A Simple Favor (USA)
USA USA
117 minut

Žánry

:
Drama, Komedie, Krimi
Motto: Dokážeš udržet tajemství?

Obsah

:
Stephanie (Anna Kendrick), matka a blogerka, se snaží odhalit pravdu o náhlém zmizení své nejlepší přítelkyně Emily (Blake Lively) z jejich městečka. Do více »« méně

Režie

:
Paul Feig

Scénář

:
Jessica Sharzer Darcey Bell

Herci

:
Anna Kendrick Glenda Braganza Andy Rannells Blake Lively Henry Golding ...
Premiéra: 25. 10. 2018
Distributor: Vertical Ent.
Přístupnost: MP-15

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 70%
  3
  0
  19. 12. 2018
  Brenan88 (39427 bodů)

  Tak trochu Zmizelá v komediálnějším podání. Paul Feig a jeho režisérský um na mne zatím nefunguje,ale tady už se to přehouplo k lepšímu. Film má super tempo,zábavné dialogy,scénář je sice průhledný a každý "šokující" zvrat je dopředu očekávaný,ale jako celek to šlape. Anna Kendrick klasicky roztomilá a Blake Lively je prostě šelma a tady jí to neskutečně seklo. Feig místy zbytečně tlačí na pilu a zbytečně to na závěr překombinuje. Někdy je méně více. Jako taková jednohubka je film super a 70% si zaslouží.

 • 75%
  2
  0
  20. 12. 2018
  lamps (12940 bodů)

  Někdy se to zkrátka dobře sejde. Sympaticky roztržitá Anna, nehorázně přitažlivá mrška Blake, správně podněcovaná zvědavost, úspěšný balanc mezi seriózním a čistě zábavným intrikářstvím a dobrá nálada, která mi pomohla překlenout pár nedotažených či rychle odbytých motivů a příběh si v pohodě užít. Simple Favor staví na kontrastu dvou ženských postav, které se pod tíhou událostí smazávají, a scénář si v průběhu vtipně pohrává s replikami a zjištěními vznesenými v úvodu - a nepřestane s tím až do poslední scény, která už sice hraničí s komediálním úletem, ale nastavený herní mód zakončuje víceméně zdárně. Prosím víc Aničky i Blake v kinech, a klidně méně oblečených. 

 • 65%
  2
  0
  24. 10. 2018
  marie-kolarova (1745 bodů)

  Rozjezd s velkými ambicemi, kterému v závěru dojde dech. Vcelku vtipné dialogy, byť až trochu moc ukecané s tendencí k lehké plytkosti. Příjemně rozehraný vztah mezi dvěma mladými ženami, který si dovedně udržuje nadsázku. Závěr už není zcela dotažený, resp. se lehce nekoordinovaně změní v komedii s černými prvky. Klasifikaci mysteriózní mohl udělit jen ten, kdo nezná význam toho slova. Anna Kendrick a Blake Lively hrají perfektně, Hendryk Golding působí dost koženě.

 • 70%
  0
  0
  29. 4. 2019
  Vurhor (1342 bodů)

  Začalo to slibně. Pak se to ze sebe ale snažilo příliš moc dělat dvojče Fincherova filmu Zmizelá, čímž si pod sebou snímek trochu uřízl větev. A Simple Favor zprvu zaujme svými relativně dobře napsanými dialogy a docela dobrým skromným humorem, přičemž tomu napomáhá i sama Anna Kendrick, která teda fakt zraje jak víno. Ovšem očividně to psal někdo, kdo s krimoškami příliš zkušeností nemá, tudíž když se rozjede krapet složitější investigativní linka s pátráním po tajemné a charismatické kámošce hlavní protagonistky, nemá to úplně tu správnou šťávu. Je to škoda, protože co se týče humoru, dialogů, nebo hereckých výkonů, nevedl si film vůbec špatně. Ovšem v žánru, ve kterým se divákovi prezentuje, hodně zakolísal, díky čemuž se ze spousta pasáží staly jen takové slátaniny. Ale docela mě to bavilo. Celkem sympatické, obstojně natočené, herečky krásné... Jen to nemělo šmrnc. A škoda toho.

 • 70%
  0
  0
  14. 5. 2019
  Brcolka (947 bodů)

  Tak tenhle film je něco mezi bláznivou komedií a thrilerem. Bláznivka v podobě velmi akční matky která má obrovské množství energie a rádo jí napne do pomoci někoho koho zná pouze pár dní. A naopak nespokojená žena a manažerka jak toho dokáže využívat

 • 70%
  0
  0
  14. 5. 2019
  KajkaFajka (643 bodů)

  Film o takové nesourodé dvojici strašně ambciozní matce která má snad čtyřiceti hodinový den a pak o velmi ambiciozní mladé ženě která je pohlcena svou prací a na ostatní moc nehledí a tak je schopná využít i takovou mladou ženu. Ale při podvodech se z ní naopak stane velmi dravá a silná soupeř

 • 90%
  1
  0
  12. 1. 2019
  Eva_S (40 bodů)

  Za mě jeden z nejlepších filmů roku 2018. Pokud máte rádi filmy typu Zmizelá, doporučuji zhlédnout, protože tohle je ještě mnohem lepší. Film v sobě spojuje humor, akci, mysteriózní prvky a některé scény nutí k zamyšlení "co by kdyby". Děj má rychlý spád. Za mě 90%, jelikož závěrečná scéna byla už trochu přitažená za vlasy a děj filmu je tak trochu předvídatelný.

 • 65%
  1
  0
  28. 10. 2018
  silvie-nakladalova (4 bodů)

  Blake Lively si zahrala v beckovem filmu. Slusna zapletka a kdyby se patrani po stopach hrdinky ujala policie a ne Anna Kendrick jako Sherlock Holmes, mohl pribeh gradovat. Ve druhe pulce jsem se jiz nudila a sceny byly predvidatelne.

72 72 ?
jak hlasovat?
 • KajkaFajka 70%
 • Brcolka 70%
 • misalege 80%
 • Vurhor 70%
 • aaron-humbolt 80%
 • Eva_S 90%
 • hana-sindelarova 95%
 • Elizabett 95%
 • dav.bal 75%
 • lamps 75%
všechna hodnocení (20)
Sdílet tuto stránku:

Partneři: