Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Klari196
Klára Šipulová
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
207
Od nejnovějších
Kokosy na sněhu
(1993)
28. 11. 2020
9.5
Na nože
(2019)
15. 8. 2020
9.5
Gentlemani
(2020)
15. 8. 2020
6
Teorie velkého třesku
(2007)
25. 6. 2020
9
Avengers
(2012)
26. 5. 2020
8.5
Zpívej
(2016)
14. 4. 2020
9
Loupež ve velkém stylu
(2017)
14. 4. 2020
8.5
Přes prsty
(2019)
14. 4. 2020
7.5
Vlastníci
(2019)
14. 4. 2020
7
Posledních pět let
(2014)
11. 4. 2020
4.5
Ženy v běhu
(2019)
29. 10. 2019
8.5
Podfukářky
(2019)
6. 10. 2019
7
Rozpolcený
(2016)
6. 10. 2019
6.5
Máš ji!
(2018)
6. 10. 2019
7.5
Bumblebee
(2018)
9. 8. 2019
7
Instant Family
(2018)
9. 8. 2019
7.5
Captain Marvel
(2019)
9. 8. 2019
8
Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw
(2019)
9. 8. 2019
8
Všechno, úplně všechno
(2017)
9. 8. 2019
8.5
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
7. 8. 2019
8.5
Na hraně zítřka
(2014)
5. 8. 2019
8.5
Všem klukům, které jsem milovala
(2018)
14. 7. 2019
8
Já, Simon
(2018)
14. 7. 2019
8.5
Velká hra
(2017)
14. 7. 2019
6
Nebezpečná laskavost
(2018)
14. 7. 2019
8.5
Raubíř Ralf a internet
(2018)
14. 7. 2019
7.5
Spider-Man: Daleko od domova
(2019)
14. 7. 2019
9
John Wick
(2014)
18. 5. 2019
4
John Wick 3
(2019)
18. 5. 2019
3.5
After: Polibek
(2019)
18. 5. 2019
8
Zkus mě rozesmát
(2011)
18. 5. 2019
7.5
50 x a stále poprvé
(2004)
18. 5. 2019
6
Annie
(2014)
13. 5. 2019
7
Pomáda
(1978)
5. 5. 2019
6
Aquaman
(2018)
5. 5. 2019
8.5
Millerovi na tripu
(2013)
5. 5. 2019
5.5
Čelisti
(1975)
5. 5. 2019
3
Edith Piaf
(2007)
5. 5. 2019
5.5
Upgrade
(2018)
5. 5. 2019
8.5
Dunkerk
(2017)
5. 5. 2019
5.5
1
2
3
4
5
6