Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Anni
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
64
Od nejnovějších
The Ottoman Lieutenant
(2016)
14. 8. 2017
6
Walter Mitty a jeho tajný život
(2013)
14. 8. 2017
7
Brimstone
(2016)
14. 8. 2017
8
Dolores Claiborneová
(1995)
13. 3. 2017
5.5
Fantastická zvířata a kde je najít
(2016)
13. 3. 2017
7.5
Nechte zpívat Mišíka
(2017)
13. 3. 2017
7.5
Mělčiny
(2016)
10. 12. 2016
7.5
Příchozí
(2016)
10. 12. 2016
7.5
Anthropoid
(2016)
10. 12. 2016
8
Looper: nájemný zabiják
(2012)
29. 5. 2016
7.5
Zootropolis: Město zvířat
(2016)
29. 5. 2016
7.5
Americký sniper
(2014)
29. 5. 2016
8
Twilight Saga: Nový měsíc
(2009)
3. 4. 2016
5.5
Stmívání
(2008)
3. 4. 2016
7.5
Moneyball
(2011)
3. 4. 2016
7.5
V srdci moře
(2015)
28. 2. 2016
7.5
Dánská dívka
(2015)
28. 2. 2016
8.5
Deadpool
(2016)
28. 2. 2016
4.5
Harry Potter a Relikvie smrti - část 2
(2011)
5. 1. 2016
7.5
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
5. 1. 2016
9.5
S čerty nejsou žerty
(1985)
5. 1. 2016
8
Matrix
(1999)
5. 1. 2016
8
Star Wars: Síla se probouzí
(2015)
5. 1. 2016
7.5
Sicario: Nájemný vrah
(2015)
3. 12. 2015
8
Marťan
(2015)
3. 12. 2015
9
Dnes neumírej
(2002)
21. 11. 2015
7
Casino Royale
(2006)
21. 11. 2015
9.5
Quantum of Solace
(2008)
21. 11. 2015
9
Spectre
(2015)
21. 11. 2015
8
Sedm
(1995)
17. 10. 2015
7.5
Americká krása
(1999)
17. 10. 2015
8
Pelíšky
(1999)
17. 10. 2015
7.5
Noční běžec
(2015)
12. 8. 2015
7.5
Strážci Galaxie
(2014)
12. 8. 2015
8
Kingsman: Tajná služba
(2014)
12. 8. 2015
7.5
Bojovník
(2015)
12. 8. 2015
9
Sám doma
(1990)
28. 7. 2015
10
Sin City - město hříchu
(2005)
28. 7. 2015
8.5
Pán prstenů: Společenstvo prstenu
(2001)
28. 7. 2015
10
Černý jestřáb sestřelen
(2001)
28. 7. 2015
7.5
1
2