Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
slezi333
Jan Slezák
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
44
Od nejnovějších
Nejsledovanější
(2017)
28. 8. 2017
0
Kancelář Blaník
(2014)
20. 12. 2016
9.5
Železná srdce
(2014)
21. 10. 2016
8.5
Drive
(2011)
20. 10. 2016
9
Marťan
(2015)
20. 10. 2016
8.5
Dannyho parťáci
(2001)
20. 10. 2016
8.5
Méďa
(2012)
20. 10. 2016
8
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
20. 10. 2016
9
Perníkový táta
(2008)
20. 10. 2016
9
Inferno
(2016)
15. 10. 2016
7
Méďa 2
(2015)
2. 10. 2016
8
Správní chlapi
(2016)
25. 9. 2016
9
Rychle a zběsile: Tokijská jízda
(2006)
22. 9. 2016
7.5
Need for Speed
(2014)
17. 9. 2016
7
Paul
(2011)
17. 7. 2016
7.5
Kolonie
(2015)
27. 6. 2016
8
Centrální inteligence
(2016)
18. 6. 2016
7
Captain America: Občanská válka
(2016)
6. 5. 2016
8.5
Focus
(2015)
4. 5. 2016
7.5
Jak jsem poznal vaši matku
(2005)
29. 4. 2016
8.5
Sherlock
(2010)
29. 4. 2016
8.5
Pelíšky
(1999)
7. 4. 2016
8.5
Kolja
(1996)
5. 4. 2016
8
Občanský průkaz
(2010)
5. 4. 2016
8
Mizerové
(1995)
5. 4. 2016
8.5
Šílený Max: Zběsilá cesta
(2015)
31. 3. 2016
8.5
Temný rytíř
(2008)
31. 3. 2016
8
Iron Man
(2008)
31. 3. 2016
8
Star Wars: Síla se probouzí
(2015)
31. 3. 2016
8.5
Tenkrát na Západě
(1968)
31. 3. 2016
8.5
Nedotknutelní
(2011)
31. 3. 2016
9
Avengers
(2012)
31. 3. 2016
7.5
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
31. 3. 2016
9.5
Já, robot
(2004)
31. 3. 2016
8.5
Já, legenda
(2007)
31. 3. 2016
9
21 Jump Street
(2012)
31. 3. 2016
7.5
REVENANT Zmrtvýchvstání
(2015)
31. 3. 2016
8
Na hraně zítřka
(2014)
31. 3. 2016
9
Bohové Egypta
(2016)
31. 3. 2016
6
Deadpool
(2016)
31. 3. 2016
9.5
Načíst další
1
2