Pán prstenů: Návrat krále

92%
Pán prstenů: Návrat krále
Nadchází čas rozhodující bitvy o přežití Středozemě. Putování jednotlivých členů Společenstva prstenu se dostává do poslední a rozhodující fáze. Čaroděj Gandalf, elf Legolas a trpaslík Gimli spěchají s dědicem trůnu Aragornem na pomoc zemi Gondor, která odolává ohromnému Sauronovu vojsku. Hobiti Frodo a Sam se v doprovodu Gluma snaží dostat hluboko do země Mordor, kde musí v ohních Hory osudu zničit magický Prsten moci. Jedině tak bude síla mocného pána temnot Saurona zlomena. Podaří se jim naplnit poslání Společenstva a zachránit Středozem? A za jakou cenu?Brenan88
Brenan88
46 853 bodů
10
Třetí a vlastně i závěrečný díl trilogie,která změnila pohled na žánr fantasy. Lepší název ani tento díl mít nemohl,protože se opravdu jedná o NÁVRAT KRÁLE. Po roce se na filmový trůn vrací opravdový král,aby nás všechny utvrdil v tom,že právě tohle je to nejlepší co můžete v kině vidět. První díl byl vynikající,druhý byl stále velmi dobrý,ale už jsem co vytknout,ale zde si neopovážím cokoliv negativního poznamenat. Těch 11 Oscarů je zasloužených,protože tohle je KRÁL.
Pete69
Pete69
27 011 bodů
9.5
Neuvěřitelné je, že všechny 3 díly Pána prstenů jsou skvělé. Třetí díly je na mě až příliš překombinovaný a armáda duchů pro mě znamená -5% protože nemohu překousnout to, že mohly s touto armádou pobít vše a Frodo vlastně mohl odpočívat na kameni a čekat, až bude cesta volná :) Jinak samozřejmě skvělý film.
xxmartinxx
xxmartinxx
22 068 bodů
10
Velkolepý vrchol velkolepé série, která se v té velkoleposti už, s odstupem času to vidím, maličko utápěla. Přesto nedokážu odolat, protože si nejsem vědom toho, že by někdy někdo natočil něco podobného. LOTR je holt moje slabost a vážně mi nevadí se k tomu přiznat. Natož nadsadit jednu hvězdu.


Dodatečné informace

Původní název:
The Lord of the Rings: The Return of the King (více)
  • NSR Pán prstenů: Návrat krále
  • NSR The Lord of the Rings: The Return of the King
  • NSR Der Herr der Ringe - Die Rückkehr des Königs
  • NSR Il signore degli anelli - Il ritorno del re
  • NSR Pán prstenov: Návrat krála
Premiéra v ČR:
15. 1. 2004
Země původu:
NSR, Nový Zéland, USA
Rozpočet:
94 mil. USD
Tržby:
1 118,89 mil. USD (celosvětově)
Čeština:
Pán prstenů: Návrat krále je dostupný s českými titulky a českým dabingem

Další z kolekce Pán prstenů: Návrat krále


Podobné


Powered byJustWatch