The Secret Life of Walter Mitty (USA)
« další názvy »
USA USA
114 minut

Žánry

:
Dobrodružný, Drama, Fantasy, Komedie, Adaptace knižní, Remake, Spirituální
Motto: Prestaň Snít. Začni Žít.

Obsah

:
Walter Mitty, nesmělý a věčně snící fotoeditor časopisu Life, se ve svém jednotvárném životě jen těžko potkává s realitou, a proto raději žije ve svém více »« méně

Režie

:
Ben Stiller

Scénář

:
Steve Conrad James Thurber

Herci

:
Ben Stiller Kristen Wiig Jonathan C. Daly Kathryn Hahn Terence Bernie Hines ...
Premiéra: 26. 12. 2013
Distributor: CinemArt
Jste na stránce filmu Walter Mitty a jeho tajný život. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Walter Mitty a jeho tajný život myslíte! K 26. červnu 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28024 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Walter Mitty a jeho tajný život


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 80%
  0
  0
  10. 8. 2017
  Brenan88 (45192 bodů)

  Pro mne je tento snímek suveréně nejlepší Stillerovka. Musím říct,že jsem po celou dobu zůstal zařezaný v křesle a poctivě sledoval každičkou vteřinu. Snímek do mne nenásilnou formou tlačil příjemnou atmosféru a na oplátku si ze mne vzal všechny mé kladné emoce. Nádherný film,který je nabitý pozitivní atmosférou.

 • 65%
  0
  0
  30. 5. 2016
  lamps (14844 bodů)

  Milá hollywoodská rodinná rozprávka, která má chvályhodný záměr, nehorázně sympatický soundtrack a skvělého Bena Stillera v hlavní roztomilé roli, ale dramaturgicky je podivně rozháraná, nepřesvědčivá a polopatická, zkoumající pomyslnou hranici fantazie a reality optikou tvůrce, který se očividně nemůže rozhodnout, na jakou stranu se přiklonit... Dějové rozřešení je pravda krásně pozitivní, ale rozpačitý první dojem už napravit nedokáže.

 • 90%
  0
  0
  23. 9. 2018
  Jana Květoňová (6327 bodů)

  Tento film je vážně bezvadný. Navíc je dobrodružný a plný úžasných záběrů. Ty úniky z reality byly velice vtipné. Neznám film z roku 1947, ale tento s Benem Stillerem se velmi povedl. Skvělá kamera, hudba, dialogy. "Máš více než minutu, než zmrzneš! Jsi v bezpečí!". Nebo následující: "Něco tu je! Myslím, že je to ploutev!" - "Právě plaveme přes houf delfínů. Neboj se delfínů!" - "Nemyslím, že je to delfín!" - "Říkám ti - je to delfín! Buď přátelský! Ochrání tě to před žraloky." - "Dobře!" - "Pojď sem! Je to žralok!!" Výborný je rovněž "ukazovací" rozhovor s himálajskými průvodci. Postava projde za celý film nádherným vývojem. A skvělý byl nakonec i ten 25. snímek! Doufám, že ten poslední časopis "Life" nakonec ještě dostal koupit!!! :-)

 • 75%
  0
  0
  17. 11. 2016
  evismaior (4252 bodů)

  Zjišťuji, že čím je Ben Stiller starší, tím víc se mi dostává do gusta. Příběh o již nepotřebném zpracovateli fotografických negativů jednoho časopisu přecházejícího na elektronickou verzi, který podnikne objektivně celkem nesmyslnou honbu za autorem fotografie určené na obálku posledního papírového vydání, je sice víceméně neuvěřitelný, ale tak nějak pozitivní a milý, a jelikož zavede diváka na exotická místa Grónska, Islandu a afghánských hor, dokážu ho vcelku ocenit.

 • 60%
  0
  0
  2. 2. 2014
  Petrson (4101 bodů)

  Bohužel jsem si to neužil, protože se mi pletlo, co má být sen, co realita a v tu chvíli mi to začalo být všechno jedno. Nebo jsem ani o tom nechtěl přemýšlet minimálně od scény na moři. Třeba film Muž z Acapulca je v tomto ohledu jasnější, přímější a věděl co chce. Byl to sled obrázků, překvapení a ulítlých situací, které byly zbytečně snově přehnané. Chvílemi asi komedie, chvílemi to asi měla být hloubka. Až poslední část filmu, resp. od Afganistánu, začíná být zajímavá a má něco do sebe. Teda pro mě. Těšil jsem se podle kritik nějak víc, ale recenzenti jsou taky jen lidi s komplexem, jako my všichni. Pak je identifikace s hlavním hrdinou jednoduchá.

 • 85%
  0
  0
  8. 12. 2015
  rkotvald (3158 bodů)

  Walter Mitty je melancholický zasněný pěšák, kterého mezi svými "ozubenými koly" mašíruje mega korporace ve které se snaží vydělat na živobytí. Jednoho dne se rozhodne, že už nebude snít a začne realizovat. Začne tak dobrodružnou cestu kde můžete mimo jiné zahlédnout nádherné ponoramata Grónska, Islandu (i dnes už známý Eyjafjallajökull) a Afgánistánu. A pětku dávám za postavu snad nejdrsnějšího fotografa v dějinách filmu, kterého si střihnul Sean Penn. Takhle bych chtěl jednou skončit :)

 • 75%
  0
  0
  5. 2. 2016
  Ombak_Penari (2758 bodů)

  Film, který opravdu pohladil po duši, nicméně větší hloubka a propracovanější scénář by mu určitě slušeli. Stiller dobře zvládl přerod z uťápnutého introverta v dobrodruha začátečníka. Celkově mě tenhle film o snění, romantice a volání dálek od začátku oslovoval a stejné pocity mám i po jeho shlédnutí, nádherný pocit, že všechno je možné a sny se plní. Ačkoliv má tedy Walter svoje mouchy, rozhodně je to snímek, který stojí za shlédnutí a dokáže navodit atmosféru.

 • 100%
  0
  0
  6. 3. 2014
  beseda (1918 bodů)

  100% krása! Překvapil mě Ben Stiller jako herec a nadchnul mě Ben Stiller jako režisér. Jeho nejlepší herecký výkon doposud. Dechberoucí a originální titulky (jak ty úvodní tak závěrečné). Sice jsem v závěru některé pointy tušil dopředu, ale nic to nemění na tom, že tento film řadím mezi to NEJ co jsem kdy v kině viděl. Mé hodnocení: 100% / viděno: 29.12.2013 (KINO).

 • 100%
  0
  0
  17. 12. 2015
  czech-movie (1474 bodů)

  Netušila jsem, že je Ben Stiller schopen zhostit se něčeho tak bravurního jako je tento film. Byl prostě po dlouhé době dokonalý pro mé oko a všechny další smysl. Nádherné filmové téma, dokonale zpracované. Nemůžu najít jedinou vadu na tomot filmu.

  • Ben Stiller v životní roli
  • Ben Stiller jako režisér
  • Námet
  • Kamera
  • Efekty
  • 100%
   0
   0
   3. 11. 2014
   salisbury (1100 bodů)

   Snílek Walter od Bena Stillera s Benem Stillerem nechal za mě snít mé sny v oblacích vzrušující fantazijní představivosti. Plul jsem s ním v korábu touhy rozbouřeným vulkánem pěnícím ze sebe svou horlivost a dychtivě prahnul po zážitcích, ze kterých cítím překrásný pocit životního naplnění provoněný bukétem dobrodružného toulání. Jdu se teď podívat kdy mi letí letadlo do Grónska, z něhož bych se měl dostat vrtulníkem ovládaným nestřízlivým pilotem do míst, kde seskočím na plovoucí loď směřující k nehostinně krásným břehům islandským. Skateboard samozřejmě beru sebou. Nesněme v srdcích naše sny, ale uskutečňujme je a žijme jimi.

  • 60%
   0
   0
   23. 8. 2019
   lukasopicasso (889 bodů)

   Walter Mitty alias feel-good blbůstka indukující pouze doteď skrytý talent Bena Stillera sypat se zebe jeden hezký obrázek za druhým. Emočně však ale naprosto prázdné... 6/10

  • 80%
   1
   0
   3. 4. 2014
   Pája DJ (644 bodů)

   Velmi pohodový film, u kterého se člověk pobaví a zároveň ho tak nějak vnitřně nakopne nebát se jít k výšinám. Naprosto dokonalá kamera, která zabírá nejkrásnější místa na Zemi. Osobně jsem se doslova nadchnul pro Island a hned bych tam s Jirkou Kolbabou odjel. :o)

  • 90%
   0
   0
   31. 8. 2016
   Milena107 (504 bodů)

   Tento filmový zážitek doporučím každému, kdo by pochyboval, že hlavní hrdina v podání Bena Stillera, který si střihl také roli režiséra filmu, nebude to pravé ořechové. Film je plný úžasných dobrodružství, krásných záběrů přírodních scenérií, a vůbec nevadí, že je nadsazeným, fantaskním pojetím pro někoho nepravděpodobný.

  • 80%
   0
   0
   8. 4. 2015
   wtemplar (462 bodů)

   Milý film se skvělou výpravou, Kristen Wiig a vynikající hudbou.

  • 100%
   0
   0
   10. 6. 2014
   Alienka2014 (363 bodů)

   Tomuto filmu jako jednomu z mála dávám 100% a to proto, že v něm podle mě bylo vše - hluboká myšlenka odlehčená notnou dávkou humoru, poutavá akce zasazená do nádherné přírody, skvělé herecké výkony (Ben Stiller mě VELICE mile překvapil, protože před tím byl pro mě vždy spíše šašek). Byla jsem nadšená a film určitě ráda někdy zase uvidím. Doporučuji!

   • film má duši, je milý, chytlavý, není hloupý
   • Ben zazářil
   • 85%
    0
    0
    29. 12. 2013
    Leonardo (350 bodů)

    Neuvěřitlená pohodovka, kterou Stiller dokazuje, že nemusí hrát jen idioty. A snad poprvé i v režii předvádí víc, než přiblblou komedii. Jen tak dál! Ale zase bych se nezlobil, kdyby konečně natočil toho druhýho Zoolandera :)

    • atmosféra
    • Ben jako rejža i herec
    • soundtrack
    • občas přeslazené
    • 0
     0
     2. 4. 2014
     KatkaKK (100 bodů)

     Milý až roztomilý film, který potěší srdce i oko. Hlavně islandských fanatiků!!! Doporučuju na krátké letní večery a pak zabalit batoh a hurá na výlet! Koukala jsem na krásné záběry a mám velké pochybnosti, že některé z nich byly natáčeny v Himalájích. Osobně mám podezření, že jsou všechny z Islandu. Výjimkou záběr z grónského letiště. Tuším, že tam jako pilot vystupuje islandský herec. Před prázdninami a dovolenou je to ideální výběr, jak se nechat strhnout. A to nejen na Island! Prostě splnit si své sny a nejen o nich snít. I když i to může být krásné!!!

    • 0
     0
     31. 10. 2014
     Reedl (44 bodů)

     Velice pohodový film s příjemnou atmosférou, nenápadným humorem a sympatickým výkonem Benna Stillera.

    • 70%
     1
     0
     15. 5. 2014
     petr-stepan (28 bodů)

     Pokud si film pustíte sami od sebe, budete unášeni nádhernou atmosférou, který vytváře nejen skvělý soundtrack, ale i pohádková scenérie. Bohužel se zprvu můžete trochu nudit, a pokud jste si snímek nepustili sami, nejspíš budete pročítat zprávy v chatu namísto sledování příběhu.

    • 0
     1
     3. 1. 2015
     Host
     Host

     Najhorší film aký som videl sťahoval sa 6 hodín a hovno z neho sprostosť

     Hodnocení a recenze Walter Mitty a jeho tajný život

     74 78 ?
     jak hlasovat?
     • Psychotronix 55%
     • Reacherjack2016 75%
     • Crreed 85%
     • Miňonka 80%
     • lukasopicasso 60%
     • tit3k 80%
     • cerfik 60%
     • Jana Květoňová 90%
     • muzz 65%
     • Had 80%
     všechna hodnocení (143)

     V TV

     V žebříčcích uživatelů

     2. místo z 5 v žebříčku uživatele Rapaport
     49. místo z 96 v žebříčku uživatele Alanna
     67. místo z 104 v žebříčku uživatele filamubobes
     290. místo z 565 v žebříčku uživatele rypo
     4. místo z 4 v žebříčku uživatele Rapaport