takového přetrpí v kině, rozmyslí si jít v nejbližší době na další český film. Bohužel ...

 • 5%
  1
  1
  1. 2. 2018
  sabule (14012 bodů)

  Opět jedna z totálních trapáren a zbytečností naší současné kinematografie.Tohle je něco tak stupidního,že bych se nedivil,kdyby někdo natočil i pokračování.Opět toporní obarvení padesátníci v čele s klasikem Křížem,který v poslední době opravdu herecky září.Ani se nedivím,že kina truchlí prázdnotou.

 • 5%
  0
  1
  4. 4. 2017
  bayern (13534 bodů)

  Co čekat od muzikálu ve kterém hrají takové "hvězdy" typu Kříž,Lichý apod.No je to směsice něčeho nepopsatelného a hudba od pravěku po dnešek je dost nepochopitelná.A pan Rapoš si vzpomněl na Evu,to je milý.Podle prázdného kina si divák najde odpověď na to proč se takové filmy vůbec točí.No prostě pro nikoho!

 • 0%
  0
  0
  11. 2. 2018
  Pas (6204 bodů)

  Odpad !
  Tohle nebyl film!! Šlo by z toho sestříhat záběry na přírodní scenérie do televizních přestávek nebo jako propagační klip na festival cestovního ruchu duševně postižených. Naprosté dno současné domácí kinematografie.

 • 40%
  0
  0
  28. 1. 2018
  Schneefee (4128 bodů)

  Asi jsem to čekala mnohem horší, ale ve finále to takový průšvih nebyl, a to hudební filmy fakt nemusim. Ale jak píše Brenan88, uplně nechápu proč tam zakomponovali existující kapelu DOGA. A taky bych vyškrtla scénu s Kohákem, je uplně zbytečná a pochopili ji snad jen tvůrci...

 • 35%
  0
  0
  1. 3. 2017
  Bemiurg (1240 bodů)

  Těžko kladně ohodnotit hudební film, když ta hudba není ani trochu váš žánr. Scéna s Marešem a Hezuckým byla jako vystřižená z Kameňáku, ale pobavila. Naopak parašutistu Koháka jsem nepochopil, to mělo znamenat co? Zbytek filmu takový český standard, nenadchne ani neurazí.

 • 55%
  0
  0
  17. 3. 2017
  Mibaf (154 bodů)

  Muzzianti? Po strašidelných recenzích jsem čekal opravdový propadák.. Skutečnost ale nakonec nebyla vůbec špatná... I když té cukrové vaty bylo někdy až moc Na konec ale slušný český průměr, po náročném pracovním týdnu docel fajn 55%

39 26 ?
jak hlasovat?
 • ferry-farka 50%
 • Had 5%
 • tomas-mach 100%
 • dav.bal 5%
 • Kyslík-9 15%
 • Pas 0%
 • zeromen 0%
 • Nikipi 45%
 • Tana-B 70%
 • Psisko59 10%
všechna hodnocení (34)

V žebříčcích uživatelů

93. místo z 182 v žebříčku uživatele elza1