Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
zdenda-subrt
Zdenda Šubrt
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
83
Od nejnovějších
Ben-Hur
(2016)
1. 3. 2017
5
Last Knights
(2015)
1. 3. 2017
8
Den nezávislosti: Nový útok
(2016)
1. 3. 2017
9
Hancock
(2008)
17. 4. 2016
8.5
Já, legenda
(2007)
17. 4. 2016
8
Spider-Man 2
(2004)
17. 4. 2016
10
Já, robot
(2004)
10. 4. 2016
8.5
Strážci Galaxie
(2014)
10. 4. 2016
9
Kingsman: Tajná služba
(2014)
10. 4. 2016
9.5
Obchodník se smrtí
(2005)
10. 4. 2016
8.5
Avengers
(2012)
10. 4. 2016
9.5
Hugo a jeho velký objev
(2011)
10. 4. 2016
8.5
Nespoutaný Django
(2012)
10. 4. 2016
9
Star Trek
(2009)
10. 4. 2016
8
LEGO® příběh
(2014)
10. 4. 2016
10
Skyfall
(2012)
10. 4. 2016
9
Na hraně zítřka
(2014)
10. 4. 2016
8.5
Transformers
(2007)
10. 4. 2016
9
Hanebný pancharti
(2009)
10. 4. 2016
9
Vřískot
(1996)
10. 4. 2016
8.5
Auta
(2006)
10. 4. 2016
8.5
King Kong
(2005)
10. 4. 2016
8
Indiana Jones a Království křišťálové lebky
(2008)
10. 4. 2016
8.5
X-Men: První třída
(2011)
10. 4. 2016
9
District 9
(2009)
10. 4. 2016
8.5
Kick-Ass
(2010)
10. 4. 2016
8.5
Jednotka příliš rychlého nasazení
(2007)
10. 4. 2016
8.5
Americký gangster
(2007)
10. 4. 2016
8.5
Toy Story 3: Příběh hraček
(2010)
10. 4. 2016
8
Mizerové 2
(2003)
10. 4. 2016
8.5
Warrior
(2011)
10. 4. 2016
9
Tintinova dobrodružství
(2011)
10. 4. 2016
8.5
Collateral
(2004)
10. 4. 2016
8.5
Skála
(1996)
10. 4. 2016
9.5
Vzhůru do oblak
(2009)
10. 4. 2016
8
Šílený Max: Zběsilá cesta
(2015)
10. 4. 2016
8.5
Černý jestřáb sestřelen
(2001)
10. 4. 2016
9
Vlk z Wall Street
(2013)
10. 4. 2016
9
Shrek 2
(2004)
10. 4. 2016
9.5
Gladiátor
(2000)
10. 4. 2016
9.5
Načíst další
1
2
3