Tag (USA)
« další názvy »
USA USA
93 minut

Žánry

:
Komedie
Motto: Na základě skutečné události. Fakt.

Obsah

:
Každý rok se pět velmi soupeřivých přátel zostra pustí do měsíc trvající hry na babu, kterou hrají již od první třídy; ve hře, ve které neplatí žádná omezení, více »« méně

Režie

:
Jeff Tomsic

Scénář

:
Rob McKittrick Mark Steilen Russell Adams

Herci

:
Annabelle Wallis Jeremy Renner Isla Fisher Rashida Jones Leslie Bibb ...
Premiéra: 14. 6. 2018
Distributor: Vertical Ent.
Přístupnost: MP-15

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 75%
  1
  0
  28. 8. 2018
  Brenan88 (39427 bodů)

  Příběh podle skutečné událostí? Tomu se snad nechce ani věřit. Máš ji! je pohodová a hlavně zábavná komedie,která se po celou dobu nese ve velmi uvolněné atmosféře. Casting se povedl na jedničku a jasným tahounem je Jeremy Renner,který si svou každou scénou krade snímek pro sebe. 90 minut uteklo jako voda a já si při závěrečných titulcích jen povzdechl, že už snímek skončil. Máte li špatnou náladu a potřebujete dobít baterky,tak Máš ji! je jasná volba.

 • 80%
  0
  0
  25. 11. 2018
  Blackhand47XD (1393 bodů)

  Takhle zábavnou komedii jsem už pěkně dlouhou dobu neviděl. Už od počátku mne zaujala myšlenka, že je film vlastně založen na skutečných událostech, což u komedií nebývá moc obvyklé. Celá parta je opravdu sympatická, ale hlavní hvězdou tohoto filmu je Jerry v podání Jeremyho Rennera, který si během natáčení dokonce zranil obě ruce. Pochopitelně musí být lidem jasné, že celý film je poslepovaný z jakýchsi epizod, které jsou doplněny o příběh, aby to působilo konzistentně. I tak se ale jedná o zajímavý nápad a byl bych rád, kdyby takových komedií vzniklo mnohem víc. 80%

 • 65%
  0
  0
  29. 4. 2019
  Vurhor (1342 bodů)

  Film s dost dobrým námětem a sympatickými herci, ale bohužel s těžce průměrným provedením. Dívat se na skupinku čtyřicátníků, kteří si hrají na babu do extrémních rovin, je v jistých ohledech zábavná podívaná, o tom nepochybně. Nicméně komediální prvky má na úrovni třetiřadých sranda snímků, které frčely především před deseti lety. Jako je to milej film, plus některé dialogy byly vcelku vtipné, ale ta přílišná afektovanost a nadsázka, která podle mého film dost shazuje, prostě vůbec nefunguje. Nemluvě o zbytečných ženských postavách, které do filmu očividně narvali jen proto, aby to nebyla pouze párková paráda - reportérka, která tam... je, pak žena jednoho z hrdinů, která je uvřískaná a otravná as fuck, a nakonec dětský crush dalších dvou hrdinů, která neposouvá dál jak dějovou linku, tak ani jednotlivé charaktery. Nebýt toho dobrýho nápadu a fakt sympatických herců a jejich výkonů, jednalo by se o dost slabý podprůměr. Takhle je to jen milá podívaná, kterou člověk do zítra zapomene.

 • 75%
  0
  0
  15. 7. 2018
  Frankiena (716 bodů)

  Tak na tohle jsem se neskutečně těšila a zklamání opravdu nepřišlo! Celou dobu jsem se parádně bavila a nedokázala pochopit, že opravdu existuje skupina dospělých chlapů, co hrají na babu. Je jasný, že plno scén a situací asi trochu upravili, ale nebylo snad jediného momentu, který by přesáhl hranici trapnosti. Což je velké plus, dnešní komedie se totiž evidentně bez fekálního humoru neobejdou. Tady naštěstí nic takového nehrozí. A sledovat psychopatického Hawkeye, který místo Thanose raději do pastí chytá kamarády z dětství, opravdu stojí za to. Jerremy je prostě borec a je vidět, že si to neskutečně užíval.

 • 85%
  0
  0
  23. 4. 2019
  Terezie_Terez (472 bodů)

  Tag je úžasný pohodový snímek, u kterého se divák nasměje, ale nechybí ani smutná část. Obsazení je kvalitní, nechybí jedni z nejlepších herců. Celkově příběh působí krásným a vtipným dojmem. Není nic lepšího, než zůstat navždy ve svém dětství a této skvělé partě se to povedlo.

69 67 ?
jak hlasovat?
 • Vurhor 65%
 • Terezie_Terez 85%
 • Mikik4444 65%
 • TomasZboril 75%
 • kubi.sarka 80%
 • airlibra 45%
 • radek-zidka 85%
 • elišákkulišák 90%
 • nikolaaa 80%
 • anonnym 80%
všechna hodnocení (54)

V žebříčcích uživatelů

7. místo z 14 v žebříčku uživatele LaAbejaLoca
Sdílet tuto stránku:

Partneři: