Jumanji: Welcome to the Jungle (USA)
USA USA
111 minut

Žánry

:
Akční, Dobrodružný, Komedie

Obsah

:
Když čtveřice školáků objeví starou videoherní konzoli se hrou, o které nikdy předtím neslyšeli - zvanou Jumanji - ocitají se všichni vzápětí v džungli, více »« méně

Režie

:
Jake Kasdan

Scénář

:
Chris McKenna Jeff Pinkner Scott Rosenberg Erik Sommers Chris Van Allsburg

Herci

:
Karen Gillan Missi Pyle Dwayne Johnson Bobby Cannavale Jack Black ...
Premiéra: 21. 12. 2017
Distributor: Falcon

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 80%
  3
  2
  7. 1. 2018
  Brenan88 (32438 bodů)

  Vůbec bych nečekal,že to napíšu,ale tohle "pokračování" Jumanji je v mnoha ohledech lepší než verze s jedinečným Williamsem. Rozjezd byl sice trošku pomalejší,za což nejspíše mohli nevýrazní hlavní hrdinové (kromě děsně sexy Madison Iseman),ale jakmile se děj přesunul do džungle a na scénu nastoupili avataři vybraní pro hru začne snímek výrazně nabírat na obrátkách. Nejvíce zábavných scén zde spočívá právě v té rozdílnosti mezi hráčem a jeho avatarem. Tvůrci tak dostali mnoho příležitostí jak diváka pobavit. V tomto ohledu si nedokážu vybrat zda mne nejvíce bavil The Rock, Jack Black,nebo Kevin Hart. Každý z nich byl výborný svým vlastním způsobem. Hodně se mi líbila vzpomínka na Alana Parishe při které jsem musel skoro zamáčknout slzu. Přesně nějak takto by měla vypadat dobrodružná rodinná komedie. Nechybí zde pořádná akce,zábava a pěkné prostředí.Pobavil jsem se výborně a už se nestalo hodně dlouho,aby mi nějaký snímek tak rychle utekl.

 • 75%
  2
  0
  28. 12. 2017
  lamps (10416 bodů)

  Tohle se povedlo. Jak je úvod hodně tuctový a všechny postavy (snad kromě sexy Bethany) jsou vykresleny nenápaditě a nudně, tak pasáž uvnitř hry má velké grády a takřka neustále baví tím, jak cpe nově vytvořené avatary do kontrastu s jejich reálným předobrazem. A tak se stalo, že mi vůbec nevadil ani The Rock, který hraje ještě víc nadneseně než jindy, ani Kevin Hart, který byl ve většině případů fakt vtipný, a samozřejmě ani Jack Black, jenž mi jednak nevadil nikdy a navíc si tu střihá svou snad nejzábavnější roli ever. Tempo je správně nabušené a nehorázně se mi zamlouvalo celkové pojetí vyprávění, které dokonale evokovalo videoherní svět a působilo svěže a nápaditě (postavy roboticky prohlašující své herní repliky, postupné ubírání životů a systém několika levelů s novými překážkami, který nepůsobil vůbec repetitivně, čehož jsem se přitom dost obával). Jasně, občas je to srandovně digitální a špatně sestřihané a humoru by mohlo být ještě víc, ale stejně jsem se prostě výborně bavil a musím ocenit, že Kasdan si hlídá vývoj příběhu i postav a nestrhává to pouze k bezduché adrenalinové jízdě napříč digitálním prostředím (tedy k tomu, co zčásti zabilo Valeriana). Jedno z nejmilejších překvapení letošního roku...

 • 85%
  2
  0
  30. 12. 2017
  p.a.douch (4592 bodů)

  Jdete se do kina bavit? Jděte na Jumanji. Musím říct, že mi tenhle film sedl. Sympatičtí jsou jak představitelé hrdinů z reálného světa (Isemanová, Turnerová, Blain a Wolff), tak jejich alter ega ze hry. Gillanová, Black, Johnson, Hart a Jonas jsou sice o něco lepší. Je to ale hlavně proto, že Ti měli velkou šanci pořádně se vyblbnout. Bobby Cannavale jako zloduch taky ujde. Jake Kasdan to zvládl obstojně. Jumanji se nesnaží původní film kopírovat a tvůrci udělali dobře. Takže můžu jen vřele doporučit.

 • 80%
  3
  1
  28. 12. 2017
  Chimpanzee21 (3039 bodů)

  Musím uznat, že takhle dobré jsem to nečekal. Při filmu jsem se bavil a to je u komedií důležité.
  Film je krásně zpracovaný... Je zde krásně promyšlený herní systém (životy, předprogramované odpovědi NPC postav a hlavně ty úrovně). Bál jsem se, že pokud se to bude brát takhle, tak že ty úrovně budou prakticky o jednom a tom samém, ale to se na štěstí nestalo. Herní postavy předaly vzhled a nějaké schopnosti, ale základní myšlení zůstalo hráčům, což bylo komické jen pro to, že si vybrali postavy, které byly silně protikladné vůči jejich reálnému já.

 • 90%
  0
  0
  8. 1. 2018
  minimoj (524 bodů)

  Znám samozřejmě starší verzi s Robinem Williamsem a tak jsem očekávala co nového film přinese a musím ocenit, že nebyl jen verzí s novými efekty, ale měl v sobě i jiskru nových nápadů v dějové oblasti. Každopádně jsem se dobře bavila doporučuji návštěvu kina, nejlépe ve 3D všem.

 • 85%
  2
  0
  3. 1. 2018
  Natylili (16 bodů)

  Čekala jsem,že už to nebude ono ,ale byla jsem velice mile překvapena,když jsem se zasmála a nakonec mi tam sedlo i to obsazení.Myslím ,že se tento film velice povedl a vřele ho doporučuji.

81 66 ?
 • Mirdas 100%
 • Vojtas87 80%
 • mondak 75%
 • BaBuKirchner 90%
 • ardan-jacob-chrivas 75%
 • denis-salja 75%
 • NyanBunny 90%
 • Liboul 90%
 • PRINC180 80%
 • -MiCi- 65%
všechna hodnocení (36)
jak hlasovat?
Sdílet tuto stránku:

Partneři: