Jumanji: Welcome to the Jungle (USA)
USA USA
111 minut

Žánry

:
Akční, Dobrodružný, Fantasy, Komedie, Adaptace knižní, Blockbuster, Retro, Série/Franchise, Teenagerský

Obsah

:
Když čtveřice školáků objeví starou videoherní konzoli se hrou, o které nikdy předtím neslyšeli - zvanou Jumanji - ocitají se všichni vzápětí v džungli, více »« méně

Režie

:
Jake Kasdan

Scénář

:
Chris McKenna Jeff Pinkner Scott Rosenberg Erik Sommers Chris Van Allsburg

Herci

:
Karen Gillan Missi Pyle Dwayne Johnson Bobby Cannavale Jack Black ...
Premiéra: 21. 12. 2017
Distributor: Falcon
Jste na stránce filmu Jumanji: Vítejte v džungli!. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Jumanji: Vítejte v džungli! myslíte! K 23. březnu 2023 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28344 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Jumanji: Vítejte v džungli!


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 80%
  8
  2
  7. 1. 2018
  Brenan88 (46332 bodů)

  Vůbec bych nečekal,že to napíšu,ale tohle "pokračování" Jumanji je v mnoha ohledech lepší než verze s jedinečným Williamsem. Rozjezd byl sice trošku pomalejší,za což nejspíše mohli nevýrazní hlavní hrdinové (kromě děsně sexy Madison Iseman),ale jakmile se děj přesunul do džungle a na scénu nastoupili avataři vybraní pro hru začne snímek výrazně nabírat na obrátkách. Nejvíce zábavných scén zde spočívá právě v té rozdílnosti mezi hráčem a jeho avatarem. Tvůrci tak dostali mnoho příležitostí jak diváka pobavit. V tomto ohledu si nedokážu vybrat zda mne nejvíce bavil The Rock, Jack Black,nebo Kevin Hart. Každý z nich byl výborný svým vlastním způsobem. Hodně se mi líbila vzpomínka na Alana Parishe při které jsem musel skoro zamáčknout slzu. Přesně nějak takto by měla vypadat dobrodružná rodinná komedie. Nechybí zde pořádná akce,zábava a pěkné prostředí.Pobavil jsem se výborně a už se nestalo hodně dlouho,aby mi nějaký snímek tak rychle utekl.

 • 80%
  0
  0
  18. 8. 2018
  Pete69 (23407 bodů)

  Nové Jumanji Neudělalo původní verzi ani zdaleka ostudu a v mnoha ohledech je druhé pokračování i lepší. Přejít z deskové hry na videohru byl skvělý nápad, navíc to není uděláno megaomoderně a byla zvolena staší hran a prakonzoli. Scénáristům se podařilo do filmu zakompomonvat minimum klišé, film má slušný spád. Za mě povedený kousek.

 • 75%
  4
  0
  28. 12. 2017
  lamps (14934 bodů)

  Tohle se povedlo. Jak je úvod hodně tuctový a všechny postavy (snad kromě sexy Bethany) jsou vykresleny nenápaditě a nudně, tak pasáž uvnitř hry má velké grády a takřka neustále baví tím, jak cpe nově vytvořené avatary do kontrastu s jejich reálným předobrazem. A tak se stalo, že mi vůbec nevadil ani The Rock, který hraje ještě víc nadneseně než jindy, ani Kevin Hart, který byl ve většině případů fakt vtipný, a samozřejmě ani Jack Black, jenž mi jednak nevadil nikdy a navíc si tu střihá svou snad nejzábavnější roli ever. Tempo je správně nabušené a nehorázně se mi zamlouvalo celkové pojetí vyprávění, které dokonale evokovalo videoherní svět a působilo svěže a nápaditě (postavy roboticky prohlašující své herní repliky, postupné ubírání životů a systém několika levelů s novými překážkami, který nepůsobil vůbec repetitivně, čehož jsem se přitom dost obával). Jasně, občas je to srandovně digitální a špatně sestřihané a humoru by mohlo být ještě víc, ale stejně jsem se prostě výborně bavil a musím ocenit, že Kasdan si hlídá vývoj příběhu i postav a nestrhává to pouze k bezduché adrenalinové jízdě napříč digitálním prostředím (tedy k tomu, co zčásti zabilo Valeriana). Jedno z nejmilejších překvapení letošního roku...

 • 80%
  1
  0
  22. 1. 2018
  bayern (13716 bodů)

  Velmi povedený restart klasiky 80 let s dobrým hereckým obsazením,který se sice přesunul do džungle,ale tím se naopak stal ještě více nebezpečným pro partu hráčů této hry.Určitě se budete v kině bavit,protože tohle je dílko pro celou rodinu a akce střídá akci.

 • 80%
  0
  0
  9. 9. 2018
  Jana Květoňová (6642 bodů)

  Neviděla jsem první díl a jsem už starší generace. Nicméně velmi mě tento film pro mladé pobavil. Především bylo vtipné, jak se ze sexy dívky Bethany, závislé na mobilu, stane obtloustlý profesor s brejličkama a všechny ty záležitosti kolem, např. problém s močením ("to je výborné, to se mi líbí, vy máte i takový držáček, ..."), apod. Je to ideální rodinný film, který je dobrodružný a na druhou stranu je i komedií. Zvířátek si divák rovněž užije dost: hroch, nosorožci, krokodýli, jaguáři, slon, černá mamba, atd. Skvělé herecké obsazení! Někdy jsem se přistihla, že se směju nahlas. Já myslím, že i samotní herci si své role užívali!

 • 85%
  4
  0
  30. 12. 2017
  p.a.douch (5963 bodů)

  Jdete se do kina bavit? Jděte na Jumanji. Musím říct, že mi tenhle film sedl. Sympatičtí jsou jak představitelé hrdinů z reálného světa (Isemanová, Turnerová, Blain a Wolff), tak jejich alter ega ze hry. Gillanová, Black, Johnson, Hart a Jonas jsou sice o něco lepší. Je to ale hlavně proto, že Ti měli velkou šanci pořádně se vyblbnout. Bobby Cannavale jako zloduch taky ujde. Jake Kasdan to zvládl obstojně. Jumanji se nesnaží původní film kopírovat a tvůrci udělali dobře. Takže můžu jen vřele doporučit.

 • 80%
  4
  1
  28. 12. 2017
  Chimpanzee21 (3858 bodů)

  Musím uznat, že takhle dobré jsem to nečekal. Při filmu jsem se bavil a to je u komedií důležité.
  Film je krásně zpracovaný... Je zde krásně promyšlený herní systém (životy, předprogramované odpovědi NPC postav a hlavně ty úrovně). Bál jsem se, že pokud se to bude brát takhle, tak že ty úrovně budou prakticky o jednom a tom samém, ale to se na štěstí nestalo. Herní postavy předaly vzhled a nějaké schopnosti, ale základní myšlení zůstalo hráčům, což bylo komické jen pro to, že si vybrali postavy, které byly silně protikladné vůči jejich reálnému já.

 • 70%
  0
  0
  11. 4. 2018
  leafroller (3023 bodů)

  Remaky starých dobrých klasik mám docela rád a vždy na nich oceňuji, že se na problém dívají novým a současnějším pohledem, i když je zachován duch a nálada předlohy. U Jumanji tomu tak ale bohužel není. Ocenil jsem převedení deskovky na videohru, protože se tím otevřelo mnoho možností. Ale to je asi tak vše. Dále už je to jen pomalé, nudné a hlavně bez nápadu. Moc jsem nepochopil ani nasazení "dospělých" herců namísto teenagerů, které ještě více zbrzdilo spád filmu. Těšil jsem se, ale zůstanu věrný klasice. Je to škoda.

 • 100%
  0
  1
  3. 6. 2018
  nikol125 (2781 bodů)

  "Já vybouchnu po buchtě." - to je prostě nejlepší hláška tohoto filmu. Film se stal jedním z mých nejoblíbenějších.

 • 80%
  0
  0
  26. 7. 2018
  Blackhand47XD (2361 bodů)

  Na snímek jsem se koukl spíše tak ze zvědavosti, jelikož vydělal fakt velkou sumu peněz. Původně jsem se mu kvůli Johnsonovi a Hartovi, které nemám v lásce, vyhýbal, ale nečekal jsem, že se film tak povede. Co se týče výkonu, tak musím opravdu pochválit Jacka Blacka, který zblbnutou puberťačku zahrál vážně bravurně. Dokonce ani Johnson už mi nebyl tak nesympatický jako obvykle a některým fórkům jsem se i zasmál, což se mi u moderních komedií tolik nestává. Možná bych filmu vytkl trošku stupidní úmrtí některých postav, tedy až na buchty, ty byly perfektní. Kladně jinak hodnotím hudbu nebo zpracování záporáka, který byl správně nechutný i šíleným a to na scéně moc nepobyl. Když se na film podívám ze všech stran, je můj názor na něj vesměs pozitivní, a proto mu můžu s klidným svědomím dát 80%

 • 65%
  0
  0
  9. 3. 2018
  Rabadi (2259 bodů)

  • Dwayne "The Rock" Johnson je skvělý, ačkoli hraje každou roli stejně, nezklamal
  • Kevin Hart, vtipný, jako vždy
  • krásné prostředí džungle
  • vtipné, zábavné i okamžiky dojemné
  • vysoká předvídatelnost děje
  • těžko říct, zda je to film pro dospělé nebo děti
 • 100%
  1
  0
  8. 4. 2020
  tomlery (2141 bodů)

  Žádný z filmů Jumanji jsem nikdy neviděl a říkal jsem si, jaká kravina to musí být - film o tom, že propadneš do hry a poté hraješ hru sám za sebe přímo uvnitř dění? Ovšem poté jsem byl u bratra, kde film běžel a ten úryvek mě natolik oslovil, že jsem si musel pustit tcelý film. Rázem jsem změnil názor, protože zpracování je naprosto úžasné a dokonalé. Nejvíce mě na filmu baví to, že dospěláci jsou stále děti, které zjišťují, co vlastně umí. Díky tomu film dostává nádech komedie, u kterého se můžeš skutečně uvolněně zasmát! Nevidím jedinou chybičku a nemohu se dočkat, až uvidím druhý díl.

 • 75%
  0
  0
  29. 4. 2019
  Vurhor (2021 bodů)

  Překvapivě docela slušná jízda! I když možná to bude primárně tím, že mě neskutečně potěšilo ono videoherní pojetí, což je pro mě, věčného A HRDÉHO(!!) milovníka PC her, vyložené blaho. Navíc jsem velkým fandou původního Jumanji z devadesátek, i když je ale pravda, že na něj zde zas až tolik odkazů člověk nenajde. Herecká čtveřice ale vynikající! Byť má snímek dost průměrnou akci i humor, stejně má určitou ladnost a žoviálnost, díky které divák nezačne usínat v křesle či se koukat na hodinky. Hlavně to na člověka dýchá onou úsměvnou atmoškou dobrodružných bijáků ze začátku minulého desetiletí, která třeba já mám docela rád. Řekl bych, že to je i parádní chemií mezi všemi čtyřmi pardály, obsazení je to fakt skvělé. Obzvlášť Rock a Hart jsou kámoši do deště. Nic převratného, ale na novodobou dobrodružnou komedii je to slušný nadprůměr. Btw, kdyby nad tím někdo přemýšlel, tak toho hlavního klučinu jsem opravdu hrál já.

 • 70%
  2
  0
  20. 1. 2019
  king-kurt (1229 bodů)

  Byl jsem převapen skvělým nápadem výměny postav ve hře a poprvé v životě jsem dal Dwayne Joohnsona. Navíc Jack Black k sežrání. Super, dobrá akční zábavka, jak má na sychravé nedělní odpoledne být s dobru partou. Zkusili jsme plátno a "itunes" to uneslo. Asi nejlepší půjčovna, co se týká HD a to jsme zkoušeli ledacos.

 • 70%
  0
  0
  25. 8. 2020
  Pajmen (1204 bodů)

  Wow. Super. S původním Jumanji jsem vyrostl a bál jsem se, že remake dopadne stejně tragicky jako většina ostatních. Nicméně nové zpracování přineslo spoustu nových nápadů a krásně zapadá do dnešní doby mladých lidí, takže místo klasické deskovky už tu máme videohru a tím se mění dost zásadně pravidla hry. Krom některých prkenných výkonů mladších herců jsem byl velmi spokojen. Mnoho akce, k tomu pár vtipných a citových scén. Palec nahoru.

 • 100%
  0
  0
  13. 2. 2020
  sugi (752 bodů)

  … s prvu jsem k filmu přistupoval skepticky , jelikož jsem počítal , že to bude nepovedená reinkarnace Jumanji s výborným Robinem Williamsem s roku 1995 … ale k mému překvapení je to spíše volné pokračování kde tvůrci poukazují na původní Jumanji zmínkou o Alanu Parrishovi ( hlavní postava s roku 1995 )
  … takhle si představuji reinkarnaci starých filmů … nakonec se tvůrcům povedla OPRAVU VÝBORNÁ KOMEDIE , která nemá , kromě námětu , nic společného s Jumanji roku 1995 , ale přitom by se dalo říct , že je to druhý díl …

 • 90%
  1
  0
  8. 1. 2018
  minimoj (587 bodů)

  Znám samozřejmě starší verzi s Robinem Williamsem a tak jsem očekávala co nového film přinese a musím ocenit, že nebyl jen verzí s novými efekty, ale měl v sobě i jiskru nových nápadů v dějové oblasti. Každopádně jsem se dobře bavila doporučuji návštěvu kina, nejlépe ve 3D všem.

 • 80%
  1
  0
  9. 5. 2018
  mikewin (569 bodů)

  mám rád herce Dwayna Johnsona a staré Jumanji s Robinem Williamsem se mi moc líbilo. Moje očekávání se vyplnilo, film byl bezva, především kvůli nápadu hru přepracovat a postavy přenést do nových identit. Samozřejmě i filmové triky šly od dob Williamse hodně nahoru. Doporučuji ke zhlédnutí.

 • 75%
  0
  0
  6. 6. 2018
  memphistto (499 bodů)

  Zábavná, vtipná komedie, které vlastně chybí jediné - příběh. Paradoxně chybělo málo a mohl se potenciál filmu vyždímat na maximum, ale i tak je to pořád velice slušná podívaná, která neurazí a dokáže pobavit většinu lidí v jakékoli věkové kategorii. :)

 • 80%
  0
  0
  22. 4. 2019
  Terezie_Terez (475 bodů)

  Jsem velice ráda, že se tvůrci původní verze Jumanji rozhodli pro nový díl. Je to jistě stokrát lepší díl, než ten předchozí, u kterého jsem se nazívala až až. Samozřejmě, že svým způsobem je to snímek dosti neuvěřitelný, ale pro lidi s nadhledem na takové filmy super.

 • 85%
  0
  0
  5. 3. 2018
  bonduelka (252 bodů)

  Velmi vtipné zpracování. Film mne pobavil i prostředí v něž bylo natáčeno je moc hezké, ale na první díl nemá. V prvním díle byli scény ze hry mnohem více napínavé. Herci ale v tomto díle byli výborní. Film mohu jen doporučit a určitě se po nějakém čase na něj opět ráda podívám

 • 90%
  0
  0
  14. 5. 2019
  BaBuKirchner (250 bodů)

  Miluji snímek s panem Williamsem, ale i tento film jsem si zamilovala. Možná za to mohl zábavný Jack Black, uječený Kevin Hart, nebo snad dokonce svalnatý a hlavně charismatický The Rock. Každopádně se jedná o povedenou a hlavně zábavnou podívanou, která zcela přirozeně a nenásilně rozšiřuje svět Jumanji

 • 45%
  0
  0
  27. 6. 2018
  sak007 (232 bodů)

  Film jakoby navazuje na předchozí díl, ale je jiná doba (kdo by hrál deskovky) a Jumanji je videohra provedením tak z raných devadesátek. Děj nic moc, spíš jde o mix rádoby vtipných scén a akce. Jako oddechovka dobrý, ale doufám že trojka bude až za hodně dlouho a s lepším scénářem.

 • 65%
  1
  0
  5. 2. 2018
  milada-horka (223 bodů)

  Mě se první verze s Williamsem líbila víc než tahle remixovaná. Byla pro mě víc zábavná, když džungle přišla do civilizace, než když to celé probíhalo v jakémsi imaginárním světě. Samosebou byly tu efekty, které první verze mít nemohla, ale mimo toho to nic nového nepřineslo, škoda.

 • 85%
  0
  0
  26. 6. 2018
  JanM (153 bodů)

  Jumanji s Robinem v hlavní roli je pro mne srdeční záležitost na kterou nedám dopustit a tak jsem k této verzi přistupoval s patřičnou opatrností. Přece jen Kevin Hart není můj oblíbenec. Už po prvních minutách se mé pochybnosti vytratily a já se výborně bavil. Jumanji : Vítejte v džungli je výbornou komedii a poctou prvnímu dílu.

 • 60%
  1
  0
  6. 2. 2018
  -MiCi- (85 bodů)

  Tento film radím do kategórie oddychovky. Vopred som bol na to pripravený, no v našom meste ma prekvapila absencia anglickej verzie s titulkami. Slovenský dabing hodnotím podpriemerne čo mi dosť kazilo zážitok obzvlášť z vtipov Jacka Blacka. Film vsádza na vtipnú situáciu vymenených skutočných a hracích postáv čo prináša niekedy úsmevne a inokedy trápne chvíle. Hodnotím priemerne, ale tu a tam som sa aj zasmial. Čo sa týka príbehu tak diváka vlastne nič neprekvapí. Oddychovka na večer pri pivku.

 • 95%
  2
  0
  22. 2. 2018
  Shellby (37 bodů)

  Za mě 9z10. Velmi pěkně zpracovaný film, bohužel si připadáte na začátku trochu zmatení, ale po chvíli se dostanete do děje. Obsazení rolí je majestátní v čele s The Rockem. Film mohu jen doporučit. Je to adaptace filmové komedie akčního filmu a celá rodina se u toho pobaví.

 • 80%
  1
  0
  13. 2. 2018
  MarvelNews (36 bodů)

  Šel jsem do kina s tím, že nepřekoná první díl a vyšel jsem s tím, že film se dokonale vyrovnal. Jak jsme mohli vidět v prvním díle tak Jumanji se dostalo do našeho světa ale v tomhle filmu to je opačně a hrdinové se dostali do Jumanji. Musím říct že obsazení herců bylo výborné. Film Vás zaručeně překvapí a pobaví. Co se týče humoru, tak je originální a vždy dost pobavil. Příběh byl takový normální a mě dost připomínal sérii Uncharted. Vizuální stránka filmu byla dost hodně dobrá a řekl bych, že možná i lepší než ve filmu Justice League. Vím, že to nejde moc srovnávat ale na to že Jumanji měl menší rozpočet než JL tak měl o dost lepší Vizuální stránku. Film byl dobrý, určitě doporučuju.

 • 85%
  4
  0
  3. 1. 2018
  Natylili (18 bodů)

  Čekala jsem,že už to nebude ono ,ale byla jsem velice mile překvapena,když jsem se zasmála a nakonec mi tam sedlo i to obsazení.Myslím ,že se tento film velice povedl a vřele ho doporučuji.

 • 95%
  1
  0
  26. 2. 2018
  npp (4 bodů)

  Po dlouhé době super komedie.Jen takových více.

Hodnocení a recenze Jumanji: Vítejte v džungli!

80 66 ?
jak hlasovat?
 • Lucas90 90%
 • limeta 85%
 • HanO 75%
 • dominik11 90%
 • Reacherjack2016 80%
 • Mrykodaj 70%
 • juha_efx 80%
 • Kubys Fencl 70%
 • cerfik 60%
 • Milliee 100%
všechna hodnocení (197)

V žebříčcích uživatelů

5. místo z 99 v žebříčku uživatele Lucas90
6. místo z 7 v žebříčku uživatele LimCZ
16. místo z 22 v žebříčku uživatele Adelas213
8. místo z 83 v žebříčku uživatele Lucas90
19. místo z 132 v žebříčku uživatele Lucas90
35. místo z 91 v žebříčku uživatele Lucas90
40. místo z 142 v žebříčku uživatele homedo