Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
dadoool
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
57
Od nejnovějších
Piráti z Karibiku – Truhla mrtvého muže
(2006)
25. 5. 2018
6.5
Piráti z Karibiku – Prokletí Černé perly
(2003)
25. 5. 2018
10
Avengers: Infinity War
(2018)
25. 5. 2018
8.5
Hunger Games: Vražedná pomsta
(2013)
27. 11. 2017
8.5
Hunger Games
(2012)
27. 11. 2017
7.5
Liga spravedlnosti
(2017)
27. 11. 2017
7
Hobit: Neočekávaná cesta
(2012)
14. 11. 2017
9.5
Velká nádhera
(2013)
14. 11. 2017
7
Kingsman: Zlatý kruh
(2017)
14. 11. 2017
8.5
Wonder Woman
(2017)
13. 7. 2017
9
Pobřežní hlídka
(2017)
13. 7. 2017
5
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(2017)
13. 7. 2017
7.5
Princess Protection Program
(2009)
7. 5. 2017
4
A zase jedna Popelka
(2008)
7. 5. 2017
4.5
Kouzelníci z Waverly
(2007)
7. 5. 2017
2.5
Popelka
(2015)
1. 5. 2017
9
Loupež ve velkém stylu
(2017)
1. 5. 2017
9
Rychle a zběsile 8
(2017)
1. 5. 2017
8.5
Život
(2017)
7. 4. 2017
5.5
Kráska a zvíře
(2017)
7. 4. 2017
9
Anděl Páně 2
(2016)
7. 4. 2017
4
On je fakt boží!
(2008)
21. 3. 2017
7
Zpívej
(2016)
19. 3. 2017
7
Osamělý jezdec
(2013)
19. 3. 2017
4
Kong: Ostrov lebek
(2017)
12. 3. 2017
8.5
Zootropolis: Město zvířat
(2016)
2. 3. 2017
7
Logan: Wolverine
(2017)
2. 3. 2017
8.5
Láska nebeská
(2003)
1. 3. 2017
7.5
Zelená míle
(1999)
1. 3. 2017
8.5
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
1. 3. 2017
9.5
Avatar
(2009)
1. 3. 2017
7.5
Počátek
(2010)
1. 3. 2017
8
Forrest Gump
(1994)
1. 3. 2017
9
Kód Enigmy
(2014)
26. 2. 2017
9
Poslušně hlásím
(1958)
26. 2. 2017
10
Poslední samuraj
(2003)
26. 2. 2017
6.5
Dobrý voják Švejk
(1957)
26. 2. 2017
10
Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny
(2016)
26. 2. 2017
8.5
Hanebný pancharti
(2009)
26. 2. 2017
8.5
Asterix a Obelix ve službách jejího veličenstva ve 3D
(2012)
21. 2. 2017
4
Načíst další
1
2